סקר בקשר לקוצר ראייה בקרב חברי הפורום - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בקשר לקוצר ראייה בקרב חברי הפורום

MDK

האם יש לכם קוצר ראייה (בעית ראיה של עצמים מרחוק) - אם כן באיזו רמה?  

967 הצבעות

1. 1. האם יש לכם קוצר ראייה (בעית ראיה של עצמים מרחוק) - אם כן באיזו רמה?

• יש לי מספר קטן מ2 - בשתי העיניים
    • יש לי מספר גדול מ 2 - בשתי העיניים
    • יש לי מס' צילינדרים (בלי מספר עדשה)
      0
    • יש לי מס' צילינדרים וגם מספר משקפיים
    • אני רואה פצצה יש לי 6x6
    • אני עיוור - יש לי 6- או יותר
    • יש לי 2- בשתי העיניים

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי רבע ורבע צילינדר בעין ימין ורבע ושלושת רבע צילינדר בעין שמאל. הקטע זה שלא הייתי מגלה את זה אם לא הייתי עושה בדיקות עיניים בצבא. כשיש לי תיקון אני אפילו רואה 6/5 בשתי העיניים. בלי תיקון יש לי 6/6 בימין ו6/7.5 בשמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזתומרת ליראות את זה על המשקפיים??

המשקפיים מתקנות את זה אז מבחינה אופטית כן אבל סתם בן אדם ברחוב לא יכול לדעת

גם כשמסתכלים מקרוב קשה לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Maestro, אם היה לך טיפה ידע בסיסי בגנטיקה... היית מבין שהמשפט שאמרת, שגוי. מדובר בגנטיקה ותו לא, אלא אם כן העיניים שלך ספגו פגיעה פיזית כלשהי (נכנס חול ושיפשפת בחוזקה את העין, רסיס שפגע ישירות בעין, חשיפת העין לקרני שמש ישירות וכו').

בגנטיקה, לשני הורים שמרכיבים , מרבית הסיכויים שייצא להם ילד המרכיב , אבל מצד שני, יכול לצאת להם ילד עם ראיה תקנית, אך הוא מחזיק בגן ה"פגום" אשר יגרור לפגיעה בראיה של ילדיו לעתיד.

נ.ב, אחזור על זה שוב, מסך מחשב/טלויזיה, קריאת ספר או פעולה אחרת המאמצת את הראיה עקב מחסור בתנאי תאורה הולמים, מביאה להתעייפות העין, מה שגורר לכאבי ראש, בחילות, טשטוש ותופעות לוואי בסגנון. אין מדובר בנזק מצטבר הנגרם לרשתית כתוצאה מעשיית פעולות אלה, באופן ממושך.

בעניין הכאבי ראש... בו נגיד, התרגלתי לזה כבר ;D

ולאחד ההורים יש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב, אחזור על זה שוב, מסך מחשב/טלויזיה, קריאת ספר או פעולה אחרת המאמצת את הראיה עקב מחסור בתנאי תאורה הולמים, מביאה להתעייפות העין, מה שגורר לכאבי ראש, בחילות, טשטוש ותופעות לוואי בסגנון. אין מדובר בנזק מצטבר הנגרם לרשתית כתוצאה מעשיית פעולות אלה, באופן ממושך.

אתה בטוח לגבי זה? אפשר לדעת מהיכן המידע? אתה בעצם אומר שישיבה של 10 שעות כל יום מול מסך ישן ומרצד לא פוגעת בראיה לטווח הארוך?

אני די משוכנע שקוצר הראיה שלי נגרם מכך שנהגתי לשבת קרוב לטלויזיה כשהייתי קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...