הכנתי מפרט צריך דעות+ כמה שאלות על PCI EXPRESS ושאר ירקות. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנתי מפרט צריך דעות+ כמה שאלות על PCI EXPRESS ושאר ירקות.

3gh

Recommended Posts

AMD ATHLON XP 2800 2.08GHz 333MHz L2-512K Barton - 660

ABIT NF7 2.0 Nforce 2 DualDDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0 - 410

MICRON 512 3200 *2 - 1300

ATI 9800 Pro 128MB DVI/TV/2H AGP Video Card Retail - 1496

Antec SLK3700AMB Metallic Bronze Mid Tower

350W SmartPower ATX12V power supply - 544

איך לדעתכם המחשב הזה? יחזיק לי לפחות שנתיים? החשש העיקרי שלי זה הכרטיס מסך , כבר יצאו כרטיסי הדור הבא ואני מפחד שאורך החיים של ה9800 פרו יהיה קצר מידי , לדעתכם כדאי לי כבר לקנות את הX800PRO? הבנתי שאין הבדל גדול בביצועים בינו לבין ה9800 פרו בדום 3 , ודום 3 זה הסיבה העיקרית שאני צריך מחשב חדש , בנוסף אני רוצה לשחק כמובן גם בהאלף לייף 2 , FEAR ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמליצו לי על הארד דיסק.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_973&products_id=6345

:D

עדיף R9800 PRO יש לו הרבה יותר טוב וגם בא אם ליבת R360

אני בספק שהכרטיס יריץ דום3 בהגדרות הכי גבוהות אבל בטוח שיריץ אותו ,קראתי באיזה תראד שבשביל הגדרות הכי גבוהות צריך כרטיס מסך אם 512 זכרון

אפשר להשיג 2X 512MB PC3200 בהרבה פחות ::)

כנראה כוננים אופטים/פלופי כבר יש

המארז לא נראה כמו בתמונה ,סתכל ב www.newegg.com בשביל תמונה יותר מדוייקת הוא בצבע אפור בהיר

GEFORCE 6800GT יותר טוב מRADEON X800 PRO ,אבל אם תקנה אחד מהם תצטרך מעבד הרבה יותר חזק כדי לנצל את הכרטיס עד הסוף

R9800 PRO יחזיק מעמד הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמליצו לי על הארד דיסק.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_973&products_id=6345

:D

עדיף R9800 PRO יש לו הרבה יותר טוב וגם בא אם ליבת R360

אני בספק שהכרטיס יריץ דום3 בהגדרות הכי גבוהות אבל בטוח שיריץ אותו ,קראתי באיזה תראד שבשביל הגדרות הכי גבוהות צריך כרטיס מסך אם 512 זכרון

אפשר להשיג 2X 512MB PC3200 בהרבה פחות  ::)

כנראה כוננים אופטים/פלופי כבר יש

המארז לא נראה כמו בתמונה ,סתכל ב www.newegg.com בשביל תמונה יותר מדוייקת הוא בצבע אפור בהיר

GEFORCE 6800GT יותר טוב מRADEON X800 PRO ,אבל אם תקנה אחד מהם תצטרך מעבד הרבה יותר חזק כדי לנצל את הכרטיס עד הסוף

R9800 PRO יחזיק מעמד הרבה זמן

הקטע אם הוא יחזיק מעמד בקושי? כאילו עם קרטועים והכל או שעדיין יריץ משחקים חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אם כבר אתה קונה XP אז תקנה 2500, עם קרור טוב ולוח של איפוקס שיעשה כמעט את כל ה OC לאזור ה 3200 בשבילך

2) מחשב החלומות - אפשר לבנות באותו תקציב משהו יותר טוב. לא צריך 64 ביט 3200, ההבדל בינו ל000 3 לא גבוה, ולוח יותר טוב וגם צורב בפנים ורמקולים אם יורדים מהמארז המרשים שפנדס שמים. אני גם לא ראיתי איזה מקלדת ועכבר הם שמים.

אתה צריך להחליט, יש כסף או אין וכמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס מסך יותר טוב 6800 ULTRA או X800XT? אני כנראה אקנה אחד מהכרטיסים האלה אני פשוט צריך לדעת איזה יותר טוב אני לא רוצה לעשות טעות כי זאת קנייה די גדולה . ועוד משהו בקשר ללוחות האם PCI EXPRESS רציתי לדעת אם כדאי לי לחכות שיגיעו לארץ ואז אני ירכיב מחשב עם של הפיסי אי אקפרסס עם כרטיס מסך הדור הבא או שאני לא ירגיש הבדל בינו לבין רגיל? ומה בעצם הוא מוסיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX800XT יותר טוב בקצת..פעם הוא מנצח פעם הULTRA אין הבדל גדול

לא שווה לך לחכות ללוחות החדשים הם יהיו יקרים ואין הבדל בין הPCIE לAGP בביצועים

אבל לאולטרה יש את היתרון שהוא תומך בפיקסל שיידר 3 , זה נראה לי כאילו לג'יפורס יש יתרון אבל לא יודע תמיד יוצא מצב שבסוף ATI מנצחים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX800XT יותר טוב בקצת..פעם הוא מנצח פעם הULTRA אין הבדל גדול

לא שווה לך לחכות ללוחות החדשים הם יהיו יקרים ואין הבדל בין הPCIE לAGP בביצועים

ומה עם המשחקים שיצאו בעתיד? אני יודע שכיום אין הבדלים אבל אני לא רוצה להדפק עוד שנה ככה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקנות בksp ואינ בטוח שבמחיר הזה תוכל לשים לך עוד דברים (ksp  הרבה יותר זול)

עדיף לקנות אם כבר בנועה כי הם נותנים 3 שנות אחריות על כרטיס המסך בשביל עוד 170 שקל.

אם אתה רוצה ללכת על אולטרה אז אתה צריך ללכת על 64 ביט שיתמוך בו אחרת אתה ממש זורק כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יספיק לג'יפורס 6800 אולטרה לא?

CPU : 3200 64 BIT

MotherBoard : ASUS/ABIT/ALBATRON K8X800

Memory : 1GB DDR 400MHZ 3200 PMI/MUSKIN

Hard Disk : WD 120GB 8M SATA 7200 RPM

CDRW: LG 52X32X52

Case : 1080AMG PERFORMANCE

PSU : TRUEPOWER 430 WATT

Video Card : Elsa/Sapphire X800 PRO

Audio Card : ON BOARD

Lan Card : ON BOARD

ובבקשה תענו לי על העניין של הPCI EXPRESS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pci-express כרגע לא נותן בוסט בביצועים אולי בעתיד לדעתי יחלפו שנה עד שלא יהיה יותר agp

אתה מתכוון שבעוד שנה הPCI EXPRESS כבר ישלטו בשוק? זה לא הרבה אולי בכל זאת יותר משתלם ללכת על הPCI EXPRESS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...