שאלה/הערה לגבי המפרטים שרובכם נממליצים כאן... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה/הערה לגבי המפרטים שרובכם נממליצים כאן...

brk2k

Recommended Posts

בכל הפורומים האחרים ששאלתי אמרו לי ללכת על הכרטיס מסך החזק... וזה גם מה שאני חושב שהרבה יותר טוב... חוץ מזה ממתי 3200 זה בוטלנק לכרטיס מסך הזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל במאמר שאתה נתת, רק בכל העמודים וברזולוציה שפויה ותראה שה 3200 לא ממש נותן עם הכרטיס את המיטב.

זה שבפורומים האחרים ממליצים זה לא אומר שזה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצדד בגישה של AXP-M במהירות 2400 (כולם, פחות או יותר מגיעים לזה, והרוב עוברים את זה) יחד עם X800.

עריכה: עכשיו אני מבין מה מבלבל אותך. אתה הסתכלת על משחקים עם רזולוציות מטורפות ופילטרים מרובים. לא יגיעו לשם כי ה FPS נמוך מדי . זה כמו לסוע בפררי טסטה רוסה על הילוך ראשון ולנסות לעבור את ה 200 קמ"ש. תסתכל במאמר שלך על רזולוציות יותר נורמליות עם פילטרים וגם על סיכום המאמר שלך שם הוא אומר בדיוק את מה שאמרו בלינקים בפורום ומה שאני אומר לך.

להפך! פעם כשהיו שמים הרבה פילטרים באמת המהירות הייתה יורדת למספר חד ספרתי של FPS, היום זה לא ככה, בכלל לא ככה. מה אתה מעדיף, משחק עם פילטרים ב50 FPS או בלי פילטרים ב150?

2845.png

זה נעשה עם את'לון XP64 3400+, כמה הוא יותר מהיר מהאת'לון -M במהירות 2400?

הבלבול שלך נובע מזה שאתה חושב שצריך מערכת "חדישה" בשביל שדרוג עתידי, אבל כמו שאנחנו יודעים אין כזה דבר לשדרג יותר, הלוח אם ומעבד שיש לך היום הוא מה שיהיה לך עד שתקנה לוח אם מעבד וזיכרון חדשים (זיכרון אפשר רק להוסיף, אבל עכשיו עם זה גם יהיה בעייה עוד מעט). מה שזה אומר זה שצריך לקחת את המערכת שתתן את הביצועים הכי טובים היום ולהתעלם מדברים כמו 64 ביט או יכולות שדרוג (אולי רק 939 או 775 תאפשר שדרוג, אבל גם זה כבר לא בטוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה מתייחס חלקית למאמר. תקרא את הסיכום שלו, אולי הוא ישכנע אותך אם אני לא מצליח:

Deciding on the right processor/video card combination can be a difficult decision to make. If you pair a high-end graphics card like ATIs RADEON X800 PRO or X800 XT Platinum with a slower processor like the Athlon XP 3200+, youll find yourself limited by the processor in many situations.We did see larger performance margins between the two graphics cards in LOMAC however, which is a more stressful title.

Upgrading from a RADEON 9800 PRO to a 9800 XT buys you relatively minor performance gains.In fact, we saw little difference between a similarly equipped RADEON 9800 XT versus RADEON X800 system until you hit 1600x1200 with AA and AF, and by then the frame rate would be considered unplayable to many IL-2 enthusiasts.

אם אתה מוכן להכפיל את המחיר בשביל לשחק ברזולוציות מטורפות אז בבקשה. אני חושב ש9800פרו יתן ביצועים מצויינים גם עם פילטרים ברזולוציות טובות וכל שקל מעבר לכך מיותר. ואם כבר אתה מוכן להכפיל את המחיר אז תקנה 64 ביט, כי המהירות של המעבד היא לא הפקטור היחידי כמו שאמרתי קודם. בכל מקרה אני חושב שגם מי שרוצה לקנות X800, כדאי שיחכה כמה חודשים כי המחיר כרגע מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בארטון 2500+ בהחלט יגביל את הכרטיס מסך ואין שום סיבה לקחת אתו X800/6800 אלא אם כן לוקחים את הXP-M הזה עד לקצה שלו. ב2400 מגה-הרץ הוא כבר ירוץ כבר יותר מהר מ3400+ ואם תעלה עד ל2600 מגה-הרץ, הוא כבר מתקרב ל3800+. במהירויות האלה הוא לא יגביל את הכרטיס יותר. הבעייה שלי זה שלא ראיתי שום סקירה של מעבדי את'לוןXP-M.

מה גם, כשאומרים "מגביל את הכרטיס" זה מאוד מטעה. אם נגיד יש לי XP2000+ ו6800 GT, אז אני מקבל במשחק מסויים 50 FPS ב800X600 ובלי פילטרים. עכשיו, אם אני אעלה את הרזולוציה ל1600 על 1200 ואשים 4X/16X AA/AF הFPS לא יפול כמעט בכלל. המעבד מגביל את המשחק, אבל לא מגביל את היכולת שלי לעבוד עם פילטרים ו/או ברזולוציות גבוהות. נדמה כאילו אני מקבל את השיפור באיכות "בחינם". נכון שככל שיצאו משחקים חדשים יותר המחשב כבר לא יוכל אפילו לעבוד ב50 FPS ב800X600.

זה שבפורומים האחרים ממליצים זה לא אומר שזה נכון.

ממה שראיתי, יש הרבה מאוד אי דיוקים בפורום הזה, וגם טעויות של ממש. יש פורומים אחרים עם אנשים הרבה יותר מקצועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שראיתי, יש הרבה מאוד אי דיוקים בפורום הזה, וגם טעויות של ממש. יש פורומים אחרים עם אנשים הרבה יותר מקצועיים.

וואו, אז איזה מזל שאתה מברך אותנו בנוכחותך פה ומוביל אותנו אל האור מאסטר  :-*

( ולבזבוז כסף ממש מיותר ולהמלצות שטובות (אולי) לאובקרקלורים מיומנים אבל לא שוות פרוטה לקונה המצוי שלא יעשה OC ל M ל 2400 כדי להשתמש ביכולות המיותרות של ה X800).

ytoledno , אתה לא צריך להשמיץ... אבל בכל זאת אני יודע בוודאות ש-6800 GT + 3200 זה שילוב הרבה יותר טוב משהשני... לא יודע למה הוויכוח הזה...

את הוכוח הזה אתה התחלת....

לגבי ה 3200 יחד עם ה X800, אז אתה מוזמן להתחיל להכין מפרטים לאנשים עם ההמלצה שלך ואולי אפילו תצליח לשכנע כמה להכניס את שניהם לתקציב שלהם עם לוח זול, 256 , מארז גנרי ב 16 דולר, דיסק 40 גיגה, מסך עם שפופרת של ונגן CD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולבזבוז כסף ממש מיותר ולהמלצות שטובות (אולי) לאובקרקלורים מיומנים אבל לא שוות פרוטה לקונה המצוי שלא יעשה OC ל M ל 2400 כדי להשתמש ביכולות המיותרות של ה X800.

אני מסכים עם זה, לא כל אחד שקונה כרטיס מסך כזה ינסה לבנות מערכת אשר מיועדת לאוברקלוק. הרבה מאלו שיקנו כמובן יהיה ילדים גיימרים קטנים עם הורים ללא בעיית הכנסה..

דווקא אלו שבד"כ ינסו לדחוף את המערכת שלהם אל הגבול הם אלו בעלי התקציב הדל יותר, ואליהם כרטיס כזה לא בא בחשבון כרגע.. אלא יותר R9800P של ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...