9550se 256mb vs 9500 128mb מה לקחת ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9550se 256mb vs 9500 128mb מה לקחת ?

blackbimer

Recommended Posts

חברים ברשותי משהו כמו 500 שח לקניית כרטיס חדש....

מה9600se ירדתי כי הבנתי שהוא גרוע...

מה שנישאר לי זה או הכרטיס הזה:

http://shoplet.co.il/product.asp?productid=4224&CatCode=4

שהוא 256 מגה בייט אבל לגבי הביט לא יודע.. בחנות אמרו לי 128 אבל לך תיסמוך על אנשים... מול זה עומד ה9550 הרגיל הינה

http://www.pccool.co.il/html/index.asp?p=rad-9550

מה ניראה לכם יותר טוב..?

מצפה לתשובות...תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם לא נראים משהו. באמת ה9600 יהיה יותר טוב. יש לך גם את הג'י פורס TI4200 בפחות מ400 שקל. נכון שהוא רק DX8.1 אבל בכל מקרה, שום כרטיס בקטגוריה הזאת לא יכול להריץ משחקי DX9 בהגדרות גבוהות שמנצלות את מה שחדש בDX9.

ממה אתה משדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משדרג מsis 315 בעל 128 מגה בייט כרטיס נחמד שהוא מעלה משחקים דווקא אבל הבעיה שהוא לא עושה את זה הרבה..

טוב אם ככה אז מה אתם אומרים על הכרטיס עם ה 256 מגה..? לא כדאי לקחת כרטיס כזה שיתן לי אוויר קצת לקראת העתיד..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

256 מגה לא נותן אויר, לא בכרטיס חלש. רק בכרטיסים הכי חדישים היום ה256 מגה מתחיל להשפיע, וגם, ברוב המקרים הם עדיין מסתפקים ב128 (ואפילו ב64). אז תתעלם מהכמות כשאתה בוחר כרטיס, אפילו 9500NP עם 64 מגה כנראה עדיף על מה שהצעת עם 256.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי אמר אולי ה 9550se הזה הוא 128 ביט באמת?

ואם זה ככה אז הכי שווה לי לקחת אותו לא...?

חשבתי גם על ה5700le חשבתי שהוא 128 ביט אבל היסתבר שהוא 64 אז נשארתי רק עם ה 9550.......

מה אתם אומרים הגיוני שיש לאס אי 128 ביט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבאס אותך,לפי התמונה בלינק שהבאת ל9550SE אפשר לראות שהוא של POWERCOLOR

והם מייצרים רק 9550SE אחד והוא 64 ביט

בקושי יש חברות שמייצרות 9550SE אם 128 ביט זה נדיר

256 מגה לא עוזר בגרוש,אבל תיודע מה אם אתה כל כך מתלהב מזה אז תקנה אבל אל תתלונן אם תתבאס ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לעניין המגבייט, כמות הביטים הרבה יותר משמעותית בכרטיס. קח את 2 הרדאונים שאתה מתלבט ביניהם, וה9550 הרגיל ינצח בלי להזיע בכלל, כי הSE הוא כרטיס שחנקו אותו עם 64 ביט, הגבילו את הרוחב פס שלו לכמות שכיום פשוט לא מספקת. עניין המגבייט הוא שולי פה. כיום אין שום משחקים שדורשים כזאת כמות של , וכשיהיו כאלה, אז הכרטיס המדובר פה יהיה עלוב ברמה שהוא לא יוכל להריץ משחקים כאלה.

בקיצור, אף אחד פה לא מנסה להטעות אותך, אנחנו רוצים רק לייעץ מה יותר כדאי, ובמקרה הזה הרדאון 9550 עדיף בהרבה על הSE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה רבה על התשובות אבל נניח..ורק נניח שיש לפאוורקולר הזה 128 ביט כמו שאמרו לי בטלפון של הספק אחר בירור שאלתי בטוח ?בטוח? וענו לי כן בגלל זה אני מבולבל

אם הוא כן 128 ביט לקחת אותו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שלך היא שאתה לא בטוח שהם יודעים בכלל על מה אתה מדבר איתם. לרוב שאתה שואל אותם על ביטים הם לא יבינו בכלל מזה או שייתחסו למגבייט.

ב9550 הרגיל אתה הולך על בטוח, המגבייט באמת שלא משפיע פה, אבל העיקר שאתה יודע שקיבלת כרטיס טביל ותקילין עם מהירויות כמו שצריך להיות ורוחב פס רגיל. SE פשוט לא מומלץ, חוץ מזה שיש סיכוי ממש קלוש שהוא 128 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...