לא הולכים לסרט ! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הולכים לסרט !

darkman

Recommended Posts

עדכון מצב,

ביום שבת האחרון הייתי בגרנד קניון ב"רידיק" בשעה 22:00, באולם היה אולי 1/5 ממה שהוא יכול לאכלס, אולי פחות. בהתחלה לא קישרתי, חשבתי אולי סרט גרוע ולא מוכר. בהפסקה הכל היה ממש נטוש שם. גם בסרטים האחרים לא היו כמעט אנשים, זה היה מדהים.

הפואנטה שלי: החרם כנראה באמם עובד =>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אחי, פשוט כנראה שהוקלנוע שם ,בלי להעליב אף אחד, חרא.

כי אם היית הולך לסינמה סיטי אז הייתי רואה כל כך הרבה אנשים שלא היית מאמין שזה סך הכל בית קולנוע!

כל הכרטיסים כמעט לכל הסרטים כבר היו מכורים מיום לפני...

זה היה משהו מטורף...וזה כל יום שישי שבת ככה שמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב מי שלא יודע, הקולה בבתי הקולנוע היא 30% קולה ו 70% מים וקרח. זה ערך פחות או יותר קבוע וכמעט אין מקומות שעושים אחרת.

בקבוק קולה ליטר וחצי עולה 5 שקלים.

מה שאומר שזה 3.33 שקל לליטר קולה.

ליטר קולה עולה פה ברב חן בירושלים 12 שקל - פי 3.6 מאותו ליטר קולה...

ז"א שעל כל ליטר קולה הם עושים רווח של 8.67 שקלים.

אבל עוד לא הכללנו את המהילה שעליה דיברנו מקודם...

נמהל את זה ב 70% מים וקיבלנו פי 2.33 כמות - 2.33 ליטר במקום ליטר אחד, מה שמעלה את הרווח ל 20.20 שקל per litre....

400% רווח על כוס קולה מסכנה...

ושלא נדבר על הפופקורן...

אני את המרד שלי כבר התחלתי מזמן מזמן, ואלא אם יש סרט שממש שווה - אין מצב שאני שם.

יש לי פה מחשב, , שמחוברת אל שניהם, מערכת שמחוברת אל הטלויזיה, ומיטה בשבילי ובשביל הבנות שרואות איתי ת'סרטים 8)

ולא לשכוח גם שלט ששולט על הכל מהחדר השני בכלל (המחשב בחדר אחר מהטלויזיה והמיטה)...

גם במקדונלדס זה ככה.... בגלל זה אני תמיד מבקש שלא ישימו לי קרח,הרי גם ככה הקולה קרה . ;D .

לגבי המחירים של הפופקורן , תמיד אפשר לבקש שימחצו את כל הפופקרון וככה יהיה לך מקום לעוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שבתי הקולנוע לא מרוויחים מספיק.... כל הזמן מעלים את המחירים. אני זוכר שהייתי בן7-6 בערך(היום אני 16) כרטיס עלה 18 שקל!! בקולנוע תל-אביב שנסגר... למי שמכיר

חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואפשר לא לקנות ברשתות דפוקות כאלו שגובות ממך פי 5 יותר כסף מערך המוצר שהם מביאים לך. חבל שבארץ לא מוכרים מאכלים להכנה מהירה ושיש גם מיקרו בתוך הסופר ששם אתה יכול להכין את זה ולשלם על זה ביציאה כשזה כבר מוכן לאכילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמוקרטיה לא מזיז לך את קצה הקרסול

את תיכתבי לעצמך ברמת דיון של צנזורה זנותית

נשמע כמו משהו אישי =>

ד"א הקולנוע הנ"ל בד"כ מפוצץ בימי שבת בשעות כאלו בסרטים כאלו בזמני יציאה כאלו.

אין מה להשוות את הסינמה סיטי, לא צריך להגיד לך את סוג האנשים שהולכים לשם, לכן אין מה להשוות. אלו הם שמונעים רפורמות ומהפכות תעשייתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איי איי אנשים! אתם מה זה צודקים. תאמינו לי 40 שח לבילוי כיפי שתצאו עם הרגשה טובה - לכו לפאב קריוקי, תעשו מעצמכם קצת צחוק על הבמה ותשתו שתי בירות לפני. תאמינו לי זה הרבה יותר טוב מללכת לקולנוע. את הסרטים תורידו בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?? :o

אל תשים לב, חולי נפש יש גם כאן. איך צנזורה יכולה להיות בכלל זנותית?

בקשר ללהוריד סרטים בבית, זה פתרון אבל מצד שני סרט יכול להיות פעילות קבוצתית וקצת קשה להצמיד 5-6 אנשים למסך אחד, לא? למרות שידיד שלי חיבר למחשב מסך של והיינו זוכים בחוויה הטלויזיונית-קולנועית כאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***נוסטלגיה*** אני זוכר התקופה שבה עלו כרטיסים 18 שקל, חיים טובים :)

אני לא חושב שיש מישהוא שאוהב יותר ממני, אני חייב לראות כל יום סרט ואם לא סרט אז שתי פרקים של סדרה כלשהיא (למרות שאין לי זמן בכלל...) אני פשוט פריק של .

בדוגרי זה קצת בעיה להילחם עם זה. באותה תקופה הייתי הולך לסרט בשבוע. אני אישית הולך רק לסרטים שאני יודע שני לא יסלח לעצמי אם אני לא יראה אותם קודם בקולנוע (ספידרמן1\2, שר הטבעות 1\2\3, דרדויל- זה האחרונים)

אבל כמה שאני אוהב את זה אני הולך סך הכל בממוצע בערך 2 או 3 בשנה זה הכל, את השאר אני רואה בבית, בטלויזיה עד שהיא השתגעו לה הצבעים וואז עברתי למסך של המחשב (הטלויזיה בת 27 בערך - יותר גדולה ממני :-X וגם יש לי מסך 20" ככה שזה לא כזה נורא :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללהוריד סרטים בבית, זה פתרון אבל מצד שני סרט יכול להיות פעילות קבוצתית וקצת קשה להצמיד 5-6 אנשים למסך אחד, לא? למרות שידיד שלי חיבר למחשב מסך של והיינו זוכים בחוויה הטלויזיונית-קולנועית כאחד.

כל מה שצריך ידידי זה 50 שקל, חנות מחשבים, ויש לך כבל S VIDOE מהודר ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50 שקל? אז כבר לא עדיף קולנוע?

לא יודעת, לי אין בעיה כי אני שונאת קולנוע, לא טיפוס של כ"כ אלא אם משהו ממש שווה.

יש מלא בילויים חוצמזה להעביר את הזמן. קיץ עכשיו, תהיו יצירתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...