מעוניין בשדרוג בשווי 1400 עד 1800 ש"ח. למפרט הישן הבא. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בשדרוג בשווי 1400 עד 1800 ש"ח. למפרט הישן הבא.

Atlon-Xp

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאני יודע שלספק שלי אין מפסק שמכבה אותו. והוא בערך נראה כמו מה שהבאת יש לו את אותו מבנה בערך... אבל בכול זאת אולי שווה כבר חדש וספק חדש?

אולי אני יצלם את המארז?.... יהיה יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה אולי עדיף שאני יקח את המארז הזה

JNC H7650-4JA Bond Silver Front 350W Case w/Window יותר זול וככה אני יקח ספק טוב יותר שיגיע לסכום של המארז שהצעת.

ולתלם את המדבקה של החברה של הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חבר של הבחור שקונה שמשדרג כאן. ובלי להעליב: המארז והספק גרועים, חייב לקנות מארז+ ספק חדשים, בעיקר אם אתה הולך על . אני הגעתי לטמפ' טובות רק לאחר שקניתי את המארז שיש לי כרגע raidmax 868 ועם חזק sk7+sf2.

תאמין לי שאלה הדברים החשובים, אח"כ אם הקירור והמארז לא יהיה טובים יהיו פול בעיות . עוד מעט אני אביא פה מה שאני ממליץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... בעקרון אני לא מצליח לצלם את הספק... מפנים כי יש חושך.. והאור לא עור (אין לי דיגטלית עם xD...)

אבל יש לי ספק בין 200 ל230 ווט.

ובבקשה עם מישהו גם יכול לתת מאעבד טוב. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחWD ATA-100 7200 (8MB) 80GB 440

זה כבר יותר לך בסיביבות 2200 שקל

שים לב ואין לך כרטיס מסך

===========================

Athlon 2600+(333) 560

NF7-SL (nForce2)sata,lan,usb2 460

512MB A-DATA 490

HEC Compucase CI-6A19 390

WD ATA-100 7200 (8MB) 80GB 440

2340

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח עדיף שאני יקנה כבר מחשב חדש :/ גם אני יצטרך למכור את כול החלקים שזה פשיי עוד הרבה זמן .. ועד מתי שאני ימצא קונים.

אני יעבוד בעוד עבודה חחח אני ירוויח עוד כסף ככה אני יקנה כבר הכול חדש כמעט... אני רואה שזה קשה להשיג חלקים שיגיעו לשווי 2000 שקל ככה. טוב ... יקרה אין מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...