Audigy 2 OEM Vs. Live 5.1! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Audigy 2 OEM Vs. Live 5.1!

The UnKnown

Recommended Posts

צודק, נראה לי באמת אני ארכוש בKSP משום ש420 שקל זה מחיר מצויין.

אני קצת מתלבט כי הרבה כאן אומרים שKSP לא מוכרים מוצרים איכותיים כל כך, ספקים וכו'..

זה בסדר לקנות מהם את הכרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, סליחה על ההקפצה מראש.

דיברתי עם פנדה היום בבוקר, הציעו לי לקחת את הAU2ZS ב50 שקל פחות ממה שהוא מוצא באתר מה שאומר 560 שקל בערך, מה אתם אומרים שווה?

ללכת על זה?

אגב, כרגע עם הכרטיס קול אונבורד שלי ועם ATP3 בערך ב70% מהווליום הם מתחילים לזייף אולי אפילו ב65% אם אני ישים את האודיג'י 2 ZS כבר לא ייהרס הצליל בווליום גבוה והרעשי רקע יפסקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

כמה סיבות:

1. לא מגיע לדובים $

2. עדיף את הaudigy2 ב420 שקל מKSP

3. לKSP יש משהו דיי מוזר שעוד לא ראיתי בשום אתר,audigy 2 ZX שעולה 550 שח. עכשיו פשוט נראה לי שלמי שרשם את זה היה לילה קשה והוא התבלבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 & 1. קודם כל יש לי אצלם זיכוי של 183 שקל ואני צריך אותו הוא יעזור לי בקנייה של הכרטיס, ואם אני ייקנה בחנות אחרת אני אצטרך להוסיף תוספת של 150 שקל בערך ופנדה יוצא שאני מוסיף משהו כמו 90 שקל אז עדיף לי, זה גם יותר קרוב ונגיד מבבחינתי.

3. ראיתי את הגרסה הזאת, לא מכיר , לא רוצה סתם לקנות משהו שאין לי מושג מהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מגיע לך את אותו מחיר של האודיג'י הרגיל אולי בתוספת של 50 שקל

אבל זה אתה תתווכח כי לדעתי זה מגיע לך

יותר משתלם לך לקחת מהדובים את הZS וזהו

3. לKSP יש משהו דיי מוזר שעוד לא ראיתי בשום אתר,audigy 2 ZX שעולה 550 שח. עכשיו פשוט נראה לי שלמי שרשם את זה היה לילה קשה והוא התבלבל...

דבר שאני עדיין מנסה לפענח אם מישהו יודע על זה משהו או שזאת המצאה של KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד אתווכח אל דאגה ;) מגיע לי מחיר זול יותר פשוט שסגרתי את ההזמנה בטלפון אז זה לא התאפשר, כשאני יגיע לחנות לקחת אני אנסה להוריד אותם ל520-530 שקל בערך זה יהיה מחיר די הוגן.

בכל אופן תודה, עוד תגובות יתקבלו בברכה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, סליחה על ההקפצה מראש.

דיברתי עם פנדה היום בבוקר, הציעו לי לקחת את הAU2ZS ב50 שקל פחות ממה שהוא מוצא באתר מה שאומר 560 שקל בערך, מה אתם אומרים שווה?

ללכת על זה?

אגב, כרגע עם הכרטיס קול אונבורד שלי ועם ATP3 בערך ב70% מהווליום הם מתחילים לזייף אולי אפילו ב65% אם אני ישים את האודיג'י 2 ZS כבר לא ייהרס הצליל בווליום גבוה והרעשי רקע יפסקו?

ישלך את הsoundstorm(תקן אותי אם אני טועה)? לא יכול להיות שהוא כזה גרוע. כנראה הבעיות שהוא מציג לך הם כתוצאה מתוכנה לקויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין לי סטורם , יש לי לוח IC-7 מובנה עליו Realtek AC'97, לא ממש איכותי.

אם יש לך אפשרות להשאיל מחבר פורום כרטיס ברמה של ה-Audigy2, אפילו ליום-יומיים, זה יהיה מצויין. תוכל לבטל לגמרי את ההזמנה מפנדה ובצע השוואת Head-to-Head בין הכרטיס לפתרון ה-Onboard של Realtek. אני מניח שהרבה חבר'ה ירצו לדעת על ההתמודדות בין השניים כי שני פתרונות הסאונד הללו נפוצים מאד בקרב חובבי מחשבים; מן הסתם ה-Audigy2 "ינצח" אבל צריך להסתכל על המשוואה הכוללת: כמה זה מורגש על למחשב, והאם זה במידה כזו שמצדיקה השקעה כספית נוספת. נוכל גם לתת לך פויינטרים משמעותיים לגבי איך מומלץ לבצע את הבדיקות, עם איזה חומר מוסיקלי ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לחבר שלי את הZS וגם לו יש Realtek, אבל אני לא חושב שהוא יסכים להשאיל לי את הכרטיס שלו.

אולי שכשיגיע שלי אני יעשה, למרות שממש אין לי ניסיון בזה, ואני לא יודע איך לעשות ביקורת והשוואה מקיפה, ואני לא רוצה סתם ליצור רושם מוטעה לגבי אחד הכרטיסים לטובה או לרעה, שישפיעו על רכישתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...