קיבלתי את הH340 שלי :) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את הH340 שלי :)

Rule The Pc

Recommended Posts

טוב זה סיים להטעין אחרי שעה אבל חרשתי עליו עד עכשיו אז לא כתבתי פה.......

טוב המהירות היא ככה:

לקח לי 20-15 שניות להעביר 140 מגה

לקח לי 4.5-5 דקות להעביר 2.4 גיגה

ובערך 45 דקות להעביר 27 גיגה

הסאונד די איכותי.....

הרדיו פסדר.. אבל יש קצת הפרעות

השלט LCD שאמרו שלא יפעל טוב פועל מצויייייייייייייייין

האיכות תמונה של המסך ממש טובה....

יש עוד שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה החשבון:

IRIVER H340 - 3,349.00

REMOTE CONTROL - 229.00

משלוח - 49.00

אוי וואוי. למה לא הבאת את הנגן מחול? שום נגן לדעתי לא שווה 3600 שקל. אפשר לקנות במחיר הזה 8). לא סתם סתם... תתחדש זה נראה לי בן זונה של מכשיר. רק תגיד לנו אחריי טעינה מלאה כמה שעות בטריה יש לו בכל מני מצבים OK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כבר חרשתי והבנתי איך הוא פועל......... השלט LCD ממש מגניב.... אפשר לדפדף שם בין השירים וזה...

היום אני אתן לו מנוחה ומחר אני אעדכן את הFW שלו ואז אראה כמה זמן הוא יכול להחזיק בניגון רצוף (אחרי שאני אעביר את כל המדיה שלי חי חי)

והשטר של ה20 הכי טוב (אני צנוע)

והמכשיר עולה 3350 השלט סתם בונוס לעצמי.... וגם התחלקתי חצי חצי על הנגן עם הורים שלי ליומהולדת ככה שאני שילמתי רק 1929 שקל על התענוג...

לא היית קונה?

שכחתי לעשות ברייק אין לאוזניות שקיבלתי..... ד"א האוזניות שקיבלתי הן סנהייסר MX300

יך הן לעומת הKOSS PORTA PRO? כדאי לי להוסיך עוד איזה 340 שקל לתענוג ולקנות את הפורטה פרו או שהMX300 מספיקות? אני מרוצה מהסאונד בעיקרון אבל הקטע שהחוט של אוזן שמאל יותר קצר משל ימין כמו דיבורית מעצבן וגם שזה כפתור....... אבל לאדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3350 שקל זה הרבה מאוד כסף השאלה אם המוצר שווה את זה כי בחו"ל התג מחיר שלו הוא בטח חצי וכנראה שזה באמת מה שהוא שווה(לא שזה קצת).

בגלל זה אני אישית בחיים לא יקנה כאלה דברים בארץ, מוצרים שעולים כאן פי שתיים על כלום אבל לפי מה שאני רואה לא חסר לך הרבה מזל טוב באמת אחלה מכשיר תהנה ממנו כמה שאפשר ושלא תיצתרך להשתמש באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטריה בחנות עולה לפחות 90$ אבל זה בלי משלוח.... אתה חייב לשלוח את זה להונג קונג או משהו כזה כי אי אפשר להחליף את זה לבד כמו האייפוד.....

וגם הבנתי שיקחו ממך מעמ שאתה מחזיר את זה לארץ.......

וגם אם משהו קורה לו בזמן המשלוח בעיה שלך.......

בגלל שקניתי בארקדיה לי זה יעלה רק 20$ ועוד כמה גרושים על משלוח שכולל ביטוח.........

3350+157.5=3507.5 - זה המחיר של כל התעונג אחרי שקונים את הבטריה לפי ארקדיה

2500+605=3105 - זה המחיר אם אתה קונה בחול אחרי הבטריה.............

יוצא שבארץ אתה משלם 402 שקל יותר אבל יש ביטוח משלוח וגם אתה תוכל רק לממש אחריות אצל ארקדיה אם משהו קורה למכשיר.... לי תהיה הנחה גם לתיקונים שלא כלולים באחריות וגם אחרי שהאחריות תפוג.........

משמע... יותר שווה לקנות בארקדיה.................

עריכה:

המחיר של האיריבר בחול לא בטוח מדויק... אני משער שזה המחיר וגם לא הוספתי מעמ על המכשיר וגם לא על הבטריה שעליה כנראה יקחו מעמ...

יכול להיות שיצא לך חישוב שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...