מיסוד הזנות - בעד או נגד ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסוד הזנות - בעד או נגד ?

HumanFly

Recommended Posts

יש פה גם בעיטיות, כאשר דבר זה יהיה חוקי בחוק, זה אומר שיהיו חוקים לדבר הזה, משמע ילדים מתחת לגיל 18 אני מניח לא יוכלו ללכת לזונות

וכמו שכולנו יודעים זה קורה הרבה מאוד היום, (אפילו חברים שלי קרובים הלכו)

ככה שהשוק השחור והסרסורים והפגיעה בנשים והכל ימשיך, אולי ירד, אבל ישאר, וגם תמיד יהיו את הסרסורים שישלמו יותר מהממשלה ואז הזונות ילכו אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו בקשר לפגיעה בכבודה של האישה זו לו דעתי, אני נתתי רק את הצד השני של המטבע.

כידוע לרובכם "בן-זונה" היא לא מחמאה כמו להגיד "בן של דוקטור" או דבר כזה. המקצוע זנות כבר מימיי קדם והתנ"ך לא היה מקצוע מלבב,

וזנות קיבלה צירוף וצמד חם עם פשע בארץ שלנו. במדינות מתוקמנות כמו הולנד זנות היא דבר מובן מאליו, ונחשב לעוד מקצוע חופשי אחר.

אני חושב שמיסוד הזנות יפסיק את הפשע בארץ ואת מקור הפרנסה העיקרי של רוב משפחות הפשע, הזנות מגלגלת מיליארדים של שקלים שחורים, אז אנחנו משלמי המיסים מכסים את זה מכספנו עליו עמלנו קשות ! תחשבו איזה רווחה כלכלית כל אחד יקבל מזה, המחשב שתמיד חלמתם עליו יהיה זול לקניה והכסף יהיה נגיש !!!! זה יפתור בעיות רבות בארץ !

ועכשיו בתגובה לזה שאמר שיש פה הרבה ילדים. זה לא דיון פורנוגרפיה, אם המילה זונה עושה לך משהו, או דיון אקטואלי ורלוונטי - מצבך גרוע חביבי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, רק עכשיו שמתי לב שפתחתם את הת'רד... פאק...

אוקיי, אז ככה, אני דווקא בעד.

אולי אתם מופתעים לשמוע את זה מבחורה אבל אני אומרת... למה לא? קודם כל, כמו שצויין מקודם, זה אומר שהזנות תהיה גם תחת פיקוח ממשלתי ורפואי. תחשבו על היתרונות, החסרון הוא מוסרי בלבד וגם המוסר שיוצא ממנו לא רב כל כך וזה מכמה סיבות.

סקס זה דבר מוכר ונמכר, והוא תמיד יהיה בצריכה וזאת עובדה שאין להתווכח איתה. הדתיים מתנגדים? וואלה, אולי כי זונות בעצמן אומרות שיש להן מלא דתיים בין הלקוחות והם פשוט לא רוצים שהדבר יתגלה כי אם זנות לא תהיה מחתרתית, זה יהיה כמו ביקור בקופ"ח - כולם רואים, כולם יודעים שאתה הולך לזונה.

עכשיו מה טוב? פיקוח רפואי - הזונות ייבדקו לאיידס ושאר מחלות מין, הלקוחות ייחוייבו להשתמש בקונדום והזונות בגלולה. אין הריונות לא רצויים, אין מחלות מין, מה רע?

הזנות מגלגלת הרבה כסף, כסף שאין לנו ולא למדינה. אם למסות את הזנות (לקחת מס) אז אולי הממשלה הפשוטת רגל (ויד) שלנו תצא מהחובות מהר יותר.

אתם יודעים כמה זונות לא חוקיות יש כאן? כמו פועלים זרים שבאים לכאן ללא אשרת שהייה, גם זונות. מה שכן, חלק ניכר מהן לא בחרו בקריירה וגם לא לבוא לפה. במזרח אירופה חוטפים נשים וילדות ברחוב ומוכרים אותן לזנות. מבריחים אותן דרך מצריים... תשאלו חברים שלכם במשמר הגבול על גבול מצריים והם יגידו לכם כמה זונות הם תופסים שם. הם יגידו לכם כמה בכו להם בפרצוף וגוללו סיפורים מזעזעים על מה עבר עליהן. אחת, בת 15. לאביה היו חובות למאפיה אז הם החליטו לאסוף אותם בדרך מקורית. הם חטפו את הילדה בדרכה מבית הספר, הכניסו אותה למכונית והסיעו לשדא תעופה. שדא התעופה והעובדים שוחדו (לא קשה לשחד אף אחד שם) וכולם שם שיטפו פעולה, שמרו עליהן עם כמו על אסירי מלחמה והעלו אותן למטוס. שלא נדבר על כך שלקחו לכולן את הדרכונים והמסמכים... הן טסו למצריים, שם נמכרו מיד ליד והוברחו לישראל דרך גבול מצריים. הילדה היום בת 18-19. לא היו לה נעורים, לא היה חבר, לא היה תיכון, לא מסיבת סיום. רק 18 שעות ביום של אינוסים ולא לראות אור יום. הילדה היום יש לה צהבת מסוג A, איזה כיף. היא עברה אינספור הפלות (לא חוקיות כמובן, במעבדה מפוברקת או עם כדורים) והיא גורשה מן הארץ. אם הזנות היתה ממוסדת, אף אחד לא היה צרייך להבריח או להכריח נשים לעסוק בזה, או לפחות הדבר היה מצתמצם לכדי אפסיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הדיון המוסרי והבריאותי וכו הוא לא מעניין אף אחד, אם זה באמת היה חשוב למשהו שם במסדרונות הם היו עושים משהו כבר מזמן. פשוט יש כל כך הרבה כסף בתעשיה הזאת והמדינה רוצה את את החלק שלה. זה הכל. כל השאר זה תופעות לוואי. חיוביות מאוד, אבל תופעות לוואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אישה בניגוד לגבר יכולה לשלוט על הצרכים שלה והיא גאה מכדי ללכת לזונה (או יותר נכון ג'יגולו שזה זונה ממין זכר שמשרתת את קהל הנשים וזה סבבה אבל יותר יקר מזונה אפילו). לאישה, לעומת הגבר, אין הרבה קושי להשיג סקס, במיוחד אם היא לא בררנית אבל היא כן לכן היא לא תלך לשום מקום. גברים לעומת זאת, רובם, לא כולם, הסטנדרטים שלהם יותר נמוכים ולכן הם קהל היעד, לא הנשים. אבל בתכלעס', למה לכם מותר ולנו אסור? ו-גילי, איך כל זה קשור למיסוד הזנות? אתה חושב שאם ימסדו אותה אז נשים ילכו בעוד שפעם הן לא? תמיד תמצא את המוזר והיוצא מן הכלל שהולך גם עכשיו וימשיך ללכת גם אחרי המיסוד. אלו שלא הלכו גם לא ילכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, ומיסוד הזנות הוא טוב מכל הסיבות שהוזכרו כאן.

אבל...

מה גורם לכם לחשוב שאם ימסדו את הזנות הגורם הפלילי יעלם?

אפילו אם זה יקרה, עדיין ישארו הברחות נשים וכו', פשוט כי זה עדיין יכניס כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע לפי דעתי זה פשוט יהרוס את המבנה של משפחה......

אני חושב שהדרך הכי בריאה לחיות זה באופן מסודר עם משפחה.... גברים פשוט ילכו לזונות ולא יחשבו בכלל על להקים משפחה..

ואז יהיו לערבים יותר ילדים ועוד 15 שנה יהיה רוב ערבי ואז יעשו לנו שואההה

טוב אולי הגזמתי בסוף ויצאתי מהקשר אבל ההתחלה זאת דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הזנות תמוסד אכן יותר גברים ילכו לזונות, איני מאמין הגידול יהיה משמעותי אבל , אבל יהיה גידול.

אבל גברים גם רוצים משפחה וילדים והם יחפשו גם את זה.

לחיות באופן מסודר עם המשפחה זה אופן בריא מאד, אבל מה לעשות שלגברים יש דחף מיני מאד חזק ובזמן שהם לא חלק ממשפחה חלקם מעדיפים את הפתרון הקל והמהיר (לטווח הקצר בלבד) של אישה שמוכרת את גופה.

אם ימסדו את הזנות , התוצאות של התופעה יהיו יותר מתונות, פחות מחלות מין, פחות כפייה, יותר מסחר, פחות אבטלה

אז אולי כדאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע לפי דעתי זה פשוט יהרוס את המבנה של משפחה......

אני חושב שהדרך הכי בריאה לחיות זה באופן מסודר עם משפחה.... גברים פשוט ילכו לזונות ולא יחשבו בכלל על להקים משפחה..

ואז יהיו לערבים יותר ילדים ועוד 15 שנה יהיה רוב ערבי ואז יעשו לנו שואההה

טוב אולי הגזמתי בסוף ויצאתי מהקשר אבל ההתחלה זאת דעתי

אז מה? אם יהיו זונות אז גברים לא יקימו משפחה? אתה טוען שגברים מקימים משפחה רק מהאילוץ שזאת הדרך היחידה לעשות סקס? אז אתה חיי בעולם אחר כנראה. אחד החברים הכי טובים שלי חיי באמסטרדם. רח' החלונות האדומים דקה הליכה ממנו והוא לא ממש מתלהב מזה, גם לא כל החברים שלו, להיפך, הוא אומר שהוא רוצה משפחה נורמאלית. אם גבר בוחר לרוץ לזונות כל יום זה פשוט סימן שמשהו בסדר איתו, ולא במערכת שממסדת את הזנות והוא לא נועד בכלל להיות בראש של משפחה וחיי פריצות מתאימים לו יותר. אם הגבר הולך לזונה, זה הגבר כזה, לא הזונה אשמה. יש אלכוהול על המדף בחנות, אז מה? זאת בחירתך אם לקנות ולשתות ואם להפוך בסוף לאלכוהוליסט.

אני מבינה שהפן הדתי מפריע לך אז אגיד לך כזה דבר. בתנ"ך כתוב שאלוהים נתן לאדם את הבחירה בין הטוב לרע, וברגע שיש לך חרדים שמציתים בתי ליווי וחנויות לאבזרי מין או מכים בחורות שלא לבושות בצניעה, הם לא עושים מצווה, הם פשוט לוקחים את חופש הבחירה ואיפה הבחירה כאן אם אתה יכול ללכת רק בדרך ה"ישרה" מבלי ליסטות הצידה? זה כמו שיש את החיבור המיוחד הזה לאינטרנט של חב"ד שבו אתה לא יכול להיכנס לאתרי סקס והימורים. מצד אחד הכל נראה טוב ויפה, אבל כל עוד אין לבנאדם את האופציה לעשות את הקליק הזה עם העכבר לאתר פורנו, זה לא נקרא לבחור בין הטוב לרע, זה נקרא כפיה ואין בכפיה דבר שיכול להפוך אדם לטוב וצדיק, כי זה לא מבחירה. אותו דבר עם זנות. אם גבר בוחר ללכת לזונה במקום לפתח מערכת יחסים אינטימית עם בחורה (או סתם לקנות איזה קוקטייל לפריחה על הבר...), זה מצביע שמשהו לא בסדר איתו ואין בכלל מה לצפות מבנאדם כזה להתחיל משפחה כי איזו מן משפחה זאת תהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, זנות נחשבת כאחד מהאמצעים לשמר את המשפחה. גבר, שנניח לא מבסוט מחיי המין עם אשתו, או סתם מכל סיבה שהיא, עדיף שילך לזונה, יתפרק, ויחזור הביתה שקט ומאושר לאשתו, במקום שיתחיל עם הפקידה הצעירה והשווה במשרד ויפתח רומן בעל משמעות רגשית יותר עמוקה, דבר שללא ספק יביא להרס המשפחה ברוב המקרים (אלא אם כן אתה נשיא של מדינה גדולה..). בקיצור, כולם עושים את זה בין אם זה נערות ליווי של היי סוסייטי או זונות בתל ברוך, אז עדיף שזה יהיה נקי ומסודר. הבעיה כמובן תהיה כשזה יקרה, כמה מכונים לא חוקיים יפתחו בכדי לא לשלם את המיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שזה גם יצמצם את השליטה של הסרסורים על נערות הליווי, משמע, הפחתה באלימות כלפי ה"עובדות", שכר הולם שעליו סוכם מראש ומניעה של התעללות בנערות הליווי מצד הלקוחות כמו שקורה עכשיו והסיפורים שהן מספרות מסמרי שיער.

אני לא יודעת אם אתם ראיתם, אבל לפני שנה ככה, ביקרו חברי כנסת במכון ליווי, ביניהם גם לימור לבנת נדמה לי והמפגרת השניה, ועוד 2 שרים. מה הם עשו שם? ישבו, התפעלו, כאילו באים לביקור באתר נופש לתת הערכה. גועל נפש, מה עוד שהם רק לא ביקשו שירות... מקומות כאלו צרייך לפשוט עליהם עם המשטרה ולסגור לאלתר כי הם לא חוקיים ונשים מוחזקות שם בניגוד לרצונן ולא רואות חופש (הן לא זזות צעד אחד בלי "מלווה" ששומר שחס וחלילה לא יברחו לו), אבל הם באים לשם, יושבים כאילו זה בית קפה, מדברים עם הזונות והסרסורים והלקוחות, בודקים ומצלמים על זה תוכנית... ממש יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...