איך ואיפה ניתן להגיש ערעור על טסט לאוטו עד 4 טון ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ואיפה ניתן להגיש ערעור על טסט לאוטו עד 4 טון ?

114508534

Recommended Posts

אחי אני מבין את ההרגשה שלך

אבל אין מה לעשות כל המערכת הזו משוחדת

ואי אפשר לשנות את זה כי כל אחד דואג לשני

אותי הכשילו בראשון בגלל שנסעתי בימני מאחורי משאית ב65 בכביש של 70 זכותי לא לעקוף

אז הוא הכשיל אותי על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסט עד ארבע טון, אתה מתכוון פריבט, כה?

ולא ממש שווה לך לערער. לא יתן לך כלום. אבל אם המורה שלך רוצה, אפשר להגיש תלונה על המורה. זה לא יגרום לך לעבור את הטסט,

אבל זה יגרום לטסטר להיות מוזהר אם התלונה תמצא כנכונה ופחות יוכל להיות "בןזונה" (סליחה על הביטוי)

בתקופה שאני היתי "ל" ונגשתי לטסט. היה לי גם טסטר רע. הבחור פתח לי זהבי עצבני בטסט. ואתה יודע, אני עצבני, טסט ראשון והכל... והצרחות של הבחור הנירוטי (זהבי) עפות במכונית... בנוסף לזאת הוא אמר לי לפנות שמאלה איפה שאין שמאלה.. ושאלתי אותו שוב.. שמאלה? הוא אמר כן.. הוא עשה לי עוד בעיות. בכל מקרה - המורה הכיר אותו כטסטר בעייתי, ונרגז מהשטויות שהוא עושה (כי הוא עשה את זה לעוד תלמידה של המורה שלי) הוא הגיש תלונה.. כנראה שהטסטר קיבל בראש.. כנראה.. טסט אחרי היה לי טסטר בסדר, ובאמת בגלל טעות שלי נכשלתי, אבל טסט אחרי שוב הטסטר המנייאק, אבל כנראה שהוא זכר, אותי, את המורה.. והיתי ברמת נהיגה מצויינת.. הוא כבר לא יכל לעשות לי את התרגילים של פעם שעברה. נסעתי כמו מלך. הוא העיר לי פעם אחת שעצרתי מתי שמישי יצאה בחניה ולא ראתה אותי מאחורה. אז בלמתי ונתתי לה לצאת. הוא שאל אותי למה.. עניתי לו ועברתי

אתה חיפאי? אם כן, יש לך מושג מה השם של הטסטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שמותר לו להגיד לך שמאלה גם במקום שאין שמאלה כי אתה צריך לדעת לבד

מה יקרה אם חבר שלך יגיד לך שמאלה איפה שאין שמאלה? אתה גם תפנה?

אני יודע שכשטסטר אומר שמאלה אתה פונה בפנייה הקרובה ביותר שבה מותר לפנות שמאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton צודק. להגיד שמאלה במקום שאין פנייה שמאלה זה לא להטעות, זה לבדוק אם אתה שם לב לתמרורים (אין פנייה שמאלה/ימינה, אין כניסה וכו'). מותר להם לעשות את זה. אפילו בזמן הטסט שלי, הטסטר שלי אמר לי ששני הדברים הראשונים שהם בודקים זה: אם אתה יודע לבד לאן ליסוע גם אם מה שהטסטר אומר/לא אומר (אם הוא לא אומר כלום אתה אמור להמשיך ישר ולפעמים קורה שאין ישר) לא תואם את תנאי הדרך, ואם אתה יודע לבד באיזה מהירות ליסוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חיפאי? אם כן, יש לך מושג מה השם של הטסטר?

כן אני חיפאי , ושם הטסטר זה מקס , הוא כזה זקן, אני חושב שבכלל טסטרים מאנייקים צריך להוריד כי זה לא נסבל שיש כאלה חרא של אנשים במקצוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...