מי מכם מתכוון לעשות מדורה בל"ג בעומר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מכם מתכוון לעשות מדורה בל"ג בעומר?

Component

מי מכם מתכוון לעשות מדורה בל"ג בעומר?  

429 הצבעות

1. 1. מי מכם מתכוון לעשות מדורה בל"ג בעומר?

• אני מתכוון להדליק מדורה
    • אינני מתכוון להדליק מדורה
    • אני מעל גיל 18 ואני מתכוון להדליק מדורה
    • אני מעל גיל 18 ואני לא מתכוון להדליק מדורה

Recommended Posts

אני!!!

לוח אם של מקינטוש שמצאתי בזמן חיפוש אחר עצים

הוא משנת 92 בערך וכל מה שנשאר ממנו זה רק לוח אם ורמקול...

מישהו יודע איך צ'יפ נשרף??

אני פעם שמתי ציפס בטוסטר אובן ונרדמתי

וכשהתעוררתי גיליתי שהוא נשרף ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתם טירונים בזה אז תקשיבו למומחה: בהתחלה מתחילים אם בקבוק טרפנטין שאותו נקציב לשאר הערב ואז ממשיכים אם שאר קימיקלים של מכוניות ( שאריות כי אבא של חבר שלי הוא נהג משאית אז אנחנו משיגים) ואז ממשיכים אם ספריים שונים בקבוקי בשמים וכדומה ( כדי להפסיק את החור באוזון שיחיה בטוח יותר זמן מישראל) ואז מתחיל החלק הכי כיף של השריפות בהאהאהאהאהאהאההאהאהאהאהאהאההאהאהאהא: שריפת פוסטרים ודברים של עראפת ושאר ארביי השטחים ( ערביי רובם בסדר הם פשוט ניתקעו באמצע הקונפליקט ) ואז חבר שלי מביא לפטופ אני מיני מערכת שירים פצצות ועושים מסיבה מנגל שישליקים קביים פיטות וגיימבוים ואז משחקיפ פוקימון וניכנסים לשקי שינה ומתחילים לספר סיפורים על מחשבים עתיקים וחדשים כאחד וזוהיא המשמעות של ל''ג בעומר בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתם טירונים בזה אז תקשיבו למומחה: בהתחלה מתחילים אם בקבוק טרפנטין שאותו נקציב לשאר הערב ואז ממשיכים אם שאר קימיקלים של מכוניות ( שאריות כי אבא של חבר שלי הוא נהג משאית אז אנחנו משיגים) ואז ממשיכים אם ספריים שונים בקבוקי בשמים וכדומה ( כדי להפסיק את החור באוזון שיחיה בטוח יותר זמן מישראל) ואז מתחיל החלק הכי כיף של השריפות בהאהאהאהאהאהאההאהאהאהאהאהאההאהאהאהא: שריפת פוסטרים ודברים של עראפת ושאר ארביי השטחים ( ערביי רובם בסדר הם פשוט ניתקעו באמצע הקונפליקט ) ואז חבר שלי מביא לפטופ אני מיני מערכת שירים פצצות ועושים מסיבה מנגל שישליקים קביים פיטות וגיימבוים ואז משחקיפ פוקימון וניכנסים לשקי שינה ומתחילים לספר סיפורים על מחשבים עתיקים וחדשים כאחד וזוהיא המשמעות של ל''ג בעומר בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה מדורה גדולה ככל האפשר, עם החומרים הכי מתפוצצים שיש. מביא כל דבר שאני יכול לשרוף או להתעלל בו באמצעות להבה. כמה שיותר בנזין. חלקי מחשב זה החלק הכי אינטגרלי: צלויים. כוננים אפויים. כרטיסי PCI מוקפצים. והארוחה העיקרית: מחשב קומפלט שיעלה על המוקד באותו ערב, שאם KOM יעיל בטובו להביא לי את התמונות אני אפרסם Before and After נחמד למחשב העומלל הזה, שגם כך הוא פגוע הלם ועבר נסיון הצטה, התאמנו עליו בצבע והוא גם באמת פגוע הלם כי הדחיסו לתוכו דאודורנט דליק וזרקו לתוכו גפרור עד שהפאנל שלו נעקר מההדף וכל החלונות בבית רעדו. דיסקים זה לקינוח ולפתיחת הערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה מדורה גדולה ככל האפשר, עם החומרים הכי מתפוצצים שיש. מביא כל דבר שאני יכול לשרוף או להתעלל בו באמצעות להבה. כמה שיותר בנזין. חלקי מחשב זה החלק הכי אינטגרלי: צלויים. כוננים אפויים. כרטיסי PCI מוקפצים. והארוחה העיקרית: מחשב קומפלט שיעלה על המוקד באותו ערב, שאם KOM יעיל בטובו להביא לי את התמונות אני אפרסם Before and After נחמד למחשב העומלל הזה, שגם כך הוא פגוע הלם ועבר נסיון הצטה, התאמנו עליו בצבע והוא גם באמת פגוע הלם כי הדחיסו לתוכו דאודורנט דליק וזרקו לתוכו גפרור עד שהפאנל שלו נעקר מההדף וכל החלונות בבית רעדו. דיסקים זה לקינוח ולפתיחת הערב.

!Now This is THE Master

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאאא

יש משהו יותר טוב לקחת מלא פלטות לבנות מהם משהו מרובע כזה ולזרוק דאורדורנטים או כל דבר אחר שאפשר לשרוף (ומתפוצץ ;D)

ואז מחכים שהוא יתחיל לשרוף את הענפים של העץ שעומד ליד.... ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו ניסינו להדליק מצברים וכאלה....

אבל רוב הזמן אנחנו קונים נפצים בכמויות(!!!!!) וזורקים לאש ושהמשטרה באה לשאול מה הולך פה אנחנו אומרים שזה אבנים שהתפוצצו......

השנה בטח נהיה יותר רגועים כי הבנות מתחילות לעצבן להגיד שהם מפחדות וחרא כזה....

אבל אל דאגה, אני ימצא איזה משהו לשרוף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...