לא מצליח לחבר את המחשב לטלויזיה מי שנשבר לי הראש של 8 פינים ומחורה נותן לי יציאה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לחבר את המחשב לטלויזיה מי שנשבר לי הראש של 8 פינים ומחורה נותן לי יציאה

yosizach

Recommended Posts

שאני קניתי את הכרטיס ראידון ספייר 9700 פרו קיבלתי ראש 8 פינים מחבר לה s videoואז נותן לי יציאה לה avi

ואז קניתי כבל של שני בנונות שני בננות הבעיה היא נשבר לי הראש הזה הפינים שלו החלו קפוט

ואני לא מוצא בשום חנות ראש כזה או כבל בבקשה אני כבר מת לראות על הטלויזיה כל מני וכאלה דברים מהמחשב כי חבל על כל הדסקים וdvd וגם זה לא אותה איכות אני לא יודע מאיפה לקנות אני משתגע כבר חודש וה יותר אפילו אני הולך סביב סביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 9600XT שבכלל לא הגיע עם כזה כבל, אבל הצלחתי להכין תחליף:

P1010049.JPG

חיבור RCA נקבה שאליו הלחמתי שתי רגליים של לד. את הרגליים דחפתי לשני המגעים המתאימים בחיבור של הכרטיס לפי השרטוט הזה:

xD-enE_70WMJ:http://www.radeon2.ru/img/faq/tv/svideo_rca_front.jpg' alt='svideo_rca_front.jpg'>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין תבעיה???

קנה כבל SVIDEO רגיל מכל מקום שבצד אחד הוא נותן SVIDEO לכרטיס מסך וצד שני יציאת RCA

הכרטיסים של ATI צריכים כבל composite, כלומר חיבור של פינים 2 ו-7 לחיבור ה RCA (כמו שרואים בתמונה של Component). אני דיי בטוח שרוב הכבלים שנמכרים הם לא composite, כלומר נעשה בהם שימוש בפינים 3 ו-4 לאות ו-2 לאדמה, ואם תחבר כבל כזה לכרטיס של ATI אתה תראה בטלויזיה תמנה מטושטשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...