טיפול קוסמטי לכרטיס מסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפול קוסמטי לכרטיס מסך

G@L

Recommended Posts

אחרי שקראתי את המדריך ל OC לכרטיס מסך חשבתי על ה- PowerColor Ge-Force 2 MX400 64mb

הטיוואני שלי.... עלו במוחי שאלות:

1. איפה אני קונה את הצלעות קירור לזכרונות של הכרטיס והאם כדאי להדביק אותן עם Silver Thermal Adhesive ?

2. המאוורר המקורי של הכרטיס תפוס עם 2 קליפסים שהוצאתי אותם והוא עדיין לא יוצא כנראה כי יש דבק טרמי....

איך אני מוציא את המאוורר בלי לשבור שום דבר?

3. האם באמת כדאי לקנות Crystal Orb מאשר Blue Orb ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את המדריך ל OC לכרטיס מסך חשבתי על ה- PowerColor Ge-Force 2 MX400 64mb

הטיוואני שלי.... עלו במוחי שאלות:

1. איפה אני קונה את הצלעות קירור לזכרונות של הכרטיס והאם כדאי להדביק אותן עם Arctic Silver Thermal Adhesive ?

2. המאוורר המקורי של הכרטיס תפוס עם 2 קליפסים שהוצאתי אותם והוא עדיין לא יוצא כנראה כי יש דבק טרמי....

איך אני מוציא את המאוורר בלי לשבור שום דבר?

3. האם באמת כדאי לקנות Crystal Orb מאשר Blue Orb ?

תודה רבה

1. אתה קונה אותן בכל חנות און-ליין שפויה שלא תובעת נערים תמימים כמו: www.zigzag2000.co.il, שהם גם היבואנים הרשמיים של TT בארץ. לא, לא כדאי לך לקנות AS TA היות וזה בזבוז של כסף כי זה לא נותן לך הרבה לעומת המדבקות שאתה מקבל עם הזכרונות להדבקתן.

2. כנראה שיש דבק טרמי, תעטוף את כרטיס המסך שלך בשקית אנטי-סטטית תאתום אותה הרמתית, ותשים במקפיא ואז תנתק את זה בעדינות.

3. לא כדאי, עדיף לקנות מאורר 40 מ"מ ופשוט להבריג אותו על הHeatsink של הכרטיס הקברי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. לא כדאי, עדיף לקנות מאורר 40 מ"מ ופשוט להבריג אותו על הHeatsink של הכרטיס הקברי שלך.

אני חושב שזאת האפשרות הכדאית בשבילך בנושא הליבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזאת האפשרות הכדאית בשבילך בנושא הליבה...

נכון, כי קריסטל אורב עולה יותר משליש מהשובי של כרטיס המסך עצמו, לכן זה ממש לא משתלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...