הסיכויים לשלום - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסיכויים לשלום

nice-1

האם לדעתכם, הסכם שלום אפשרי עם הפלסטינאים?  

409 הצבעות

1. 1. האם לדעתכם, הסכם שלום אפשרי עם הפלסטינאים?

• כן, ועכשיו.
    • כן, אך בהנהגה אחרת.
    • כן, אחרי הכרעה צבאית.
    • לא, כל הסכם יסכן את בטחון המדינה.
    • לא, מוות לערבים.

Recommended Posts

ככה העולם האנטישמי הפרו פלסטינאי יראה מי פה הצד הרע

אנחנו תמיד ניראה הצד הרע, פשוט כי הם עושים דברים (להציג גופות של ילדים, שאפילו לא תמיד נהגו מאש כוחותינו, בטלוויזיה) שאנחנו אף פעם לא נהיה ברמה מוסרית מספיק נמוכה כדי לעשות

אבירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו נראה הצד הרע גם אם נתגלגל מולם בזמן שהם שורפים אתנו עם נפט.

זה נקרא תעמולה, זה עבד יופי בשביל סטלין, היטלר, מוסוליני עראפת ועוד כמה.

אבירם.

אהה, לא.

אין מה להשוות בין ערפאת לבין הדיקטטורים שאתה מציג.

ערפאת לא מכריח את העולם לראות .

במשטרים טוטאליטריים אין חופש לעיתונות ולכן היא מחוייבת לתמוך בצד המנהיג\ממשל, בעולם כיום העיתונות (וכל התקשורת) היא חופשית והיא מציגה את התמונות, כמו שהן (בניגוד לסילוף והשקרים של היטלר, מוסליני וכו'..).

הרי התקשורת גם הראתה את הפלסטינים חוגגים ושמחים אחרי שהתאומים נפלו, דבר שללא ספק הזיק לתדמיתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, לא.

אין מה להשוות בין ערפאת לבין הדיקטטורים שאתה מציג.

ערפאת לא מכריח את העולם(?) לראות .

במשטרים טוטאליטריים אין חופש לעיתונות ולכן היא מחוייבת לתמוך בצד המנהיג\ממשל, בעולם כיום העיתונות (וכל התקשורת) היא חופשית והיא מציגה את התמונות, כמו שהן (בניגוד לסילוף והשקרים של היטלר, מוסליני וכו'..).

הרי התקשורת גם הראתה את הפלסטינים חוגגים ושמחים אחרי שהתאומים נפלו, דבר שללא ספק הזיק לתדמיתם.

אהה, לא.

בכל אופן יש לך טעות מסויימת...

ערפת לא מכריח את העולם לשדר חומר תעמולה שלו כמו שכל המשטרים הטוטאליטרים כמובן לא (הם לא יכלו).

ערפת שולט בתקשורת הפלסטינית בדיוק כמותם (כל אותם מנהיגים טוטאליטריים) ומציג שם את התעמולה.

לגבי העולם זה נובע מהרבה הרבה סיבות שכרגע אין לי כוח לפרט אותן, בלי קשר יש להם תעמולנים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אנחנו נראה הצד הרע גם אם נתגלגל מולם בזמן שהם שורפים אתנו עם נפט.

זה נקרא תעמולה, זה עבד יופי בשביל סטלין, היטלר, מוסוליני עראפת ועוד כמה."

אני לא חושב שהוא דבר על הצד הפלסטיני, אלא על העולם.

הרי אין ספק שהפלסטינים יתמכו במאבק הפלסטיני לעצמאות (גם ללא תעמולה).

ולכן התעמולה שהוא דיבר עליה היא של התקשורת העולמית כלפי העולם (כי ברור שהשידורים שלהם לא מגיעים לכל העולם)

אני הלכתי לפי ההקבלה שלו וכתבתי למה מה שהוא אמר לא פועל כאן.

עריכה:

וד"א, גם הטלוויזיה בישראל (לפי מה שאני רואה) לא בדיוק הכי אוביקטיבית ולמרות שיש הרבה , אנחנו לא מציגים את הצד הפלסטיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מדבר על העולם.

מה העולם רואה אחרי שיש פיגוע באיזה בית קפה? הוא רואה המון ניידות, אמבולנסים וזהו....

מה העולם רואה אחרי שצה"ל נכנס לג'נין? הוא רואה גופות ודם ונפגעים שמצולמים בשידור חי, וכולם פלשטינאים... קחו לתשומת לבכם שאף אחד לא פירסם את איך שנראה המקום ההוא שנהרגו בו כל המילואימניקים.

בקשר למה שנאמר על העיתונות שלנו, היא לעיתים קרובות מעבירה ביקורת על הממשלה ומתנגדת לפעולותיה. אני לא רואה שום עיתון ערבי רשמי שעושה את זה.

אבירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני

לא נראה לי שהיתה כתבה על עוני אצל משפחה אחת פלסטינאית... בסה"כ אין שם הרבה שהם לא ענים.

עזבו

אל תגיבו

נשבר לי מכל הויכוחים האלה, שבסוף אתם אומרים לי "רוצים שלום אבל ירושלים עיר האבות שלנו, לא שלהם."

אבירם

רוצה לראות עיתון שכן מתנגד לשלטון הפלסטינאי? יש עיתונים של החמאס ושל עוד ארגוני טרור

ויש גם את העיתון של אינדי הפלסטינאי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...