שאלה בקשר לאוזניות אודיופילים.... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאוזניות אודיופילים....

MacGyver

Recommended Posts

קיצר זה לא עסק כל כך זול כמו שאמרת בהתחלה...

אני לאדע אם עדיף מרמקולים או לא...... אני יודע שכל אחד והסיטואציה שלו................... אי אפשר לקבוע בכלליות....

למפרסם התראד הזה עדיף באמת כמו הסנהייסר 600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כמו להשוות אופנוע למכונית .

כל אחד בוחר לפי מה שמתאים לו.

אופנוע לעומת מכונית באותו המחיר יתן לך יותר ביצועים (כמו אוזניות) מצד אחד אבל פחות נוחות מצד שני.

זה ממש לא נכון. דבר ראשון בתקציב שיש לו מכונית אי אפשר לקנות :P

וכמעט אף אחת מהאוזניות שאמרת עכשיו

אפשר להשיג בארץ במחיר נורמלי (כלומר לא פי 2 )

אבל למרות זאת

HD600 נשמעות לי טוב Smiley

הHD600 צריכות מגבר כדי להשמע טוב. אפשרי להניע אותם אם מגבר "רגיל" אבל עדיף מגבר יעודי טוב

אבל חלק מהן(כולל הסניהזר 600) אפשר לקנות במחיר שכתבתי וזה כולל משלוח לכל העולם(מ Meier-audio.de ), וכל השאר ניתן ליקנות בחנויות שישלחו אותן לארץ ב30\20$ ואם תבקש מהם יפה שיכתבו על ערך החבילה פחות מ50$ אתה לא תצטרך תשלם למכ"ס(וזה יותר ממע"מ, זה גם מיסי שיחרור חבילה וכל מיני כאלה שטויות)...

47 צודק. אני למשל ביקשתי יפה שישלחו לי את האוזניות שלי בתור מתנה והם עשו את זה אז לא שילמתי מכס בכלל.

קיצר זה לא עסק כל כך זול כמו שאמרת בהתחלה...

אני לאדע אם עדיף מרמקולים או לא...... אני יודע שכל אחד והסיטואציה שלו................... אי אפשר לקבוע בכלליות....

למפרסם התראד הזה עדיף באמת כמו הסנהייסר 600

זה כן עסק יותר זול כי הHD600 למשל שוות לרמקולים שעולים 7000 שקל פחות או יותר. ואוזניות ב100 שקל שוות לרמקולים ב800 שקל פחות או יותר. אז אם אתה משקיע 500-1000 שקל באוזניות זה יביא לך איכות של רמקולים יקרים בהרבה ויעקוף את כל הרמקולים המעפנים שיש למחשב (בבקשה לא לצעוק עלי. אני יודע שרמקולים של מחשב טובים זה לא רע אבל מי ששמע במחיר הזה ידע שהם הרבה הרבה יותר איכותיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן עסק יותר זול כי הHD600 למשל שוות לרמקולים שעולים 7000 שקל פחות או יותר. ואוזניות ב100 שקל שוות לרמקולים ב800 שקל פחות או יותר. אז אם אתה משקיע 500-1000 שקל באוזניות זה יביא לך איכות של רמקולים יקרים בהרבה ויעקוף את כל הרמקולים המעפנים שיש למחשב (בבקשה לא לצעוק עלי. אני יודע שרמקולים של מחשב טובים זה לא רע אבל מי ששמע במחיר הזה ידע שהם הרבה הרבה יותר איכותיות)

אמרתי לא עסק זול....... לא עסק זול יותר

זה לא זול כמו שהוא הראה את זה אבל יותר זול מרמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן כזה זול- אפשר לקנות אוזניות טובות גם ב300 שקל (ראה Grado SR60 וSennheiser HD497).

סתם שאלה...L האזניות האלה שוות משהו????(אני לא מחפש משהו מטורף) רק אוזניות שהם קצת יותר מבסדר....

http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/02ProductDetailCall?ReadForm&Portable+Stereophones^KSC17

איתן

תגיד לי, מה הקטע שלך?

קודם אתה פותח תראד ושואל שאלה מוזרה: "מה הצורך באוזניות יקרות. לא עדיף רמקולים?", אז אני עונה לך בתשובה הכי מפורטת, ובגודל כזה שאי אפשר לפספס ואז אתה שואל שוב בדיוק מה ששאלת בתחילת התראד, ועכשיו פתאום(בלי להסכים\לדון\להגיב איכשהו למה שאני והאחרים כתבו) אתה שואל אם ב15$ של KOSS הן "קצת יותר מבסדר"?!

מה זה "אוזניות בסדר"?! שעובדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule the אתה טועה רמקולים לא תמיד עדיפים על במשחקים אישית אני מעדיף למשחקים משום מה זה יותר טוב למשל בCS עם אני יכול לשמוע כול אחד במפה ולא משנה איפה הוא נימצא וזה נותן לך יתרון עצום כי אתה יודע מה המיקום של כולם.

בסרטים עדיף רמקולים במוזיקה תלוי בתקציב אני אישית העדפתי לקנות רמקולים ולא אבל אני חושב כבר לקנות אוזניות למשחקים כמו הPC-150.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם המשחק תומך בסראונד? אז מה עדיך? לפי דעתי מערכת סראונד ככה אתה לא רק תשמע אם הוא בא מימן או שמאל אלא גם את הקורדינטה המזדיינת שלו....

גם לאדע זה מרגיש טיפשי להיות כל הזמן עם ...... אני הייתי קונה ברמה טובה בשביל לשמוע מדי פעם בווליום חזק או בלילה אבל לא משקיע המון כסף לאוזניות ממש ממש איכותיות ולשמוע בהן כל הזמן........

אבל זו רק דעתי וכמו שאמרתי כל אחד ומה שמתאים לו.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר יש סראונד.... אבל אני אאמין לך שאפשר לעשות שסטריאו יהיה באותה איכות כמו סראונד מבחינת מיקום הצליל אבל כמה משחקים יש שתומכים בזה לעומת המשחקים שתומכים בסראונד?

וכל אחד איך שהוא מרגיש עם עצמו!! :-[ :-[

סתם סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם המשחק תומך בסראונד? אז מה עדיך? לפי דעתי מערכת סראונד ככה אתה לא רק תשמע אם הוא בא מימן או שמאל אלא גם את הקורדינטה המזדיינת שלו....

גם לאדע זה מרגיש טיפשי להיות כל הזמן עם ...... אני הייתי קונה ברמה טובה בשביל לשמוע מדי פעם בווליום חזק או בלילה אבל לא משקיע המון כסף לאוזניות ממש ממש איכותיות ולשמוע בהן כל הזמן........

אבל זו רק דעתי וכמו שאמרתי כל אחד ומה שמתאים לו.......

אני לא מכיר משחקים אחרים אני מדבר על מה שאני יודע ובמשחק רשת כמו CS ואחרים בסגנון הזה נותנות יתרון עצום, ואוזניות לא חייבות להיות יקרות(חוץ מבארץ) הPC-150 למשל עולות 56 דולר בארה"ב, ובארץ 500 שקל, ולפי מה שהבנתי הם מצויינות למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר יש סראונד.... אבל אני אאמין לך שאפשר לעשות שסטריאו יהיה באותה איכות כמו סראונד מבחינת מיקום הצליל אבל כמה משחקים יש שתומכים בזה לעומת המשחקים שתומכים בסראונד?

אה , באמת?

מה תגיד על זה: http://www.am3d.com/sounds/mp3_256kb/AM3d_introduction_high.mp3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...