מהו השילוש הכי קטלני למשחקים כרגע ? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו השילוש הכי קטלני למשחקים כרגע ?

HumanFly

Recommended Posts

מגיבים בדיון שלי כמו שחוטפים פיסטוקים חמים מהפיצוציה ! ;D

אבל עדיין אפאחד לא עזר לי ! חחחח

תראו זה מאוד נחמד לדבר על ה ALIEN WARE, אבל רק שיש לך כסף לזה !!!

תראו אני לא רוצה לקנות מחשב ב15 אלף שקל, וכמובן שאני לא הולך לשלם על כרטיס מסך 3000 שקל שבעוד 3 חודשים המחיר שלו ירד ל 1500 שקל.

בכל מקרה, אני חושב שאני יקנה 64 3200+ עם הסוקט החדש. השאלה איזה לוח לקנות, אני מתכנן לעשות OC למעבד והבנתי שהיה נחוץ לי NFORCE3

עכשיו בשום חנות לא ראיתי לוח עם NFORCE3 חוץ מ PCH שבבאנדלים שהם מוכרים הם משקרים שמה על הלוח ועל הזכרונות...

אז איזה לוח אני יכול לקנות מאיפה, ומקסימום מתי הולכים להגיע לארץ לוחום על 3.

ועכשיו לגבי הזכרונות של , שווים משהו ? ב KSP ראיתי אותם במחיר מאוד נמוך אבל הם לא מפרטים באתר שלהם כלום על הזכרונות האלו. (אני מדבר על ה 500)

אני גם לא בטוח שמה שהם מפרסים שמה זה הזכרונות שבאים על הקירור הפאסיבי.

אז אוקי מי שיוכל לעזור לי בלוח אם ומעבד אני ישמח. אני מוכן לשים 4000 שקל על הקונסטרוקציה, אז בבקשה אשמח לעזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לוחות 3 יש בKSP וPCH ואצל הדובים. הA-DATA הוא אוברקלוקר מעולה וזול מאוד יחסית לתמונה שלו. אם אין לך 2000 שקל לשים על ראם ואתה עדיין רוצה ראם טוב לOC אז זה רק הA-DATA

ואין מה לפרט יותר מדי על הראם.. A-DATA וויסטה 500MHZ אם תזמונים של 3.4.4.8 שב500MHZ או יותר זה כבר לא כל כך רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות 3 יש בKSP וPCH ואצל הדובים. הA-DATA הוא אוברקלוקר מעולה וזול מאוד יחסית לתמונה שלו. אם אין לך 2000 שקל לשים על ראם ואתה עדיין רוצה ראם טוב לOC אז זה רק הA-DATA

ואין מה לפרט יותר מדי על הראם.. A-DATA וויסטה 500MHZ אם תזמונים של 3.4.4.8 שב500MHZ או יותר זה כבר לא כל כך רע

חחח מוזר כי אני לא רואה שמה שום לוח עם מבית ABIT\ASUS עם 3... או כל דגם אחר.

דבר נוסף מה הכוונה שאתה אומר זה כבר לא כלכך רע ? מה זה היה רע ועכשיו הוא עשה הסבה להיות טוב ? הסבר פרט ונמק בבקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראם אם תזמונים של 3.4.4.8 ב400MHZ זה לא טוב. אבל המהירות הגבוהה של הראם (500MHZ) מפצה על זה והוא נהייה יותר מהיר.

ומה לגבי הלוחות של ASUS ן עם NFORCE3 250, יש אותם בארץ בכלל ?

ואיך הלוחות של ן עם ה 3 ומה יותר מומלץ..... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אני יכול להשיג את המושקין ?

מגיבים בדיון שלי כמו שחוטפים פיסטוקים חמים מהפיצוציה !  ;D

אבל עדיין אפאחד לא עזר לי ! חחחח

תראו זה מאוד נחמד לדבר על ה ALIEN WARE, אבל רק שיש לך כסף לזה !!!

תראו אני לא רוצה לקנות מחשב ב15 אלף שקל, וכמובן שאני לא הולך לשלם על כרטיס מסך 3000 שקל שבעוד 3 חודשים המחיר שלו ירד ל 1500 שקל.

בכל מקרה, אני חושב שאני יקנה 64 3200+ עם הסוקט החדש. השאלה איזה לוח לקנות, אני מתכנן לעשות OC למעבד והבנתי שהיה נחוץ לי NFORCE3

עכשיו בשום חנות לא ראיתי לוח עם NFORCE3 חוץ מ PCH שבבאנדלים שהם מוכרים הם משקרים שמה על הלוח ועל הזכרונות...

אז איזה לוח אני יכול לקנות מאיפה, ומקסימום מתי הולכים להגיע לארץ לוחום על 3.

ועכשיו לגבי הזכרונות של , שווים משהו ? ב KSP ראיתי אותם במחיר מאוד נמוך אבל הם לא מפרטים באתר שלהם כלום על הזכרונות האלו. (אני מדבר על ה 500)

אני גם לא בטוח שמה שהם מפרסים שמה זה הזכרונות שבאים על הקירור הפאסיבי.

אז אוקי מי שיוכל לעזור לי בלוח אם  ומעבד אני ישמח. אני מוכן לשים 4000 שקל על הקונסטרוקציה, אז בבקשה אשמח לעזרה :)

אחי אין את 64 3200 בסוקט החדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מה- AlienWare הזה נו באמת.

עכשיו בקשר למערכת של Anri, הייתי ממליץ לך לקנות:

AMD Athlon64 FX53-939

לך על הלוח של MSI ברגע שתמצא אותו

1x512MB OCZ EB PC3200

Radeon X800XT-PE

Dual-Raptors 2x74Gb

PC P&C 510W ATX-Delux

למרות שאתה לא צריך מערכת כ''כ חזקה כי אתה לא עושה אוברקלוקינג... עדין זו מערכת מעולה.

ובקשר לזכרונות:

1. התזמונים הגבוהים מאוד ב- 500Mhz שה- ושות' מספקים לא יהיו יותר מהירים מ- 2-2-2-5 ב- 200Mhz שה- BH5 / EB מספקים. (ה- EB יספק CAS2.5).

2. ה- בערך נגמרים עוד 40Mhz, ובתמוזנים יותר גבוהים, בעוד שה- EB / BH5 יטפסו למעלה עד ל- 280Mhz, ותזמונים הרבה, הרבה יותר טובים.

3. בתזמונים גבוהים הורג את הביצועים, ותמיד עדיף במהירות נמוכה שאתה יודע שימשיך לבצע כך במהירויות יותר גבוהות.

4. צירפתי גם תמונה למה שזכרונות כמו EB מסוגלים לעשות (האדטה לא יעשו את זה גם ב- 5V), אגב אל תתיחסו לתזמונים, מי שעשה את זה הוריד את התזמונים לבסוף ל- 2.5-2-2-5.

5. נו, HOLYJC, יצאת נוב?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- יעשו יותר, הרבה יותר. הם רק לא מסכימים לרוץ ב- C2.5, אבל בינו לבין C2 אין כמעט הבדל (למעשה לאטלון64 CAS2.5 עדיף).

אבל אם אתה לא עושה אז לך עם הקורסייר, כי גם מן הסתם הם יותר זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...