מהו השילוש הכי קטלני למשחקים כרגע ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו השילוש הכי קטלני למשחקים כרגע ?

HumanFly

Recommended Posts

היי, ברצוני לדעת איזה מעבד ולוח אם יהיו הטובים ביותר למשחקים כרגע ולמשחקים העתידיים.

האם כדי לקנות באנדל במחירים של היום ? או להמתין לירידת מחירים או כניסת מוצרים חדשים ?

בקיצור איזה באנדל אתם ממליצים למשחקים ועריכה גראפית ועל איזה מעבדד הוא יבוסס, או ...

תודה מראש ואשמח לתגובות עמוקות ומקיפות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי כמה עולה המפלצת הזאת ? (לא שאני חושב שיש לי כסף לקנות את זה , אבל סתם שאלה.)

וממה היא מורכבת ??

AMD 64 FX-53+ Processor with

HyperTransport Technology

שני בduel

ATI X800 XT Platinum Edition 256MB

DDR3 w/DVI and TV Out

1GB XMS Dual Channel -4400 DDR

SDRAM at up to 550MHz

148GB (74GB x 2) Western Digital® Raptor

10,000 RPM - RAID 0

Creative Sound Blaster® Audigy® 2 ZS High

Definition 7.1 Surround

ותג מחיר של 5000$ (כן, זה דולר לא שקל :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alienware לקחו זיכרונות 550MHZ בגלל שהם עושים OC למערכת שלהם. שרושמים 500MHZ זאת אומרת שהוא יכול לעבוד ב500MHZ. זה לא אומר שהוא כל הזמן יעבוד ב500MHZ. בלי OC כל עובד ב400MHZ (או 333MHZ בAMD אטלון 32 ביט) אז בלי OC של 500MHZ לא יוסיף 1% ביצועים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי , את זה אני יודע שאם לא עושים OC לזכרונות 500MHZ אז זה לא משפר כלום וזה נשאר כאילו 400MHZ .

ורק אם עושים OC לאותם הזיכרונות אז הם יכולים להגיע ל500MHZ ויותר .

השאלה שלי הייתה מה ייתן ביצועים יותר טובים במשחקים :

1 ) 500MHZ שכבר עשו לו OC והוא עובד במהירות של 500MHZ ומעלה , עם תזמונים גבוהיים יחסית .

2 )או שלא לעשות OC בכלל ולהשאיר אותו במהירות 400MHZ עם תיזמונים נמוכים, או לקנות איטיים יותר (PC3200) שיעבדו בפחות מ 500MHZ עם תיזמונים נמוכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לא יותר משתלם לקנות 3000+ ולחנוק אותו ב OC עצבני מאשר לשלם מלא כסף על 64 ועל לוח עם צ'יפסט טוב ל OC שגם יהיה יקר?

ובואו נגיד שהתקציב שאני נותן על באנדל הוא שקל 3000 רצוי 1GB of ram... מה אתם ממליצים ? אגב אפעם לא היה ברשותי ואני מוכן לנסות ואני פתוח להצעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של ה- , אני משיג -

Athlon64 FX53-939

MSI K8T Neo2

4x512 OCZ EB PC3700

ATI X800XT PE / GF 6800 UE

2x74Gb Dual WD Raptors in RAID 0

Dual Vapochill LS 1xGPU 1xCPU

Vapochill XE For Chipset

Vapochill PE For NB

Forton 530W PS / P&C 510W

אין השוואה בין שני המפרטים...

Alienware SUX, מי בכלל קונה אותם? ילדים בני 12 סביר להניח

אגב anri, א' (200Mhz @ 2-2-2-5) יהיה הרבה יותר מהיר מזיכרון ב' (250Mhz @ 3-4-4-8), בכל דרך שתסתכל על זה. הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...