צריך מידע על 669 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מידע על 669

maxim22

Recommended Posts

מישהו יכול להביא לי מידע על היחידה? אולי אתר רשמי שלה או משהו כי אני לא מוצא

ויש לי כמה שאלות: יש גיבוש ליחידה או שצריך לעשות גיבוש של שייטת או משהו? כמה שנים קבע חותמים בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שאני יודע:

1. אין אתר ליחידה אבל אולי תוכל למצוא משהו ב www.isayeret.com

2. יש גיבוש ליחידה, כמו כן תוכל להגיע ליחידה מגיבושים אחרים אם ייראו שאתה מתאים בול לשם.

3. לגבי קבע, סביר להניח שזה שנה או שנתיים, כמו ברוב היחידות המובחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אם תדבר על זה כאן מחר יוריד אותך הפאצ'י מה השטויות האלה מה כבר יכול לקרות אם תגיד משהו על היחידה הזאת אם אתה לא מישהו מבפנים שהולך לשפוך סודות מדינה אי אפשר לעשות לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד ממתי אסור בארץ לדבר ולכתוב? מה קרה הפכנו לרוסיה הסובייטית? תרשום פה מה שאתה יודע תאמין לי שאם המידע שברשותך היה כזה חשוב וכזה מסוכן לא נראה לי שהיית מסתובב בפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אתה שומע מה אתה אומר הבנאדם כולה שאל על יחידה ואתה אומר שזה לא המקום לדבר עלייה כאילו זה יסכן את ביטחון המדינה אולי פותח התרד הוא ערבי מהשטחים שמתכנן פעולה נגד היחידה או משהו באמת?

ספר לבנאדם כבר מה זה אני גם לא יודע מה זה אם הייתי יודע הייתי כבר מספר.

וסתם לידיעתך סבתא שלי באמת דיברה איתנו על חיי המין שלה בסדר פסח ותאמין לי שזה לא שווה כתיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, קודם כל - תרגיעו. דבר שני- יש הגדרות ברורות למה שאסור ומותר.

כל דבר שהוא מצונזר כמו למשל פעולות של היחידה, דברים שהיא עושה, דברים שבהדרתם הם סודיים אסורים לפרסום.

בכל מה שהוא לא סודי וקשור להליך הגיוס ליחידה אתה מוזמנים לדון בחופשיות כל עוד אתם יודעים שהוא לא סודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו פשוט אחת מהיחידות שיש עלייה חוקי ביטחון שדה נוקשים יותר ובדרך כלל לא מספרים הרבה מעבר למה

שכבר יודעים אלא אם כן אתה מדבר עם מישהו בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...