מתייעץ בקניית מערכת קולנוע ביתית (קומפלט) 200$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתייעץ בקניית מערכת קולנוע ביתית (קומפלט) 200$

MS-D

Recommended Posts

שלום רב !

אבא שלי מצא את הדגם הנ"ל http://www.jumbo.co.il/Product.asp?ProductID=11215 ב200$ ..

רציתי להתייעץ אמכם אם בתווח המחיר ! הסט שווה קניה .. תודה מראש !

א) לא, לדעתי הסט ממש לא שווה קניה. ה עצמו ממש סתם וכנ"ל מה שמסביב.

ב) לאיפה זה מיועד (סלון גדול? חדר מגורים?).

ג) אפשר קצת להגדיל את התקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי .. קודם כל תודה על התגובה המהירה .. אז הסט קודם כל נראה דיי טוב .. (להתייחס למחיר הדיי נוח)

הסלון שלי הוא 6 מטר על 5 , והתקציב קבוע אין ביכולתי להזיזו.

רק לתשומת הלב, קרגע אין לי נפרדים לטלוויזיה והתוספת היחידה היא ווידיאו ישן..(אין די וי די ובטח שלא רסיבר).

אם יש לכם משהו יותר איכותי בטווח המחירים של 200$ (ד"א הסט נמצא במחיר הנוח בדיוטי-פרי) אז אשמח לקבל הצעות!

כל תגובה תקבל בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יותר טוב מהרמקולים שיש לך עכשיו זה בטוח ההספק של הרמקולים יספיק לדעתי כדי למלא את החדר , סלון שלך השאלה איך תיהיה איכות הסאונד, על תצפה למשהו ברמה עולמית מה שכן הייתי מציע זה לבדוק בדיוטי פרי איזה דילך של מערכת ביתית ב200$ יש להם ולמצוא מישהו שנוסע לחו"ל עכשיו(כול העולם נוסע) זו לא ממש בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם כבר אתה קונה, אז מערכת ה LG בדיוטי פרי יותר טובה מהאלטקס. קניתי אחת כזו לחבר לפני כחודש והיא ממש בסדר יחסית למחיר:

http://www.sakal.co.il/jsp/pg/Product.jsp?comp=2&sec=5∏=62282&saleNo=79776

האמת שהיה עדיף אילו היית קונה איזה אכותי כמו הפיוניר וכשיהיה כסף מוסיף עוד דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ובגדול הגודל של הרמקול לא בהכרח מצביע על איכות ועוצמת הסאונד  לי למשל יש רמקולים של קליפוש שהרמקולים עצמם(לא הסאב) הרבה יותר קטנים מהרמקולים של המערכת שלי ולמרות זאת הרבה יותר חזקים ונותנים צליל יותר טוב.

היופי אומנם הוא גם צד שיש להתחשב בו אבל האיכות הרבה יותר חשובה כי בסופו של דבר הרמקול הוא לא רהיט הוא ומה שחשוב זה מה שאתה שומע ולא מה שאתה רואה כמובן.

הLG היא מערכת יותר טובה המערכת שהצעת בהתחלה היא יותר פלסטיק מרמקול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל העמודים האלה, הם רק לעיצוב, הרמקול עצמו הוא אלקטרוני(סטלייט) והוא נמצא בכמה ס"מים העיליונים ביותר ברמקול.

עכשיו אם אתה קונה בדיוטי פרי, אז יש את זה גם בסקאל אלקטריק. קח דיסק שאתה מכיר ולך לחנות לשמוע את הרמקולים.

ככה אני עשיתי שהייתי צריך מהר ובזול, ובסוף קניתי בדיוטי פרי את ה ELTAX JUPITER. אחלה ד"א....

מספיקים לי עדש שאני אשיג איזה קומבינה ל JAMO 5.1 :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל העמודים האלה, הם רק לעיצוב, הרמקול עצמו הוא אלקטרוני(סטלייט) והוא נמצא בכמה ס"מים העיליונים ביותר ברמקול.

עכשיו אם אתה קונה בדיוטי פרי, אז יש את זה גם בסקאל אלקטריק. קח דיסק שאתה מכיר ולך לחנות לשמוע את הרמקולים.

ככה אני עשיתי שהייתי צריך מהר ובזול, ובסוף קניתי בדיוטי פרי את ה ELTAX JUPITER. אחלה ד"א....

מספיקים לי עדש שאני אשיג איזה קומבינה ל JAMO 5.1 :) .

ובגלל זה אמרתי יותר פלסטיק מרמקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב.. אני יקח איתי דיסק למקום.

ד"א אני לא ממש צריך איכויות גבוהות של סאוונד, והיופי של המוצר מאוד חשוב לי !!

אני מאמין שהמערכת הראשונה תגבור על המערכת הקיימת שלי .. (כלום) ובכך היא כבר סיפקה את הצרכים שלי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...