תקציב 10K-15K ללא מסך. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב 10K-15K ללא מסך.

LazyCat

Recommended Posts

תודה קראתי (וגם באתר של Creative).

אין לי שום עניין להוציא על גירסת ה- PRO כפול בשביל ראק חיצוני ושלט, במיוחד שהכרטיס עצמו אותו כרטיס ויתן אותם ביצועים.

השאלה הנוספת היא האם כרטיסי הקול שעל הלוח אם מספיק טובים (גם הם 7.1...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד, למה ביקשת את דעתנו אם אתה אפילו לא רוצה להקשיב? עוד לפני פתיחת הדיון החלטת על הFX-53 ואתה לא מוכן להקשיב לאנשים מאד חכמים, שממליצים לך על תחליפים טובים יותר.

אז בבקשה תפסיק לבזבז את זמננו, ולך לבזבז כסף על חומרה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, למה ביקשת את דעתנו אם אתה אפילו לא רוצה להקשיב? עוד לפני פתיחת הדיון החלטת על הFX-53 ואתה לא מוכן להקשיב לאנשים מאד חכמים, שממליצים לך על תחליפים טובים יותר.

בכל שירשור חייב להיות כבשה שחורה (או ילד קטן), שלא תורם לאף אחד אבל חייב לרשום תגובה כדי לקבל תשומת לב.

לתוכן התגובה שלך אני לא אתייחס, חוץ מזה שאני מודע לסוג האנשים שיש כאן בפורום (הרציניים שבאמת מנסים לעזור, ולשתף את הידע שלהם)

ואני מאוד מכבד אותם.

וזו באמת דרך מאוד נמוכה לסיים את השירשור הזה, שמאוד תרם לי.

בכל מקרה שוב תודה לאלו שעזרו לי.

עריכה:

עצוב שיש סטונדנטים כ''כ טיפשים... :'( בכל אופן אני תוהה בכלל אם הוא הולך לקנות את המחשב הזה בכלל ואם הוא משחק בנו, כמו עוד כמה ליצנים באתר.

אז יש יותר מאחד כנראה.

חבל שהמנהלים כאן לא אוכפים את העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב שיש סטונדנטים כ''כ טיפשים... :'( בכל אופן אני תוהה בכלל אם הוא הולך לקנות את המחשב הזה בכלל ואם הוא משחק בנו, כמו עוד כמה ליצנים באתר.

תשמעו, זכותם של אנשים להוציא את הכסף שלהם כרצונם ולא משנה מה הסיבות לכך. זכותכם להציע להם פתרון יותר טוב אם יש לכם, אבל זכותם לא לקבל אותו שוב מהסיבות שלהם. אני חושב שבטח לא זכותכם לדבר אל אנשים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי חייב לכתוב את זה כי גם שאני רציתי לקנות מחשב בערך על אותו תקציב .

כולם עזרו ולא משנה כמה שאלות שאלתי ואני מודע לסוג האנשים שיש פה  ולידע שלהם וזה..

אבל תמיד כמו שאמר פה adiz חייבת להיות כבשה שחורה . ואצלי בדיון היו מילים הרבה  יותר חריפות ומעליבות .

חבל באמת שהמנהלים לא אוכפים את העניין הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהשבוע , זה לא תלוי בי .

וגם חלק מהדברים עדיין לא ממש ניתן להשיג ,אבל נשתדל .

בקשר למעבד FX 53 יכול להיות שאני יוותר עליו , אבל לא בטוח . רוב הסיכויים שאני ייקח אותו בסוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...