לא הולכים לסרט ! - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הולכים לסרט !

darkman

Recommended Posts

המחירים בארץ אכן גבוהים אני זוכר שלפני כמה שנים טובות כרטיס עלה 25 שקל והיו תקופות לפי מה ששמעתי שהוא עלה גם 21 שקל איך המחירים הגיעו לכאלה סכומים(30-35 שקל) אין לי מושג מה שכן אני הולך לקולנוע בכול מקרה כי זו חוויה ולא אכפת לי להוציא את ה50-70 שקל בסרט אם הוא בהחלט שווה את זה בגלל זה התעצבנתי שנכנסתי למטריקס 2 ו3 ודווקה את הראשון לא ראיתי בקולנוע.

מה שכן יש לי די הרבה מזל דוד שלי מנהל ולפעמים אני מקבל הזמנות(כול הזמנה שווה שתי כרטיסים חינם) אז יוצא לפעמים שאני משלם רק על פופקורן ואם אני נוסע עד לקולנוע של דוד שלי(30 דקות) אני רואה סרט חינם עם פופקורן וקולה חינם.

אכן אני לא אשכח תקופה שכרטיס עלה 17 שקלים ואז בבת אחת בחופש הגדול עלה ל21, היינו בשוק, ואיזו התקדמות :)

מה שעוד יותר מכעיס זה בתי משנת תרפ"פו שבקושי סטריאו יש שם והם מעלים את המחירים כאילו כלום! איפה ציוד חדש אחרי 20 זנה?! זה אין!

עכשייייייייייו שימו לב לזה !!!!

מבצעים במזנונים

משפחה רגיל - כל המשפחה נהניית במחיר זול במיוחד - 2 פופקורן ילדים+שני משקאות ילדים+2 מיני ב 35 ש"ח בלבד.

משפחה גדול- כל המשפחה נהניית במחיר זול במיוחד - 3 פופקורן ילדים+3 משקאות קטנים+חבילת מיני ב 50 ש"ח בלבד.

ביג-דיל - פופקורן רגיל+כוס משקה ענקית ב 36 ש"ח.

מבצע ג'מבו - קונים פופקורן גדול ופעמים שתיה גדולה ומקבלים שני חטיפים - 49 ש"ח.

סינמה קיד - מגש עם שקית פופקורן שתיה וחטיף - 20 ש"ח.

מבצע בר קפה - משקה חם+עוגה 29 ש"ח או משקה חם זוגי+עוגה - 39 ש"ח.

מבצע גלידריה - מילקשייק זוגי 24 ש"ח או גלידה זוגית - 20 ש"ח.

כוס ממתקים - כוס ממתקים עם טרופית - 20 ש"ח.

לקוח מהאתר של סינמה סיטי..... מבצע! הבנת את זה סאנשיין, בואו ננתח את ג'מבו שאני מאוד אוהב אוקיי ???

מבצע ג'מבו - קונים פופקורן גדול ופעמים שתיה גדולה ומקבלים שני חטיפים - 49 ש"ח

פופקורן ענק (בשקיות למיקרו פעמיים) - 6 שקלים (חבילה של 3 שקיות ב9 שקלים)

פעמיים קולה 1 וחצי ליטרים - קר 14 שקלים

2 חטיפים כגון תפוצ'יפס או חטיפי שוקולד עוד 10 שקלים !

אני לקחתי מחירים של קיוסק ויצא לי 30 שקלים ללא שום מבצע! קיוסק! שק"ם צה"ל הייתי יוצא אפילו ב20 שקלים! 49 שקלים ? ?! זה כבר לא הסרט, זה הרבה מעבר, אגב יש ויכוח חוקתי שלא עושים איתו הרבה כמו שאתם רואים לגבי האיסור להכניס מוצרי מבחוץ לאולמות ומצד שני לאפשר קנייה באולם עצמו (זכות יסוד שהיא זכות הקניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

50 שקל? אז כבר לא עדיף קולנוע?

לא יודעת, לי אין בעיה כי אני שונאת קולנוע, לא טיפוס של כ"כ אלא אם משהו ממש שווה.

יש מלא בילויים חוצמזה להעביר את הזמן. קיץ עכשיו, תהיו יצירתיים.

לא, כי זה לא 50 שקל על פעם אחת....

יש לך את זה לתמיד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במקדונלדס זה ככה.... בגלל זה אני תמיד מבקש שלא ישימו לי קרח,הרי גם ככה הקולה קרה . ;D .

זה יכול לעזור כדי למנוע מהילת קולה, אבל זה לא ייתן לך יותר 'משקה' כי המכונה שלהם נותנת אוטומטית לפי הכפתור שהם לוחצים (גדול קטן)

שמתי לב גם בקולנוע שאין דבר כזה פופקורן קטן, יש "גדול", "גדול מאוד" ו"ענק". עוד משהו ששמתי לב אליו בזמן האחרון שכל חבילה כזאת תפסה את מקומה של הקודמת... כך שה"גדול" עולה כמו ה"גדול מאוד" שעולה עכשיו כמו "ענק" שסתם המציאו לו מחיר גבוהה... הם מעלים מחירים גם בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול לעזור כדי למנוע מהילת קולה, אבל זה לא ייתן לך יותר 'משקה' כי המכונה שלהם נותנת אוטומטית לפי הכפתור שהם לוחצים (גדול קטן)

שמתי לב גם בקולנוע שאין דבר כזה פופקורן קטן, יש "גדול", "גדול מאוד" ו"ענק". עוד משהו ששמתי לב אליו בזמן האחרון שכל חבילה כזאת תפסה את מקומה של הקודמת... כך שה"גדול" עולה כמו ה"גדול מאוד" שעולה עכשיו כמו "ענק" שסתם המציאו לו מחיר גבוהה... הם מעלים מחירים גם בזה

דווקא זה כן נותן לי יותר משקה,מה רציתה שאני אקבל רק חצי כוס? אולי המכשיר שממלא יודע בעצמו כמה למלאות ע"י איזה חיישן כמו שיש עכשיו פרסומת לבר נביעות .

ובאמת המחירים מוגזמים לתמורה שמקבלים . לדוגמא : לפני איזה שנתיים בערך הלכתי למטריקס השני ,לקראת סוף הסרט לא היה בערך 5 דקות אז כל האולם התחיל לצעוק "תחזירו תכסף!" והתחילו לקלל תקולנוע אבל רק 1 מכל האולם (והיה די מלא) הלך לקרוא למישהו שיסדר תבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעושים במקרה כזה זה לצאת מהסרט באמצע, הולכים למשרד ומתחילים לדרוש פיצוי. קרה לי פעם בהקרנה של אני כבר לא זוכר איזה סרט, ונתנו לי כרטיסים חינם כדי שאני אוכל לבוא לראות את הסרט כשהם יסדרו את תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן, כי ברוב המקרים הם לא שמים את האוטומטי ועוזבים את זה, אלא לוחצים עוד קצת בסוף כדי למלא את הכוס לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר הכי טוב שלי היה עובד עד עכשיו בבית וגם בגלל שהייתי חיילת אז שילמתי רק חצי כסף וגם קניתי את הכרתיסים בשביל חברים שלי בחצי כסף. פעם אחרונה ראיתי שר הטבעות 3 עם חבר אחר והחבר הזה הביא לנו פופקורן ענק חינם. זה היה מה גדול, שבסוף לא הצלחנו לאכול את זה אז פשוט התחלנו מלחמת אוכל בחוץ. ;D

הם משכנעים לקנות הכי גדול, הכי הרבה, ולמה? אתה לא הולך לאכול את כל זה מילא... נשמע לי דפוק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תלונות על דברים כאלה זה מגוחך

בגלל שזה מותרות...בדיוק כמו פלאפונים...

אתה לא מרוצה ממחיר השיחות ברשתות הסלולריות, אל תרכוש טלפון סלולרי, אף אחד לא מכריח אותך...

ודווקא כשלוקחים את המכשיר הכי זול שיש ועושים חשבון טוב על השיחות, אפשר לצאת אם חשבון של 20 שקל אפילו...

אותו דבר קלונוע, אף אחד לא מכריח אף אחד ללכת לקולנוע וזה מותרות, זה משהו לעשות בשעות הפנאי,

לא מתאים לך, לך תקנה , ומערכת ביתי ומיקרוגל וטלביזיה 42" שבאמת תעביר לך חוויה קולנועית

ואז נראה לי שלטווח ארוך זה יוצא הרבה יותר מ 80 שקל לאיזה סרט שאתה רואה פעם ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר הכי טוב שלי היה עובד עד עכשיו בבית וגם בגלל שהייתי חיילת אז שילמתי רק חצי כסף וגם קניתי את הכרתיסים בשביל חברים שלי בחצי כסף. פעם אחרונה ראיתי שר הטבעות 3 עם חבר אחר והחבר הזה הביא לנו פופקורן ענק חינם. זה היה מה גדול, שבסוף לא הצלחנו לאכול את זה אז פשוט התחלנו מלחמת אוכל בחוץ. ;D

הם משכנעים לקנות הכי גדול, הכי הרבה, ולמה? אתה לא הולך לאכול את כל זה מילא... נשמע לי דפוק לגמרי.

אפשר לעשות סקר מעניין על זה, איזה גודל הפופקורן/קולה אתם קונים בקולנוע ;D

אני אישית קונה שניהם בינוני, אבל לפעמים מישהו מציע את הרעיון הגאוני ( ::) ) של לקנות לשנינו את הגדול ושנינו נאכל ממנו, כמובן שאנחנו בחיים לא מצליחים לסיים אותו :P

זהו, על הפרנציפ, מעכשיו אני לא אהיה מקור לסחיטה של בתי הקולנוע! מעכשיו אני קונה רק קטן!

(מעניין כמה זה יחזיק..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...