מיסוד הזנות - בעד או נגד ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסוד הזנות - בעד או נגד ?

HumanFly

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואם קורה ואחת הזונות תכנס להריון מי יממן לה הפלה?

בכלל אני נגד הפלות.... זה פשוט רצח.......

כשזנות תחת פיקוח אז מחייבים אותו לשהתשמש בגלולות ואת הלקוחות בקונדומים. אתה חושב שעכשיו כשאין מיסוד הן לא נכנסות להריון? ועוד איך ואז מפילות עם מסרגות או מים רותחים או באיזו "מרפאה" שמזכירה יותר בית מטבחיים ומקבלות שם צהבת ומעבירות הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלי מאוד פשוטה: אם יש ביקוש לאיזשהו שירות או מוצר, יש שתי אפשרויות:

1. מישהו מספק את זה באופן חוקי, עם ההגבלות המתאימות, ותחת פיקוח.

2. מישהו מספק את זה באופן לא חוקי, בלי הגבלה, ובלי פיקוח.

ההסטוריה מוכיחה שאם אופציה 1 לא מתקיימת, אופציה 2 משגשגת, לדוגמה ב"תקופת היובש" באמריקה בשנות ה-20, כשאלכוהול היה לא חוקי, קמו אלפי פאבים לא חוקיים בכל מקום. והנזק של אופציה 2 הוא גדול לעין ערוך מזה של אופציה 1, בגלל העדר פיקוח.

לכן אני בעד מיסוד הזנות, כמו גם בעד הקמת קזינו (זנות והימורים הם שני התחומים העיקריים שנשלטים ע"י הפשע המאורגן בארץ)

יש לי רק בעייה אחת - אם המדינה דואגת לספק שירותים כאלה באופן חוקי, היא צריכה לרדוף עד חורמה את אלה שנותנים אותם באופן לא חוקי. לפחות בשלב הראשון, זה דורש תוספת רצינית של תקציבים וכוח-אדם למשטרה, ואני לא רואה את זה קורה.

מסכים לחלוטין

אבל בקשרלעובדה של החוסר תקציב וכוח אדם

מיסוד זנות => מיסוי על זנות => תקציב לאכיפת הזנות הבלתי חוקית.

לדעתי כל דבר שיש לו ביקוש חייב לעבור מיסוד

מכיוון שאם יש ביקוש זה לא משנה עם זה חוקי או לא , מי שרוצה משהוא יקבל אותו.

אז עדיף למסד אותו , להרוויח כסף ולקבוע תקן.

לדוגמא בסמים , למכור סמים נקיים (ולא מדוללים) ולקבוע איסורים על המשתמשים

כך יהיה פחות נזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיסוד זנות יעשה את את הזונות יותר פופולריות ולכן יותר סקס

ואמצעי הגנה הם ל100%

לכן יהיו הרבה מקרים של הריונות....

ומי הפך אותך למומחה לזנות? :P ;D

אם תהיה עליה אז היא לא תהיה משמעותית כי לזונות הולך קהל מסויים של אנשים, לא כל אוכלוסיית .

אמצעי מניעה יכולים להיות 100% אם יודעים לשלב. אז מה? עכשיו אין הריונות לא רצויים? תאמין לי שאף זונה לא תסכן את ה"קריירה" שלה בשביל ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו ברגע שזה יהיה ממוסד...... ילכו יותר כי נראה שלא הולכים הרבה אנשים בגלל שהם מתביישים ללכת לזונה באיזה סימטה........ (ילדים מתבגרים בעיקר)

בטוח שילכו יותר אנשים הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא מכיר את קהל היעד. זה לא קשור לבושה או לא, כל הזנות היא דבר נורא דיסקרטי. פתח עיתון וראה בעצמך, מלא בחורות מארחות בדירה או באות לבית הלקוח. המכונים בד"כ (בוא לרח' אלנבי או ליד ת"מ חדשה בת"א) לא במקום שכל העולם רואה מי נכנס ומי יוצא, ישנם אפילו בתי מלון ששם יושבות זונות בלובי ואין לך מושג שזה בכלל בית זונות כי אתה בטוח שזה בית מלון, מוסווה יענו.

איזה נערים הולכים לזונה תגיד לי? כל אידיוט יודע שהזונות בארץ זה לא כמו באמסטרדם, יש להן מלא מחלות או שהן מכוערות פחד (או שתיהם) וזונה "נקיה" עולה יותר מדיי בשביל נער ממוצע. בכביש למשל רוב הזונות הן ממין זכר בכלל, דראגיסטים.

זנות זה לא העסק הכי פופולרי בארץ אז גילי, אל תתרגש. אם הזנות תתמסד וזה יהיה כמו קופ"ח מחורבן אז הכל יהיה יותר פתוח ואז אנשים דווקא יפחדו ללכת כי אז זה יהיה פחות מחתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים תמיד הלכו לזונות, עדיין הולכים לזונות ותמיד ילכו לזונות. לא סתם קוראים לו המקצוע הכי עתיק בעולם.

אי אפשר למגר את תופעת הזנות. ברגע שהסכמנו שתמיד יהיו זונות ואין דרך להיפטר מהתופעה הזאת (ואם כבר דנו בדיון על הפלה על זכות ההחלטה, מי אנחנו שנחליט שאסור למישהי למכור את גופה), עדיף למנוע את הרעות החולות שתופסות טרמפ על הזנות.

ברגע שזנות תהיה מעוגנת בחוק, יהיה ניתן לפקח על בריאותן - לדאוג שלא ישאו מחלות מידבקות וידביקו עשרות אנשים.

תוכחד התופעה המחפירה של ניצול נשים, הבאת נשים מארצות זרות תוך כליאתן בתנאים שלא מתאימים לכלב ואילוצן לעסוק בזנות.

קשה לי להאמין שיותר אנשים ילכו לזונות בגלל שהיא הפכה להיות ממוסדת - מי שרוצה יכול ללכת גם היום ללא שום בעיה לאיזה זונה שהוא רוצה, ואף אחד לא יפריע לו.

אישית, מעולם לא הייתי אצל זונה, אני לא חושב שאי פעם אני אהיה אצל אחת, ממוסדת או לא, ולא מבין את העניין של ללכת לזונה. אבל איש איש באמונתו יחיה, וכיוון שלא ניתן למגר את התופעה עדיף לדאוג שיהיה לה כמה שפחות השלכות לא חוקיות ולא מוסריות וניצול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו לכל דבר צריך לשקול את העובדות ה+ וה-.

העובדות :

* ישנה זנות בישראל , זהוא מצב קיים שלא ישתנה

* אין ידע ודאי על מס' הזונות בישראל

* הרבה מהם חולות במחלות מין

* סחר הנשים התפתח מהצורך של תעשיית הזנות

* מי שרוצה ללכת לזונה , ילך בכל מקרה ללא קשר למצב החוקי

ה + :

* הזונות יאלצו לעבור בדיקות רפואיות למען קבלת רישוי לעסוק בזנות (מכאן שמצב הבריאותי יעלה כמו גם של לקחותיהם)

* הזנות תהווה עבודה לכל דבר כולל ההטבות של אדם עובד

* גרימת נזק משמעותי לסחר בנשים וכתוצאה מכך צימצומו (אנשים יעדיפו ללכת לזונות חוקיות ובריאות מאשר לזונה לא חוקית)

* ילקחו מיסים על העיסוק בזנות חלקם יעברו למדינה וחלקם יוכלו להיות מושקעים בהם (הקמת מרכזי עזרה)

* שליטה במחלות מין

* ועוד....

ה - :

* אפשרות של הגדלת מס' הלקוחות של תעשיית הזנות

* ערכי המשפחה יפגעו (הם נפגעים בכל מקרה , כמו שאמרתי מי שרוצה ללכת לזונה ילך אליה בכל מקרה)

* הדתיים , בשבילם זאת תהיה הזדמנות למלחמה על החילוניים שהעבירו חוק כזה

ועוד פרט קטן בקשר לכבוד האישה

מכיוון שהזנות תהיה חוקית לא תהייה אפשרות של העסקה בכוח

מי שתרצה להיות זונה תעשה זאת מרצונה החופשי המלא ועל כן על האחרים לכבד אותה

את אותו דבר ניתן וצריך לומר על סמים (קלים , אני לא מדבר על דברים קשים) והימורים

כחלק מחוקי הביקוש וההיצע , יש ביקוש בכל מקרה עדיף שההיצע יהיה חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...