אני צריך המלצה לכרטיס מסך חזק וטוב שיאפשר לי לעשות לו OC רציני - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך המלצה לכרטיס מסך חזק וטוב שיאפשר לי לעשות לו OC רציני

CybeR_CoM

Recommended Posts

בהתחלה חשבתי על Hercules 3D PROPHET FDX 8500 LE אולם גיליתי (בעיקר בעזרת מידע מאנשים בפורום פה) שהוא לא טוב כל כך לOC. אני מחפש כרטיס שיחזיק לי לדי הרבה זמן מעמד (ההורים שלי לא נוטים לקנות מחשב חדש/רכיב חדש כל כמה זמן.... :() ומשהו שלא יעלה על 1000 ש"ח, יתאים לOC רציני ובקיצור, יהיה איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Hercules לא רע גם בלי O/C.

מליץ על הרדיאון LE מבית ג'יגה בייט, מעולה לOC..וביצועים טובים מאוד.

אגב, ההרקולס בסדר גמור לOC, רק תצטרך לדאוג לקירור נאות לזכרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה, אבל אני רוצה יותר טוב ;D

אם אני רואה שיש פה המלצות לקחת אותו בכל מקרה אז אני אלך עליו בטוח כי הוא מאוד איכותי וחזק (בהשוואה לביצועים/מחיר).

ד"א איפה אני משיג היטסינק לזכרונות? כי אני מצאתי רק היטסינקים קטנים של 2 ס"מ בערך.... ובשביל לכסות את 2 הזכרונות ביחד אני צריך משהו באורך של 5 בערך לא? בכל מקרה... אני אשמח למידע בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה, אבל אני רוצה יותר טוב ;D

אם אני רואה שיש פה המלצות לקחת אותו בכל מקרה אז אני אלך עליו בטוח כי הוא מאוד איכותי וחזק (בהשוואה לביצועים/מחיר).

ד"א איפה אני משיג היטסינק לזכרונות? כי אני מצאתי רק היטסינקים קטנים של 2 ס"מ בערך.... ובשביל לכסות את 2 הזכרונות ביחד אני צריך משהו באורך של 5 בערך לא? בכל מקרה... אני אשמח למידע בנושא.

תראה. לי יש את ההרקולס. הוא טוב. אני לא אגיד שלא היו לי בעיות - אינספור בעיות שגרמו לי להתקין מחדש את הווינדוס, אבל זה פתר את רוב הבעיות. בנוסף - היתה לו גם בעית חוסר התאמה לצ'יפסט של הלוח שלי, או ללוח עצמו - אלוהים יודע מה הבעיה שלהם להסתדר ביחד. רק אחרי קומבינה קטנה פתרתי את הבעיה.

בכל מקרה - הכרטיס מספק ביצועים טובים. לא ברור לי למה אתה מתעקש על OC. ממש לא ברור. אם אתה רוצה כרטיס טוב - פשוט תקנה אותו, ואל תנסה להתחכם עם כרטיס מוחלש וOC. זה לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GanirC, אני מפנה את ההודעה בעיקר אליך, אך אם יש מישהו נוסף שיכול לעוץ עצות, אשמח לשמוע.

שיפרתי לאחרונה את המחשב שלי, הוא מורכב כעת מ-

Athlon XP1800+

MSI KT3 Ultra ARU

OCZ DDR3000

והחלק הרלוונטי לתראד זה: כרטיס מסך - Hercules Prophet FDX 8500 LE.

מערכת ההפעלה שהתקנתי - Windows2000, כולל עדכון Service Pack 2.

הדרייברים שקבלתי בדיסק של הכרטיס מסך - 7.65.

הדרייברים שמצאתי באתר של Hercules הם 7.66.

באתר של ATI יש כבר את גרסה 7.68

הורדתי מהאתר של ATI את גרסת ה-Reference של הדרייברים ל-Win2k, אך לצערי הם לא עבדו. הדרייברים הותקנו בלי בעיות, אך שאיתחלתי את המחשב, בכל פעם שהמחשב הגיע לשלב של ה-GUI של Win2k (השלב הראשון שהמערכת הפעלה פועלת ברזולוציה גבוהה - 1024X768X32) המחשב קרס, ואיתחל את עצמו מחדש (הייתי צריך להיכנס ב-Safe Mode ולהתקין מחדש את הדרייברים מהאתר של Hercules).

ניסיתי להתקין גרסת בטא של הדרייברים של ATI מ-Rage3d, ושוב המחשב קרב ואיתחל את עצמו!

קראתי בכמה תראדים על השיפור המהותי בגרסאות המתקדמות של הדרייברים של ATI. אך אין לי מושג איך להתקין אותם. משום מה זה לא עובד אצלי.

ויש לי בעיות עם הגרסה הנוכחית. לא יודע אם זה בגלל מערכת ההפעלה או הדריברים של הכרטיס מסך, או אולי בעיה חומרתית אחרת. דוגמה לבעיות: ב-Medal Of Honor אחרי כ-5-10 דקות של הפעלה המשחק קורס. לא מצליח להריץ ב-3DMark2001 SE יותר משני -Benchmars. התוכנה מודיעה על שגיאה ומפסיקה את ההרצה.

יש המלצות לפתרון הבעיות?

דרך להתקין את הדרייברים בגרסה 7.68?

תודה,

PSben

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי גם הרדיסק חדש, אז הרכבתי הכל ביחד (לוח אם, , מעבד, הרדיסק, כרטיס מסך חדשים), הוספתי חלקים מהמחשב הישן (כרטיס , דיוידי, צורב, כונן 1.44) והתקנתי Windows2000 Pro. על ההרדיסק הישן (8GB) יש לי Win98.

מידע זה רלוונטי לשאלות הקודמות (החשובות מאוד) ששאלתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...