amd מנצח את intel בקידוד סרטים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

amd מנצח את intel בקידוד סרטים

urielka

Recommended Posts

למי שלא ראה יש כתבה על סוקט 939 חדשה באתר ובה יש לינק לכתבה של anandtech ובה יש תוצאות של fx-53 נגד intel petium 4 3.6ghz שהוא המעבד מבית אינטל הכי מהיר נגד המהיר ביותר מamd ובתוצאות המעבד של amd מוחץ את המעבד של אינטל בהכול איפלו בקידוד סרטים!

לינק לכתבה:http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2128&p=1

אז רק חסר לamd לשפר את היכולות בעבודה עם הרבה מטלות ואז יש פה מעבד מושלם

ד"א:יש גם מעבד 3800+ שהוא קצת יותר טוב מהfx-53

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות גם את ה3800+ ב4000 ש"ח בארץ בכלל בחו"ל זה זול הפוינט שלי שעכשיו מעבדים של ניצחו את של לדוגמא 3500+ ינצח את 3.4 או 3.2ee

the gray matter בקשר לwin64 תוסיף עוד 20% להכול חוץ ממישחקים

בחו"ל הפרש של 650 ש"ח בלבד

וה 3800+ בחו"ל עולה 7 דולר פחות מהp4 3.6 ולא צריך להגיד שהוא כמעט כמו הfx-53

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי אתה טועה fx לא מיעוד לשרתים אלא לשוק הביתי הhigh end לשרתים זה הopeton וגם אתה יכול להשוות ל3800+ שעולה 690 דולר לעומת p4 3.6 שעולה 697 דולר בה3800+ הוא כמעט כמו הfx-53

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי אתה טועה fx לא מיעוד לשרתים אלא לשוק הביתי הhigh end לשרתים זה הopeton וגם אתה יכול להשוות ל3800+ שעולה 690 דולר לעומת p4 3.6 שעולה 697 דולר בה3800+ הוא כמעט כמו הfx-53

שתהם רצים במהירות 2400 מה"ז עכשיו לFX53 יש מגה קש ברמה שנייה ול3800 רק 512.

מה גם ש-FX תומך בDual Channel שנותן דחיפה עזה בביצועים בניגוד לA64 3800 שלא תומך בתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון... לא נורא, כולם משחררים מוצר כושל פה ושם. זה קרה לnVidia, Ati ולאינטל. יום אחד זה יקרה גם ל-. שמעתי משהו על 5, אבל אני לא בטוח. אחקור קצת ברשת.

עריכה 2:

טעות נוספת. 5 עדיין נמצא בפיתוח והוא יעבוד במהירות שעון 5 - 7 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הפ באמת פישלו הפעם, אבל זה טוב. ניסו כל השנים להיות להוביל על INTEL לאט לאט הם התחילו לנגוס

בשוק של אינטל עד שהגיעו לאמצע כמעט (46% אחוז או משהו כזה בארה"ב). אינטל היו שאננים וחשבו שהציבור הוא פראייר

לא השתדלו כ"כ, ותכנונים לקויים עם כוונות טובות(RDRAM, התושבת החדשה, ועוד) הם שגורמים להם להתחיל להפסיד

ובאמת הגיע הזמן. אני לא איזה פריק של אבל טוב מאוד שיש עכשיו תחרות צמוסה בשוק ככה המחירים יירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...