תקציב 10K-15K ללא מסך. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב 10K-15K ללא מסך.

LazyCat

Recommended Posts

לפי האתר אפשר להזמין את הכרטיס כבר מכמה אתרים בעלות של 599$ ומחיפוש קטן העלה שהוא דווקא לא נדיר.

כפי הנראה אם רוצים Ultimate computer במחיר שעוד שווה אותו צריך לקנות בחו"ל מפרט כזה יעלה 1800$ (8Kש"ח), בארץ באמת כ- 15Kש"ח.

לפי החשבון הזה עדיף לקנות בחו"ל (אבל לא ע"י משלוח).

so how? buy it here what is your point?

in 15k buy you an mobile this is a good thing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחשב שלי בעיקר משמש ל- encoding ו- decoding, ואני מעוניין במהירות כמה שיותר גבוהה, חוץ מזה כמובן שגם למשחקים.

לכן אני חושב שמעבד ה- FX-53 יענה על צרכיי.

לעומת זאת אני לא חושב ששווה להוציא אקסטרה על הראפטור וה- SATA יכול לתת ביצועים מצויינים.

לדעתי אתה טועה....

לאנקודינג ודיקודינג אתה צריך אינטל ולא AMD גם לא FX53. תסתכל פה:

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2002&p=8

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2002&p=9

אם תקח 3.2C עם זלמן טוב (האמת שעדיף 3 ) אז ב OC חביב אתה בקלילות ב 3.8 ומקדד יותר טוב מכל FX.

במשחקים אז כן ה FX יקח. אבל לא יתן כלום לעומת ההבדל במחיר.

לגבי ראפטור, דוקא איזה אחד נחמד למערכת ההפעלה וכמה תוכנות אוהבות דיסק יכול בהחלט לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזאת בעצם התשובה. כל מה שיכול לקרות ב5% הוא שהוא יצטרך לקנות מעבד חדש ולהוציא כפול כסף ממה שהוא היה מוציא ב95%. אני חושב שאם הוא עושה את זה הוא בעצם מהמר 5% שהוא מפסיד את המחיר של המעבד ו95% שהוא מרוויח 5% מהמחיר של המעבד (אמרנו שהוא לו לחשוב כאילו הוא משלם 5% יותר עליו בגלל הסיכוי שהוא ישבר) בסוף זה מתאזן, לא? מה שאתה עושה זה לא ממוצע, זה שיקלול רגשי (שם מפוצץ, אבל איך אני אקרא לזה?). זה בסדר, בגלל שהוא גם משלם בשקט נפשי ובטרטור אם המעבד נדפק אז אתה יכול להוסיף את זה למחיר.

לא. מה שאני עושה זה חישוב נכון, ובשפה המקצועית נקרא ניתוח סיכונים. שוב אתה מחשב את התוחלת גם בהימור. וזה מתאזן לאחר אינסוף משחקי הימורים. שוב לא נכון. כשיש ניסוי אחד או שניים הרבה גורמים אחרים חייבים להילקח בחשבון. והמעבד לא עולה חצי מחיר, כי כל פעם שהוא יכנס יצטרך לשלם עליו מע"מ (בטוח) ואולי מס קניה או מכס (לא בדקתי האמת) ואגרות שחרור (בטוח) והובלה בקורייר (בטוח) וכאב ראש והתעסקות (אני באמת מקווה שלא)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dude spend 7.5k every 2 yeaars and not 15k every 4years ok? ; ;)

you will get alot more in this way and by the way buy an 3800+ it`s in 939 pin and it`s the same like the fx-53 even faster

the FX-53 processor is much more faster with encoding & decoding, and that's what i'm looking for.

so how? buy it here what is your point?

in 15k buy you an mobile this is a good thing

my point is that the prices here should be much cheaper consider that there is no tax for it (except 17%).

sorry for my sluggish writing, i'm a little beat rusty

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

no an fx-53 can be faster than intel in coding look herehttp://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2128&p=1

WRONG. AT THE PRICE HE IS GOING TO PAY IN ISRAEL I CAN RUN TWO SYSTEM SIMULTANIOUSLY AND GET MUCH MORE ENCIDING WORK DONE IN A FAR SHORTER TIME

EDIT: SORRY, I CAN BUY THREE SYSTEMS NOT TWO. I DO NOT NEED MORE THAN ONE SCREEN AND ONE GOOD VIDEO CARD. I CERTAINLY DO NOT NEED HIS EXPENSIVE MEMORY.

.

the FX-53 processor is much more faster with encoding & decoding, and that's what i'm looking for.

מה שאתה אומר ממש לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WRONG. AT THE PRICE HE IS GOING TO PAY IN ISRAEL I CAN RUN TWO SYSTEM SIMULTANIOUSLY AND GET MUCH MORE ENCIDING WORK DONE IN A FAR SHORTER TIME.

מה שאתה אומר ממש לא נכון.

שים לב שאני לוקח בחשבון גם את העתיד.

מה יתן לי אם אני אקנה למשל את ה- P4 EE 3.4Ghz...

לגבי הפעלת 2 מחשבים במקביל...

כרגע זה מה שאני עושה בערך, יש לי עוד מחשב עם מפרט דומה לזה שציינתי כאן ואותו אני משאיר לעבוד קשה.

את המחשב הנוכחי אני לא אוהב "לתפוס" הרבה זמן עם עבודות כאלו, יש לי מה לעשות גם מעבר לזה (סטודנט בתחילת דרכו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר למפרט שלך - בזבוז אחד גדול. זה מעבד למטורפים. וכמובן שהאחריות לא תתפוס לך בארץ! מה אתה חושב שהיבואנים פרייארים?

לדעתי מה שיש לך היום מעולה, רק תשדרג את הכרטיס מסך לאחד יותר טוב ותדחה את השדרוג למתי שהסוקטים החדשים התיישבו והמחירים ירדו.

מה שרן אמר - כל מילה בסלע. אתה כבר רץ להחליף ל FX-53 (שלא שווה את המחיר שלו בשום קנה מידה) אבל באופן כללי יש לך מחשב מצוין ליישומים העכשווים, אתה רק צריך להחליף כרטיס מסך למשהו מהדור החדש ואתה מסודר לשנה-שנתיים (וגם כאן לדעתי טוב תעשה אם תפעל נכון עם הכסף שלך, קח 6800GT ותביא אותו למהירויות של אולטרא). את הכסף שים בינתיים בצד, או שתקנה עם חלקו מחשב נחמד ותתרום למועדון של ילדים נזקקים, יעשה לך יותר טוב על הלב מאשר עוד 10 פריימים לשנייה בדום 3.

זו דעתי בכל אופן...

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאני לוקח בחשבון גם את העתיד.

מה יתן לי אם אני אקנה למשל את ה- P4 EE 3.4Ghz...

אני חושב שלקנות EE זה שטות לא פחות גדולה מאשר FX. גם אני התלהבתי פעם מהשטויות האלה אבל בתור אחד שמקדד הרבה, רוב הקידודים נעשים בזמן לא זמן בין כה וכה.

אם אתה רוצה לקודד בזמן שאתה עובד או לחילופין אם אתה מקודד כמויות כל הזמן אז ברור שהפתרון של שני מחשבים יהיה הרבה יותר פרודוקטיבי בשבילך. מחשב לקידודים לא צריך כלום חוץ מדיסק, לוח, מארז וזכרון.

קנה כרטיס מסך אחד טוב למשחקים, מסך מצוין כבר יש לך, אחלה צורב DVD וכל מה שמסביב.

מה שאתה צריך זה עוד קופסה עם מעבד טוב, זכרון, לוח ודיסק.

פנטיום 4 עם 3 גיגה (נורטווד) = 1400 שקל.

זכרון מ KSP במהירות 500 , פעמיים 512 = 1220.

זלמן= 250.

מארז = 360 שקל.

לוח עם ציפסט SIS הכי מהירים שיש היום ונהדר ל OC = עולה 740 שזה P4S800D-E.

זה בערך 4000 שקל.

OC קטן ואתב ב 3.6 לפחות. בן יונה של מקודד.

את הדיסק הגדול שלך תשים עליו.

למחשב שלך (או להיפך, תוסיף כרטיס מסך 6800GT למרות שגם זה מיותר לטעמי).=2600 שקל.

אתה יכול לשלוט במחשב הקידודים בקלות דרך המחשב שלך, אבל אם אתה רוצה שליטה ישירה אז עוד כרטיס מסך מאפן ומסך זבל ומקלדת ועכבר נגיד 1000 שקל.

ז"א ב 7600 שקל יש לך שני מחשבים, אחד למשחקים ואינטרנט ועבודה  ואחד לקידודים ושניהם פול טיים. בזמן שזה של המשחקים עומד אפשר גם כמובן לקדד עליו.

7400 אתה שם בצד ועוד חצי שנה כשהמחר יגיע אתה מחליף את הישן שלך (את הקופסה כי הרוב כבר יש לך) במשהו פיצוץ ועוד יותר טוב למשחקים וקידודים רק במחיר הרבה יותר הגיוני מהיום. כך אני הייתי לוקח בחשבון את העתיד אם אתה מקודד הרבה וגם משחק.

ככה אני עושה (אני לא משחק). יש לי שני מחשבים, על אחד אני עובד, בפורום, וכו וכו וכו והשני מקודד. שניהם פיזית המקומת שונים ואני יכול לשלוט על כל אחד מהשני. בד"כ שניהם עובדים.

עריכה: אם יש לך עוד אחד במקביל אז בכלל סבבה. תקנה ב 7400 את מה שאמרתי לך ותשאיר שתי קופסאות פחות טובות לקידוד. אז גם תהנה באמת ממה שאתה קונה והקפיצה ממה שיש לך לפנטיום 3@3.6 עם 6800GT (מספיק 9800 פרו) תהיה בשבילך קפיצה מאוד מאוד נחמדה. ושניים כמו שלך במקביל יהיו יותר פרוקטיביים מהחדש לבד.

ותקנה עם השכל לא עם הרגש ;D תתחדש מה שלא תחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, זה כבר לא ממש הגיוני. דבר ראשון אתה צריך לקנות כרטיס מסך למחשב שיהיה לקידוד, או שתהיה יציאת VGA. דבר שני יהיה סרבול בעבודה עם שני מחשבים, או שהוא יצטרך לדאוג לאביזרים נלווים לכל מחשב (באמת לא משתלם) או שהוא יצטרך לסדר איזה סוויץ' שהוא יזיז כל פעם שהוא יחליף עמדה... יכול להיות שהוא אפילו יצטרך לעשות בוט כל פעם שהוא מחליף (וינדוז יצטרך לזהות מחדש את ההתקנים כל פעם). ??? וגם הארד דיסקים הוא יצטרך חדשים...

פנטיום 3.6 (אם הוא יגיע למהירות כזאת - ספקתני) לא הרבה יותר טוב מאת'לון 3800+, לפחות לא משהו, שלדעתי, מצריך לקנות מחשב נפרד. ואם מחשב נפרד מחייב אותך לוותר על ה6800 GT ולעבור ל9800 פרו זה עוד יותר לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת כלום.

כל הרעיון זה לא לקנות משהו מיותר כרגע , לשמור כסף לשדרוג עתידי אם ירצה, ולפתור לו את "בעית הקידודים". לקידוד עצמו לא צריך כרטיס מסך.

יהיה לו מחשב אחד למשחקים ועבודה ואינטרנט ואחד (או שניים) לקידודים. לשליטה על מחשב הקדוד לא צריך מתאמים ולא נעליים. כל מה שאתה צריך זה או דרך הווינדוס או דרך איזה תוכנה אחרת כמו REALVNC לשלוט במחשב המקודד דרך המחשב שלך (דרך הרשת). על המחשב המקודד צריך כרטיס מסך מינימלי (ויש לו הרבה יותר מזה היום), רק כזה שיאפשר לו לעלות ולראות מה קורה עליו ולנהל אותו. עם התוכנה אתה שולט במחשב דרך המסך והמקלדת שלך וזה לא בעיה (כמו ב ANYWHERE, את זה אתה בטח מכיר). אני עושה את זה כיום כל הזמן בגלל ששני המחשבים העיקריים שלי נמצאים במקומות מרוחקים אחד מהשני.

כל מה שאתה צריך לעשות זה להכנס, לאתחל את הקידוד שזה יחסית קצר, לצאת משליטה, לתת לו לעבוד כמה שצריך ולחזור אליו לאחר זמן סביר (או להשאיר אותו MINIMZED אצלך ולחזור אליו בלחיצת כפתור). הרבה יותר פשוט ומהיר ממה שנדמה לך.

אפילו אם ירצה עוד מסך ומקדת ועכבר למחשב השני זה לא יהיה הרבה כסף (תסתכל בתשובה הקודמת).

הרד דיסקים - יש לו שניים כבר. אבל גם אם יצטרך עוד אחד הרי שביחס למה שרצה לקנות זה גרושים.

כרטיס מסך חדש - זה יהיה על המחשב העיקרי שלו. זה שעליו ישחק.

3800, יקר מאוד לא עשינו כלום. אין שום סיבה. הוא יהיה הרבה יותר פרודוקטיבי וחופשי עם שני מחשבים מאשר עם 3800 אחד.

ולא, אם הקידוד כבד, או לחילופין אם הוא נעשה ב BACKGROUND , אז לעבוד ולקודד במקביל לא ממש טוב ובטח שלקודד ולשחק איזה משחק כבד במקביל עוד יותר גרוע. גם אם יש לך FX77 עם סוקט 1681 ו 15 גיגה בזכרון.

מחשב חדש לא מחייב לוותר על ה GT. אין שום קשר.אני הייתי מוותר על ה GT כי זה מיותר.

בקיצור, יהיה לו שני מחשבים, שביחד יתנו לצרכים שלו מענה הרבה יותר טוב מאשר ה FX53 או ה 3800 המיותרים ובחצי מחיר.

על איזה מהם לקודד ועל איזה לעבוד זו כבר החלטה שלו בהתאם לצרכיו.

כל זה נכון אם הוא באמת מקודד הרבה כמו שהוא אומר כי אם לא אז שיעשה מה ש BIODOME הציע. ולא צריך עוד מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.bfgtech.com/6800.html

יש סיכוי שנראה אותו בארץ?

יש לחברה הזו יבואן בארץ, או רק יבוא אפור?

החבר'ה שמייבאים את BFG הם TDSD (יבואני Corsair), והם עובדים מאוד חזק עם למיר בהרצליה, אז הכי חכם יהיה לפנות ללמיר בקשר לכרטיס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה, ואני בכל זאת באותה דעה.

בעתיד הרחוק שאצטרך לשדרג את המערכת הזו אוכל לעשות זאת ללא בעיה.

מה שכן מערכת כזו לא תצטרך שידרוגים המון המון זמן (אולי רק כרטיס מסך בעתיד שיצאו כרטיסים 512MB  ;)).

במצב שלנו (בארץ), אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד אז עכשיו יש לי את התקציב הזה למחשב אז ננצל אותו.

בכל מקרה אני אחכה לסוף החודש (+-) לכל היאוחר, לראות מה קורה אצל ואולי עד אז יצאו לוחות אם יותר טובים ל- 939.

biodome

שלחתי אימייל ללמיר בקשר להזמנת הכרטיס המדובר, נראה מה התשובה שלהם.

מוזר שהם לא נותנים מס' טלפון (פקס יש) לשירות לקוחות וכו' רק אימייל.

שאלה לגבי כרטיס קול -

האם כרטיסי הקול on board שווים משהו בלוחות האם החדשים או שאצטרך גם לקנות כרטיס Audigy 2 ZS Platinum

מה ההבדל בינו לבין הגירסה הרגילה AUDIGY 2 ZS ?

תודה לכולם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...