מה שאני לא עושה אני לא מצליח להיפתר מהבלסטר - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שאני לא עושה אני לא מצליח להיפתר מהבלסטר

yosizach

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי מה שאמרתה

והתקנתי הכל ועד עכשיו לא הופיע ויש פחות והמחשב עושה פחות ריסט

וגם עשיתי שהמערכת כושלת ... שלא יפעיל מחדש

עכשיו בוקשי המחשב מאתחל את עצמו ואין את ההודעה של ה 60 שניות זה בטוח

אני לא יודע אך להודות לך ! ממש תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה.. ;)

האמת, תודה לחברים הטובים שלי שהזמינו את הבלסטר אליהם עוד לפניך וקראו לי באמצע הלילה (זה כבר היה די מזמן). אל תשכח לשים פיירוול ואנטי ווירוס טוב.

עריכה: לא הבנתי (יותר נכון לא קראתי), מה ז"א המחשב בקושי מאתחל את עצמו? הוא עדיין עושה את זה? האם הורדת את הפיקסים מסימנטק כמו שלוקוס אמר לך וניקית את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה שוב חזר!!!!!עד שאני מתקין שוב א תהעידכון שמוחק ומעדכן ממיקרוספט ואז ליומים יום זה בטוח לי !

עכשיו שוב !!!!!!

lsass.exe

זה אפילו עובד בשורת המישמות !!!! אני גמור אני לאיודע מה לעשות !

המחשב כבר אחרי פורמט זה לא קשור זה יכנס שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקובץ עצמו הוא לא תולעת ולא וירוס. הוא פועל אצלי ופעל אצלי מאז ומתמיד ולא עשה לי שום בעייה.

http://www.liutilities.com/products/wintaskspro/processlibrary/lsass

או שהוא נדבק לך בוירוס כלשהו, או שיש לך כשל אחר חמור הרבה יותר במערכת ההפעלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כבר אמרו לך את זה עוד לפני, תשיג פיירוול טוב + אנטי וירוס טוב ! כי כל המאמץ הזה להוצאת הוירוס לא יעזור, אתה תדבק בו שוב ושוב.

עכשיו, כדי לבטל את ה - Remote Procedure Call = RPC אתה צריך לעשות כך :

התחל >> הפעלה >> services.msc ואז יפתח לך חלון חדש שנקרא שירותים, בין כל השורות שנמצאות שם חפש את השורה שנקראת :

Remote Procedure Call

בעיקרון יש 2 כאלה, אך אם תסכל טוב, ליד הראשונה רשום אספקה, וליד השניה רשום ניהול, אנחנו משנים רק את הראשון (!) שהוא האספקה, בניהול לא נוגעים.

אז ככה, לחיצה אחת עם הלחצן הימני של העכבר וכניסה למאפיינים, יפתח לך חלון חדש של השירות הזה, בחלון הזה יהיו לך ארבע חוצצים ( כללי / כניסה / שחזור / יחסי תלות ), עבור אל חוצץ השחזור ושם תשנה את ההגדות כדי שיהיו כך :

RemoteProcedureCall.jpg

לאחר השינוי, פשוט תלחץ אוקיי, הפעלה מחדש של המחשב בשביל הביטחון  ;) ונגמרו הבעיות.

מניסיון אישי זה עובד  ;D

אך למרות הכל , ואני מדגיש ואומר, למרות הכל אין כמו הגנה של פיירוול טוב, ואנטי וירוס טוב ! ( חובה בכל מחשב  ::) ואם אפשר, אז לא של Symantec, יש הרבה יותר טובים היום )

כל המאמצים להוצאת הוירוס לשווא אם אינך משתמש באנטי וירוס לפחות, כי הוירוס עוד יחזור, ובגדול  :-\

נ.ב.

לגבי האיטיות של המחשב, יכולות להיות שלושה סיבות :

סיבה ראשונה - ספייוורס, קבצי ריגול שעובדים ברקע, למרות שאתה לא ממש 'רואה' אותם עובדים, ואז הם 'גונבים' לך מהזיכרון.

כיצד נפתרים מהם ?! שאלה טובה  ::)

פשוט תוריד את התוכנה הזאת : http://www.hwzone.co.il/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=174

תריץ חיפוש, תראה מה הוא מוצא, ומשם אני מאמין שכבר תסתדר.

סיבה שניה - תוכנות שפועלות ברקע ללא סיבה ממשית, שאין בהם שימוש בזמן שאתה עובד במחשב.

התוכנות האלה פשוט עולות עם הפעלה הווינדוס, ופשוט תופסות לך מהזכירון ואז המחשב עובד יותר חלש.

הפיתרון ?!  ;) התחל >> הפעלה >> msconfig >> איתחול.

ושוב, משם אני מאמין שכבר תסתדר ( פשוט תסיר את ה - V מתוכנות לא רצויות, תוכנות כאלה שאינך מעוניין שיעלו בכניסה לווינדוס, אישור, והפעלה מחדש של המחשב כדי להתחיל את ההגדרות החדשות ).

סיבה שלישית - המחשב הוא מחשב חדש ?! כמה זיכרון יש לך ? באיזו מערכת הפעלה אתה משתמש ? ( אם אתה משתמש ב - אז הווינדוס הזה בעצמו נחשב לדיי כבד ביחס לשאר מערכות ההפעלה ) תנסה כמה שפחות להעמיס על הזיכרון כדי להפיק מכך תועלת, עבודה חלקה במערכת  ::)

אם יש לך אנטי וירוס, ואין לי מושג איזה, אולי הוא כבד מדיי ולא כל כך מותאם למערכת שלך, עצה אישית .. נסה את האנטי וירוס NOD 32, עובד חלק, לוקח משהו כמו 5MB מהזיכרון ( זה הכל  ;D ) ופשוט עושה את העבודה מצויין ! הוא מותאם למחשבים חלשים.

[glow=yellow,2,300]לאתר המוצר -[/glow] http://www.nod32.com/home/home.htm

בהצחלה,

The Wizard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כבר אמרו לך את זה עוד לפני, תשיג פיירוול טוב + אנטי וירוס טוב ! כי כל המאמץ הזה להוצאת הוירוס לא יעזור, אתה תדבק בו שוב ושוב.

עכשיו, כדי לבטל את ה - Remote Procedure Call = RPC אתה צריך לעשות כך :

התחל >> הפעלה >> services.msc ואז יפתח לך חלון חדש שנקרא שירותים, בין כל השורות שנמצאות שם חפש את השורה שנקראת :

Remote Procedure Call

בעיקרון יש 2 כאלה, אך אם תסכל טוב, ליד הראשונה רשום אספקה, וליד השניה רשום ניהול, אנחנו משנים רק את הראשון (!) שהוא האספקה, בניהול לא נוגעים.

אז ככה, לחיצה אחת עם הלחצן הימני של העכבר וכניסה למאפיינים, יפתח לך חלון חדש של השירות הזה, בחלון הזה יהיו לך ארבע חוצצים ( כללי / כניסה / שחזור / יחסי תלות ), עבור אל חוצץ השחזור ושם תשנה את ההגדות כדי שיהיו כך :

RemoteProcedureCall.jpg

לאחר השינוי, פשוט תלחץ אוקיי, הפעלה מחדש של המחשב בשביל הביטחון  ;) ונגמרו הבעיות.

מניסיון אישי זה עובד  ;D

אך למרות הכל , ואני מדגיש ואומר, למרות הכל אין כמו הגנה של פיירוול טוב, ואנטי וירוס טוב ! ( חובה בכל מחשב  ::) ואם אפשר, אז לא של Symantec, יש הרבה יותר טובים היום )

כל המאמצים להוצאת הוירוס לשווא אם אינך משתמש באנטי וירוס לפחות, כי הוירוס עוד יחזור, ובגדול  :-\

נ.ב.

לגבי האיטיות של המחשב, יכולות להיות שלושה סיבות :

סיבה ראשונה - ספייוורס, קבצי ריגול שעובדים ברקע, למרות שאתה לא ממש 'רואה' אותם עובדים, ואז הם 'גונבים' לך מהזיכרון.

כיצד נפתרים מהם ?! שאלה טובה  ::)

פשוט תוריד את התוכנה הזאת : http://www.hwzone.co.il/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=174

תריץ חיפוש, תראה מה הוא מוצא, ומשם אני מאמין שכבר תסתדר.

סיבה שניה - תוכנות שפועלות ברקע ללא סיבה ממשית, שאין בהם שימוש בזמן שאתה עובד במחשב.

התוכנות האלה פשוט עולות עם הפעלה הווינדוס, ופשוט תופסות לך מהזכירון ואז המחשב עובד יותר חלש.

הפיתרון ?!  ;) התחל >> הפעלה >> msconfig >> איתחול.

ושוב, משם אני מאמין שכבר תסתדר ( פשוט תסיר את ה - V מתוכנות לא רצויות, תוכנות כאלה שאינך מעוניין שיעלו בכניסה לווינדוס, אישור, והפעלה מחדש של המחשב כדי להתחיל את ההגדרות החדשות ).

סיבה שלישית - המחשב הוא מחשב חדש ?! כמה זיכרון יש לך ? באיזו מערכת הפעלה אתה משתמש ? ( אם אתה משתמש ב - אז הווינדוס הזה בעצמו נחשב לדיי כבד ביחס לשאר מערכות ההפעלה ) תנסה כמה שפחות להעמיס על הזיכרון כדי להפיק מכך תועלת, עבודה חלקה במערכת  ::)

אם יש לך אנטי וירוס, ואין לי מושג איזה, אולי הוא כבד מדיי ולא כל כך מותאם למערכת שלך, עצה אישית .. נסה את האנטי וירוס NOD 32, עובד חלק, לוקח משהו כמו 5MB מהזיכרון ( זה הכל  ;D ) ופשוט עושה את העבודה מצויין ! הוא מותאם למחשבים חלשים.

[glow=yellow,2,300]לאתר המוצר -[/glow] http://www.nod32.com/home/home.htm

בהצחלה,

The Wizard

באמת אבל באמת תודה על ההשקעה שלך אחי ........ באמת מכל הלב תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רשם יותר מידי

וגם ללא שום קשר לבעיה שלך

בכל זאת

1)אתה עדין לא אמרת לנו את השם של הווירוס

-כדי לסרוק את המחשב תשתמש ב

http://security.symantec.com/default.asp?productid=symhome&langid=ie&venid=sym

2)תתקין את העידכון שהבאתי לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רשם יותר מידי

וגם ללא שום קשר לבעיה שלך

בכל זאת

1)אתה עדין לא אמרת לנו את השם של הווירוס

-כדי לסרוק את המחשב תשתמש ב

http://security.symantec.com/default.asp?productid=symhome&langid=ie&venid=sym

2)תתקין את העידכון שהבאתי לך

הוא לא מצא כלום ....lsass 

קוראים לו אני חושב לא בטוח ... ואנטי וירוס אני ילך על nob32 הזה

ואמרתה שהוא מותאם למחשבים חלשים המחשב שלי ממש לא חלש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את nod 32

הוא מצא 4 דברים ומחק אותם והמחשב והמערכת עובדת יותר טוב ,

והיה באתר גם nod חדש ..... בטא אבל לא ניסיתי הורדתי ת הרגיל .

הוא נראה כמו איסיקיו פשוט סבבה של דבר תודה ! נרוטון אנטי וירוס אני לא סובל זה נראה לא בנתיים מזה אחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...