החלפתי לכרטיס מסך יותר חזק ואני לא מרוצה...מספר שאלות: - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפתי לכרטיס מסך יותר חזק ואני לא מרוצה...מספר שאלות:

Ninja

Recommended Posts

אוקיי תראו,עד היום היה לי R9600P של GIGABITE

החלפתי ל - R9700NP,עשיתי בנצ'מארקים קיבלתי ב - 3dmark01 :

15k עם החדש שעם הקודם היה לי 12k

ובאקווה מארק קיבלתי 35k עם החדש

שבקודם קיבלתי 26k.

עכשיו מה שמוזר זה שמחקים עובדים לי פתאום לאט יותר...אני משחק הרבה ב - NFS-U ואני יודע בדיוק איך הוא אמור לרוץ.

עם ה - 9600 הוא רץ לי חלק על רזולוצייה מקסימלית ועם החדש {9700} הוא רץ לי עם עצירות...כנ"ל לגביי דום 3.

אני משתמש עכשיו בדרייברים של אומגה,אבל ניסיתי גם את הקאטליסט 4.7,4.8

לא עזר...הכרטיס לא סתום בדקתי את זה.

מה זה עוד יכול להיות?

תודה רבה לעוזרים ולאלו שמנסים לפחות...אני מזה מבואס השקעתי הרבה כסף על הכרטיס הזה =\\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תראו,עד היום היה לי R9600P של GIGABITE

החלפתי ל - R9700NP,עשיתי בנצ'מארקים קיבלתי ב - 3dmark01 :

15k עם החדש שעם הקודם היה לי 12k

ובאקווה מארק קיבלתי 35k עם החדש

שבקודם קיבלתי 26k.

עכשיו מה שמוזר זה שמחקים עובדים לי פתאום לאט יותר...אני משחק הרבה ב - NFS-U ואני יודע בדיוק איך הוא אמור לרוץ.

עם ה - 9600 הוא רץ לי חלק על רזולוצייה מקסימלית ועם החדש {9700} הוא רץ לי עם עצירות...כנ"ל לגביי דום 3.

אני משתמש עכשיו בדרייברים של אומגה,אבל ניסיתי גם את הקאטליסט 4.7,4.8

לא עזר...הכרטיס לא סתום בדקתי את זה.

מה זה עוד יכול להיות?

תודה רבה לעוזרים ולאלו שמנסים לפחות...אני מזה מבואס השקעתי הרבה כסף על הכרטיס הזה =\\

שקונים כרטיס מסך חדש צריך לפרמט את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה לא מספיק חזק כדי להפעיל משחקים ברמת גרפיקה גבוהה + פילטרים !!! תוריד את הפילטרים למצב DEFAULT והכל יהיה בסדר

ולפרמט את המחשב כל פעם שמחליפים משהו תשובה לא נכונה מספיק להוריד את הדרייבר הישן כמו שצריך ולהתקין חדש לפרמט ולהתקין חדש אוליי אחרי החלפת לוח אבל שום דבר אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרת הדרייברים במצב בטוח (Safe mode) היא הדרך הטובה ביותר למחוק אותם לגמרי. ביצוע Format בכל פעם שמחליפים/מוסיפים חומרה הוא פשוט טעות. אם יש לך בעיות במחשב ופירמוט עוזר, כנראה שיש לך יותר מידי "זבל" ו"שאריות" במחשב. פירמוט הוא פיתרון אחרון לבעיות במחשב - לא הפיתרון הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...