...ויש שאומרים שהדיונים שלנו הם תת רמה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

...ויש שאומרים שהדיונים שלנו הם תת רמה

Merrymoon

Recommended Posts

כבר ידוע שלראשויות אין כסף אבל זמן לריב יש תמיד, ובשפע, והם אפילו לא יחסכו באוכל בשביל זה, גם ביודעם שיש אנשים שזה חסר להם. מי הנבל ומי הנבזה? הפעם - ראש עיריית קריית מוצקין, הלה הוא חיים צורי.

חיים צורי מואשם בכך (טוב, עוד אין כתב אישום אבל זה נשמע טוב) שבעט הישיבה העירונית לבינוי ותכנון, הוא יידה עוגה על חבר וועדה ולהוסיף שמן למדורה, הוא זרק בקבוק מיץ אשכוליות (לא סתם!) על ראש עיריית קריית-ים, שמואל סיסו שבתגובה הטיח בו מטר של קללות עסיסיות.

כשלראשונה הגעתי לצבא ופגשתי אנשים מכל רחבי הארץ, הבנתי שסטריוטיפים קיימים לא רק לפרדס-כץ, פתח-תיקוה ובני-ברק אלא גם לקריות. כולם אמרו לי שבקריות (ובטירת הכרמל) יש הרבה חולי נפש ומופרעים. עכשיו אני מבינה גם על מה הם מדברים. עכשיו כשאני חושבת על זה, ניתן יהיה מעתה להציע הצעת חוק שאומרת בפרוש: אין אוכל בישיבות ולקוות שהמתדיינים לא יתחילו ליידות אחד על השני כסאות...

לסיפור המלא:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2956626,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחחחח

למען ההגינות אומר שאמא שלי עובדת בתפקיד מקצועי בוועדה המדוברת ושבבחירות האחרונות הייתי מנהל מטה הנוער של ארז פרידמן והעבודה במוצקין.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה מה שיש לי להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפוטיזם - העדפת קרובי משפחה. קירוב בני משפחה לשלטון, הענקת משרות גבוהות וזכויות יתר להם, גם כשאינם ראויים לכך לפי כשרונותיהם וידיעותיהם.

MortzklnG חשב שהוא מוסיף לכבוד עריית קריית מוצקין כשבעצם הוא חשף עוד שן רקובה. די מצחיק, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MortzklnG חשב שהוא מוסיף לכבוד עריית קריית מוצקין כשבעצם הוא חשף עוד שן רקובה. די מצחיק, לא?

מאיפה לך מה הוא חשב ::)

חוץ מזה שמע כולם עושים את זה ולא יעזור כלום ובראסמי כל אחד דואג לעצמו ולמשפחה שלו

ואם אני יכול לעזור למישהו מהמשפחה שלי או לעזור לזר ברור שהייתי עוזר לקרוב המשפחה

זה מה שיש לי להגיד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, זה מזעזע מה שאתה אומר. אתה חושב שזה בסדר לקחת את הבן שלך לתפקיד בלי לבדוק אם יש מועמדים אחרים, יותר מתאימים? אתה חושב שזה בסדר לקחת את החברה של אחיין שלך שתעשה עבודה בשביל העירייה בלי לעשות מכרז? אתה מודע לזה שזה לא חוקי? איזה מין בן אדם אתה? זה שראית שבממשלה עושים את זה באמת לא אומר שמותר לעשות את זה ואם אתה חושב שכל אחד עושה לביתו אז זה באמת הגיוני שככה אנחנו נראים.

מאיפה לך מה הוא חשב

לפי מה שהוא אמר, זה מה שהוא חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות זה החיים כל אחד דואג לאינטרסים שלו

אם האינטרס שלי הוא יעילות אז סביר להניח שאני לא ייקח את הבן שלי אלא את מי שייתן תמורה יותר טובה ויהיה יותר יעיל או יותר זול או וואטאבר

בכל מקרה בסופו של דבר הכל מסתכם באינטרס אישי(כן גם תרומות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תתלונן כשאנשים כמו אתי אלון דופקים אותך וגונבים לך מליונים, או כשהבן של הבוס מקבל את התפקיד ולא אתה אל תצעק חוסר צדק. או כשיש מכרז מוטה לרעתך או כששופט לא פוסל את עצמו ממשפט כשיש לו יד בדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לצעוק וגם טוב שעושים את זה

אני רק אומר לך שאני הייתי פועל לפי האינטרסים שלי

שזה לא אומר בהכרח למנות את הבן שלי

יכול מאד להיות שהאינטרס שלי הוא האינטרס של המדינה

אני רק מסביר לך שהכל בעולם הזה פועל לפי אינטרסים

נכון או לא נכון מוסרי או לא מוסרי אתה תשפוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה מביא את זה?

אמא שלי עובדת בתפקיד מקצועי בוועדה ההיא (היא הנדסאית בניין....) כבר 10 שנים....

ובבחירות האחרונות אני אומר לך שאני (!!!) עבדתי במטה של האופוזיציונר. מה הקשר לעבודה של אימא שלי? אם כבר הייתי עובד במטה של צורי (הראש עיר) אז היית אומר שהיא סידרה לי שם לעבוד. אבל להגיע ממה שאמרתי לזה שחשפתי שן רקובה - איפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הדיון הזה פעמיים בערך.......... קראתי כל תגובה.......

ולא הבנתי מה אתם רוצים אחד מהשני............ כל אחד אומר שהוא צודק ואני לא הבנתי על מה הויכוח?

מתווכחים על למה צרטזקינג היה ראש מטה או על מכרזים?

בבקשה תסבירו......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...