הצילו home edition דפק אותי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו home edition דפק אותי

Electric Boom

Recommended Posts

התקנתי home edition ואת כל העידכונים, נכונים וכו',וישנן כל מיני בעיות מוזרות ביותר,למשל כשלוחצים התחל יש תמונה שבחרתי נכון אצלי אין אותה משום מה...,או למשל כשאני מדליק ת'מחשב הוא לפעמים כותב בעיה עם logon ui או למשל במקום שישר יכנס הוא שם לי מסך לבחירת משתמשים ויש לי רק אחד...ביטלתי אותו ואז הוא שם לי חלון עם שם וסיסמא...או למשל אחרי הרבה זמן שיש שומר מסך אני רואה אחרי זה רק ת'רקע וצריך לעשות ריסטרט... >:(:(:o ??? :-[ :-\ :'( :-X

אני יודה מאוד למי שיביא פיתרון לבעיות הנ"ל,וגם האם אמורות ליהיות בעיות כאלו בגירסא הזאת פעם היה לי אותה ולא ניתקלתי בכזה דבר...

ואם הפתרון היחיד הוא החלפת גרסא עדיף כבר שאני לא יפרמט אלא אתם יודעים יש אפשרות כזאת של שידרוג מהווינדוס מעניין מאוד אם זה עובד...

לפחות למדתי לקח חשוב- מערכת מסריחה עדיף לסמוך על הrh 9.0 שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - Home Edition שהתקנת חוקי ?

אמרת שהתקנת את כל העידכונים, זה כולל גם את ה - Service Pack 1 ?

אם הווינדוס שלך אינו חוקי, ובאמת התקנת עליו את עידכון ה - Service Pack 1 כנראה שזה הגורם לכל הבעיות  ::)

קודם כל, באמת מערכת לא טובה, אין שום ספק בזה, אם יש לך RH 9.0 כבר עדיף להשתמש בו, אבל אם בכל זאת אתה רוצה גם מערכת הפעלה חלונות, מטעמי נוחות וכד', הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא להשיג חוקי, לפרמט מה - Home Edition ולהתקין פשוט מערכת * חוקית * מחדש.

בהצחלה, The Wizard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שאתה מתאר את הבעיות, יתכן והכל נובע מזיכרון לא תקין.

גש ל [url'] www.memtest.org ותעזר בתוכנה המוצעת שם לבדוק את הזיכרון.

או אולי בעיות בדיסק הקשיח (פחות סביר), תריץ scandisk מלא (Surface scan).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא חוקית כן,מה שאני מפחד אבל זה שהשם שעליו התקנתי הפעם שונה מהפעם הקודמת...

למרות זאת הצלחתי לעשות activation ודרך אגב אני כמעט בטוח שsp1 מותקן ישר...תקן אותי עם אני טועה ובבקשה תסביר לי איך אני בודק אם אכן יש לי sp1(מותקן)

אממ לא מזמן עשיתי zero fill full שמאפס כל סקטור בהארד דיסק קשה לי להאמין שזאת עדיין בעייה בהארד דיסק,נוסף לכך הרצתי בדיקת של win (הומלץ לי לאחר שליחת דוח תקלות)(זה שמתקינים על דיסקט boot) והוא עבר מה אתה אומר?

תודה לעוזרים.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בטוח שsp1 מותקן ישר...תקן אותי עם אני טועה

אתה טועה,SP1 "מותקן ישר" רק אם קנית וינדוס שכולל SP1 או אם שילבת תהתקנה אם SP1

אגב מדריך איך לשלב תהתקנה אם SP1 : http://www.windows-help.net/WindowsXP/winxp-sp1-bootcd.html

איך אני בודק אם אכן יש לי sp1(מותקן)

לחץ לחיצה ימנית על "my computer" ולחץ properties

יהיה רשום שם אם בכלל יש SP מותקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the wizard

למה סתם שקרים ???

מזה משנה חוקי או לא יוקי בדיוק אותו דבר !!!

תפסיקו סתם להמציא הבנו שזה פורום חוקי והוא דוגל בחוקיות וקניית מקורי , יופי , אין לנו כסף לקנות מקורי לא משחקים ולא תוכנות ואל תשגעו אותנו כל עוד אנחנו לא מריצים פה תראדים של ווראז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP  זאת מאוד מוצלחת לדעתי והיא מביאה לכם המון דברים שבלינוקס למשל אין.

בדיוק ההפך, מערכת נותנת לך המון אפשרויות וחופש עבודה כמעט מוחלט לעשות כרצונך במערכת.

זה נכון שיש הרבה תוכנות שאינן עובדות בלינוקס שב - כן עובדות, ויש גם ההפך.

לכל מערכת הפעלה יש יתרונות וחיסרונות, אך עדיין, זה תלוי בעיקר בצרכיו של המשתמש במערכת, יש כאלה שיעדיפו את לינוקס כי מערכת זו מתאימה לצרכים שלהם, ויש כאלה שיעדיפו את .

אני אישית מעדיף את , נסה ותראה, אתה פשוט מקבל חופש ::)

אך כל אחד וההעדפות שלו, לכל אחד שיקולים שונים ודעה שונה.

The Wizard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה לגבי ה"חופש" בלינוקס.

אני התקנתי על המחשב שלי, הפצת מנדרייק גרסא אחרונה שהיייתה לפני חצי חודש.

התקנתי אותו, איזה חופש ואיזה בטיח קראת במלא אתרים איך לעבוד עם הלינוקס, כמעט בשום אתר לא מוסבר בבירור איך להתקין את כל סוגי התוכנה, כי יש המון סוגים (RPM, קוד מקור וכו') ומאיפה לעזעזאל אני אמור לדעת איך להתקין אותם? זה בקושי מוסבר באתרי ההדרכה ללינוקס בעברית.

למדתי סופסוף איך להתקין תוכנות פחות או יותר.

כל תוכנה יש לה את הדרישות שלה (תוכנות אחרות) אז או שהייתי מחפש אותם בתוכנות שיש בהפצה עצמה ואם אין שם אז צריך לחפש באינטרנט אז נניח שמצאתי את התוכנה הדרושה, עכשיו לדרישה יש עוד דרישה!! עבדתי עם המערכת מעל שבוע, רק , אחרי שבוע ומשהו פשוט נמאס לי שלכל תוכנה שאני רוצה להתקין אני צריך לעבוד קשה בשביל זה, בנוסף לכך הלינוקס עבד לאט יותר מחלונות (לקח כמעט פי2 זמן עד שתוכנות עלו בלינוקס מאשר בחלונות) וגם התחילו לי כל מיני בעיות עם הלינוקס אחרי השבוע-שבועיים שעבדתי איתו (אולי דפקתי משהו לא יודע) מה שיאמר לזכות שהוא התקין לי את כל הדרייברים ללא בעיות וזה באמת נראית כמו מערכת שניתן לשנות אותה איך שרוצים אבל זה ממש מסובך, אפילו למישהו שרוצה לעבור ללינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ידע בתכנות לפני שנכנסים ללינוקס לדעתי אני לא כל כך מבין את מי שנכנס לזה בלי הרקע...

אתרים בעברית לא שווים הרבה חוץ מהפינגווין.

כידוע-יש בעיית בכל גרסאת לינוקס(חל שיפור בmandrake החדש)

אם יש לך בעיות כלשהן אני יכול לעזור לך בפרטי.

וההוא שאמר על התקנה פגומה של קבצי DLL סוף סוף משהו הגיוני...אבל ההתקנה עברה חלק בלי שום ניסיון חוזר להעתקת קובץ אז אני לא כל כך בטוח לגבי זה...

עוד מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...