סקר בקשר לקוצר ראייה בקרב חברי הפורום - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בקשר לקוצר ראייה בקרב חברי הפורום

MDK

האם יש לכם קוצר ראייה (בעית ראיה של עצמים מרחוק) - אם כן באיזו רמה?  

967 הצבעות

1. 1. האם יש לכם קוצר ראייה (בעית ראיה של עצמים מרחוק) - אם כן באיזו רמה?

• יש לי מספר קטן מ2 - בשתי העיניים
    • יש לי מספר גדול מ 2 - בשתי העיניים
    • יש לי מס' צילינדרים (בלי מספר עדשה)
      0
    • יש לי מס' צילינדרים וגם מספר משקפיים
    • אני רואה פצצה יש לי 6x6
    • אני עיוור - יש לי 6- או יותר
    • יש לי 2- בשתי העיניים

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הייתי אומר שלא נגרם שום נזק- אימוץ ממושך של העינים, יכול, כמו אימוץ ממושך של כל שריר אחר, להביא לפגיעה.

זה לא אומר שמי שיושב מול מחשב / הרבה זמן יפתח "מספר" כלשהו, אבל יכול להיות שהשרירים שמפעילים את העין "יתעייפו", ואז יכולה להיות פגיעה בראיה, גם בלי פגיעה בעין עצמה. זה יכול להתבטא למשל בצורך לאמץ את העינים כדי לקרוא או תופעות דומות.

בכל מקרה, רצוי (מהסיבות הנ"ל ואחרות) להתמתח ולהסתובב קצת אחרי פרק זמן של אימוץ העינים (גם קריאה של ספר/עיתון למשל), או לפחות לנסות להתמקד בעצם מרוחק (רצוי להביט מחוץ לחלון [במיוחד עם השכנה בדיוק נכנסה למקלחת... ;D :P]) - מה שמרפה קצת את השרירים בגוף בכלל ובעין בפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני,משחרר את השרירים בכך שאני  מסתכל מעבר לחלון ורואה את השכנה מסתובבת בבית שלה בחוטיני ורוד ;D

גם אני... אבל לי זה יוצא בטעות! השכנה בת 70 בערך :-X

כשאני באמת רוצה להירגע, אני מסתכל דרך החלון השני ורואה את הכינרת, הגולן, באביב גם את החרמון המושלג... וחושב כמה בחורות יש עכשו בחופים... נזכר בימים שבהם היינו בורחים מהבצפר ב10- 11 בוקר (90 אחוז מהכיתה כולל כל הבנות- היו הרבה, ובמזל, רובן נראו לא רע בכלל-... תמיד הייה את המנייק שנשאר ודפק את כולם... ) ויורדים לכינרת. הימים הטובים ההם ::).

אגב, המאמץ באמת לא פוגע בעיניים... כבר בררתי את זה פעם עם רופא עיניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה גאה בזה?

אצלנו פשוט לא הייה אכפת לאף אחד המנהלת (אימא של אחד התלמידים בכיתה...) והמורים יגידו... היינו מבריזים תמיד משיעור של אחד מנייק "מורה" למחשבים (לא ידע מה הוא צריך ללמד, וגם אם הוא הייה יודע, הוא לא ידע את החומר בעצמו...) ומאשימים אותו שהוא שיחרר אותנו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמקודם הזכיר שהוא חושב שבעיות הראיה שלו נובעות מזה שבילדותו הוא צפה בטלוויזיה מקרוב

אני חושב שכבר אז היו לך בעיות ראיה וכנראה שחשבת שזה נורמלי

לרוב הילדים הקטנים שלא רואים טוב יש בעיה להבין שזה בעיה נפוצה

אז אני חושב שקוצר הראיה שלך היה כבר אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר רוב החיים, כרגע המספר הוא 4 ו4.25 אני חושב שיש קצת צילינדר אבל לא בטוח..

ניסיתי עדשות חודשיות ואהבתי את זה ואז קניתי ב 600 שקל עדשות שנתיות אחרי חודש שזה כאב לי בטירוף הפסקתי עם העדשות וחזרתי למשקפיים האהובות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

פעם היה לי צילינדר, עכשיו אין.

עין ימין = משהו כמו 1.5 (לא בדקתי הרבה זמן)

עין שמאל = עין עצלה = משהו כמו 2.5

כרגע עם , ושוקל לשים עדשות מגע 8)

אגב, אין עלי בכל מה שנוגע לקנאקים באזורי גוף מוזרים :smile1:

ובאמת כל הזמן ההורים שלי אומרים לי שזה יגרום לכל מיני דלקות פרקים אלוהים יודע מה אבל אנ כ"כ מכור לקנאקים ;D ;D ;D

נראה לי צריך לפתוח קבוצת גמילה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...