יש לי איזה רעיון בראש שיכול להצליח חבלז בחייאת תכנסו ותגידו מה דעתכם - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי איזה רעיון בראש שיכול להצליח חבלז בחייאת תכנסו ותגידו מה דעתכם

Master_K

Recommended Posts

אני יודע שאחרים חשבו על זה כבר בכל מקרה...

כולם בטח רואים סרטים במחשב שמורידים...

במקום ללכת לקולנוע...

חשבתי לחבר לכרטיס מסך + ופשוט להקליט מהמחשב לקלטת וידאו

הרבה יותר סבבה לראות...

אחד אמר לי פעם שהוא הצליח בחיבור פשוט... יעני להקליט לקלטת מה שיש עם המסך או משהו כזה...

מה אתם אומרים?

אתם חושבים שזה יכול להצליח באמת?

למה אני לא יודע כ"כ עם להאמין לאותו בחור, אף פעם לא ראיתי שום קלטת שהוא עשה (עם הוא עשה)

עם זה יצליח זה יהיה בן זונה... כי זה סה"כ חיבור פשוט

והרבה יותר כיף לראות סרט בטלויזיה מאשר במחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי........... זה STARTUP!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

יש לי גם רעיון משהו דומה אבל פצצתי חבל"ז אממממממממממממ נכון יש את הקבצים האלה ? ונכון יש צורב ???

אז חשבתי מה ? במקום להוריד ושיהיה אפשר לשמוע במחשב אז לקחת ולצרוב על דיסק ואז יהיה אפשר לשמוע בעוד מקומות!

תגידו שלא ענק ?!?!!! :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויייייייייייייי שיט :'( ביררתי והרעיון שלי לא חוקי :-/ טוב נו אבל יש את הרעיון שלך ונראה לי זה הולך להצליח בגדול !

אחייייייייייייי אתה הולך להיות עשיררררררררררררר :jump:

הרסת.... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי........... זה STARTUP!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

יש לי גם רעיון משהו דומה אבל פצצתי חבל"ז אממממממממממממ נכון יש את הקבצים האלה ? ונכון יש צורב ???

אז חשבתי מה ? במקום להוריד ושיהיה אפשר לשמוע במחשב אז לקחת ולצרוב על דיסק ואז יהיה אפשר לשמוע בעוד מקומות!

תגידו שלא ענק ?!?!!! :asthanos:

LOL ;D

אהבתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...