מיסוד הזנות - בעד או נגד ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיסוד הזנות - בעד או נגד ?

HumanFly

Recommended Posts

כאמור רוצים לארגן הצעת חוק מסודרת הקוראת למיסוד הזנות. מה אתם חושבים ? בעד נגד ?

מצד אחד - הזנות תהיה דבר חוקי עם פיקוח רפואי, הממשלה תרוויח מזה הון כי הזנות היא תחת חסות ממשלתית, אין כסף שחור, ירידה משמעותית בפשע.. ופגיעה בנשים וניצול מצד הסרסורים, זונות לא יעבדו ברחובות לעניי כל ולעניי ילדים אלא יהיה היתר להם לעבוד בבתים כחוק ובסופו של דבר - כך האזרח הקטן יהנה מהקלות במיסים ומרווחה כלכלית מחזורית, שהמדינה תהיה למדינת רווחה במלוא המובן.

מצד שני - לתת לגיטימציה למקצוע אינה דבר חיובי, פגיעה בכבוד הנשים, המדינה הופכת לסרסור משל עצמה..

אני חושב שכדי למסד את הזנות מהסיבות הרבות שציינתי, אז מה דעתכם בנושא ? :o LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מה הפגיעה בכבוד של הנשים כאן? גברים ונשים רוצים סקס באותה מידה , אם גבר היא ג'יגולו זה היה מוריד מערכו? או שבגלל ערכים של בתי הכנסת והדת אתה מחשיב את זה כפגיעה בכבוד? או שבגלל החברה המטומטמת שלנו מחשיבה אשה שרוצה לקיים יחסי מין כלא מוערכת...?

או שמה בגלל שהיא מקבלת על זה כסף היא לא מוערכת? אתה מחשיב שחקניות שחסרות כבוד ? כי אם לא אז שתדע שהן מקבלות כסף כדי לעשות את סצינות האהבה שהן עושות בסרטים ולפעמים הסצינות האלה ממש HARDCORE...

אז לא הבנתי מה רע בכל הקטע הזה , זה רק יראה לאנשים לא לעשות ביג דיל מסקס....

ואני חושב שזה טוב שעכשיו זה עם פיקוח רפואי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלי מאוד פשוטה: אם יש ביקוש לאיזשהו שירות או מוצר, יש שתי אפשרויות:

1. מישהו מספק את זה באופן חוקי, עם ההגבלות המתאימות, ותחת פיקוח.

2. מישהו מספק את זה באופן לא חוקי, בלי הגבלה, ובלי פיקוח.

ההסטוריה מוכיחה שאם אופציה 1 לא מתקיימת, אופציה 2 משגשגת, לדוגמה ב"תקופת היובש" באמריקה בשנות ה-20, כשאלכוהול היה לא חוקי, קמו אלפי פאבים לא חוקיים בכל מקום. והנזק של אופציה 2 הוא גדול לעין ערוך מזה של אופציה 1, בגלל העדר פיקוח.

לכן אני בעד מיסוד הזנות, כמו גם בעד הקמת קזינו (זנות והימורים הם שני התחומים העיקריים שנשלטים ע"י הפשע המאורגן בארץ)

יש לי רק בעייה אחת - אם המדינה דואגת לספק שירותים כאלה באופן חוקי, היא צריכה לרדוף עד חורמה את אלה שנותנים אותם באופן לא חוקי. לפחות בשלב הראשון, זה דורש תוספת רצינית של תקציבים וכוח-אדם למשטרה, ואני לא רואה את זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תקפתי אפחד. פשוט יש פה הרבה בני עשרה חרמנים שרוצים להגיד שאוהבים זונות...............................

כאילו שהחוק אשכרה משנה משהו........ אם הם רוצים זונות שילכו לא צריך שזה יהיה חוקי....

אבל זהו שהם לא ילכו..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...