אריק שרון הודיע שלא יפנה התנחלויות, אפילו לא מבודדות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אריק שרון הודיע שלא יפנה התנחלויות, אפילו לא מבודדות.

nice-1

Recommended Posts

"ראש הממשלה, אריאל שרון, הכריז הבוקר בישיבת הממשלה השבועית כי הממשלה בראשותו איננה מתכוונת לפנות אף התנחלות, לרבות התנחלויות מבודדדות, עד הבחירות הבאות לכנסת, באוקטובר 2003. שרון הדגיש, תוך שהוא מכה על השולחן, כי הממשלה לא תקיים דיון בנושא הורדת התנחלויות עד אוקטובר 2003, וגם מעבר לכך, אם הוא ייבחר שוב לראשות הממשלה. "

:'(

אני יודע למי אני לא אצביע :-X :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לדעתי זה נוגד את המצע בחירות שלו

כי הוא הבטיח שהוא ינסה שלום וכל זה

ולא יילך רק למלחמה...

מה הערות מיותרות כאלה יועילו למישהו? רק יזיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד למה שכולם חושבים יש לו תוכנית ארוכת טווח.

הוא ימגר את הטרור, יהרוג את הרוצח ערפאת ויעשה שלום כולל.

הוא חכם: הוא לא מדבר הרבה הוא פשוט עושה.

וימים יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקור אתה צודק אבל לא כולם קולטים את זה...

יכולה להיות לו תוכנית ארוכת טווח אבל יכול להיות שלא יהיה לו מספיק זמן בשביל לבצע אותה ואז בכלל נדפק כולם

אחריו אני בטוח שיבחרו את ביבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרון, אני מוכרך לציין, הוא פשוט האדם הנכון בזמן הנכון.

ועכשיו בנימה פרגמטית - הוא חייב לעשות את זה כי אין לו מנדט לפנות התנחלויות בלאווכי (זה בטוח לא מאויית נכון..) אבל בלי קשר זה הדבר הנכון בעיותר לעשות - לפלסטינים יהיה הרבה יותר אינטרס להשקיט את המצב ולו מהסיבה כדי שבבחירות הבאות (ב 2003) תעלה ממשלת שמאל ולא (אם הם ימשיכו את הרצח כוון המדינה שלהם*) תעלה ממשלה ימנית קיצונית בהרבה! (רק חלילה לא נתניהו!).

* קצת חשבתי על המינוח הזה - בו הפלסטינים מכנים אותנו כל העת (state terrorism) והגעתי למסכנה (הרי ברור מעל לכל ספק שאיננו עוסקים בטרור) כי זהו בדיוק המונח שמתאר אותם ("כמו כפפה")! מדיניות טרור הננקטת ע"י מדינתם (או שלטונם העצמי). גם כן להשגת מטרות מדיניות (לא שזה קשור להגדרה). מעניין......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהרבה לא מבינים

ליכוד≠שלום. (אין, זה לא הולך באותו משפט!!!!!!)

אולי יש איתו ביטחון אבל לא להרבה זמן

תחשבו מה יקרה שארה"ב תתקוף בעיראק, על מי אתם חושבים שכל מדינות ערב יתנפלו??

לא לא על מקסיקו, על ישראל!!!!

שלום לא יהיה פה עם הנהגה של הליכוד, כמה שהשמאלנים יפי נפש וכל מה שאתם רוצים הם היחדים שיכולים לדבר ולהביא שלום.

אולי זה טוב שעכשיו שרון מפנה את כל העשבים, ובשנים הקרובות יהיה הנהגה שמאלנית ויהיה שלום סוף סוף. :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא יכול להיות שלום עם הליכוד? ארשה לי להזכיר לך מי היה ראש ממשלה בתקופת הסכם השלום עם מצריים -- אכן אתה לא טועה זה היה בגין שלמיטב ידיעתי היה ליכודניק.

וחוצמזה אל תקחו ברצינות מה שכל אחד אומר , ככה זה בפוליטיקה היום הוא יאמר ככה מחר יעשה אחרת.

התנחלויות נאלץ לפנות בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...