PROJECT HTPC - MODDING LOG - עדכון בעמוד 10! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PROJECT HTPC - MODDING LOG - עדכון בעמוד 10!

RazorJunior

Recommended Posts

חס ושלום! אתה לא קונה ארגז ושם בו את המחשב (אלא אם אתה מחדיר פנימה אוויר קר ממזגן ומוציא החוצה את האוויר הקר באמצעות תעלות.

אתה קונה ספוג שמשמש את החנות לריפוד פנימי בארגז, ומדביק אותו על משטחי הפח בתוך המארז.

אבל קח בחשבון שזה עלול לחמם מאוד את המארז, ולא מומלץ אם המעבד שלך מתחמם מאוד (50 מעלות או יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. נמתן קצת את האוברקלוק לשם זה. :( אני גם חושב על פלטת פלטייה נחמדה 8)

2. נשמע מצוין. מישהו יודע איך אפשר להשיג את החנות הזאת? טלפון? כתובת? פקס? אי-מייל? משהו?

3. אני כרגע מחפש מסך LCD של טלפון מסוג TELRAD DIGITAL. יש בו 8 שורות של 24 תווים, וראיתי אותו בהרבה מקומות, אבל הוא עולה מאות שקלים. אם מישהו יודע איפה אפשר להשיג לו חלפים(יעני רק את ה LCD) אני אשמח אם ייצור איתי קשר.

זה הטלפון:

ex2.jpg

http://www.telradusa.com/ex2.htm

יש אותו בעבודה של אבא שלי, בעבודה שלי, אצל חבר שלי, בבית הלבן(כן ראיתי תמונה של בוש במשרד שלו ויש לו כזה חחחח) ואף אחד(חוץ מהבית הלבן - לא שאלתי LOL) לא יודע איפה להשיג את ה LCD בלי לשלם מאות שקלים. אני מאוד רוצה אותו. מה שעוד טוב בו זה שיחד עם המסך יש ממשק כפתורים, שגם מצוין ללחצני PLAY PAUSE וכו'.

הצבע יצא נחמד+, עכשיו השכבה הראשונה גמרה להתייבש, אני חושב לשייף ולהוסיף עוד שכבה כי כמו שאמרתי לא יצא מי יודע מה.

כמו כן השחוק מבריק באמת מעט שומני, אבל בכל זאת יפה :) מקסימום כשאני אחתוך חלון(אם וכאשר) אני יחליף לשחור מט.

בכל מקרה תודה על כל התגובות!! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס ושלום! אתה לא קונה ארגז ושם בו את המחשב (אלא אם אתה מחדיר פנימה אוויר קר ממזגן ומוציא החוצה את האוויר הקר באמצעות תעלות.

אתה קונה ספוג שמשמש את החנות לריפוד פנימי בארגז, ומדביק אותו על משטחי הפח בתוך המארז.

אבל קח בחשבון שזה עלול לחמם מאוד את המארז, ולא מומלץ אם המעבד שלך מתחמם מאוד (50 מעלות או יותר)

המעבד שלי לא עובר את ה30 מעלות גגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-[ מסך עולה ככה?! זה המון! ממש לא נראה לי שאני הולך לשם כל כך הרבה בשביל מסך למארז, אני אנסה לארגן איזה קומבינה....

וזה עוד בארה"ב...

התקשרתי לנציגות שלהם בארץ, אבל המרכזנית אמרה לי שכל המחלקות שיכולות אולי לעזור לי(אמרתי שיש לי כזה טלפון והוא נשבר) נסגרו ב 5.

ננסה עוד פעם ביום ראשון.

ד.א.

הפאנל הקדמי עבר שכבה שנייה של צבע, על הראשונה, ללא שיוף.

אני עדיין מתלבט מה לעשות עם המכסה עצמו, כי הוא יצא די יפה מלבד כמה מקומות שצריך לתקן, והפחית צבע שלי די גמורה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרטיסי PCI, והכטיס מסך שלי הוא Gainward MX440 והוא יותר נמוך מהספק כוח. למעשה הוא בערך בגובה של ההיטסינק של המעבד.

עוד עדכון.

עשיתי פוליש למארז מכיוון שהיו מספר פאקים שהיה צריך לתקן.

לא אהבתי את התוצאה ולכן שייפתי את כל המארז בצורה אחידה וניגשתי לצביעה.

ואז פתאום זה הכה בי- לא ניקיתי את כל הפירורים והשאריות מהשיוף והמארז מלוכלך לגמרי!!

מהר מהר ניקיתי את כל הצבע והורדתי מה שאפשר, לכן הצביעה נדחתה.

אז בינתיים פניתי לצבוע את הצד הפנימי של המארז, רק לשם האסטטיקה, ולכן אפילו לא טרחתי לשייף אותו.

יש לציין שהצבע נגד חלודה שיש עליו מבפנים לא שש לקלוט את הצבע השחור והייתי צריך לשים הרבה צבע.

בינתיים זה בייבוש.

אמא שלי לקחה לי את ה S5000 האהובה לחו"ל(חוצפנית! >:( ) אז לקחתי בינתיים FUJI IX10 לשכן, אבל אין לי דרייבר.

עכשיו לא נעים לי לרדת אז מחר יהיו של הכל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוךךך

לפני כמה ימים התחלתי לשייף קצת את המכסה של הסידירום (המפרץ הריק) ושכחתי אותו במלחציים. אז הוא קיבל עכשיו בטן וכל השיוף יוצא לא אחיד :-[

וזה גודל מעט שונה ממפרצים רגילים אז אי אפשר לקחת ממחשב אחר :(

עכשיו אני אצטרך לחכות עם זה ליום ראשון וללכת להביא אחר מהעבודה :-X

בינתיים הפאנל הקדמי והצד הפנימי של המכסה מתייבשים ונראים טוב ;D

אני אתן להם עד מחר בבוקר להתייבש ואז יתחיל לעבוד על הצד החיצוני של המכסה.

או שאולי אפילו היום בערב נראה איך זה יתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...