שאלה/הערה לגבי המפרטים שרובכם נממליצים כאן... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה/הערה לגבי המפרטים שרובכם נממליצים כאן...

brk2k

Recommended Posts

רוב האנשים כאן מבקשים מפרטים למטרת משחקים , אז אני לא מבין למה רובכם ממליצים (לרוב) על A3000 64 + 9800 pro במקום להמליץ על A 2500 + X800 PRO???

אני מדבר על מפרט למרטת משחקים...

נ.ב.

אני לא שואל כי אני בא לבקר מישהו , אני שואל כי אני עומד לקנות מחשב (תנחשו לאיזה מטרה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט לא ממליצים כאן בכלל על X800 אלא לממש רחבי תקציב, זה לא כרטיס מסך ששווה כל כך לקנות בכזה מחיר, אל תשכח שהכרטיס מסך הוא לא הגורם היחידי על הביצועי משחקים שלך, הייתה כאן באתר כתבה על זה לא מזמן, המעבד יכול להוות לך צוואר בקבוק, והA64 הוא מעבד מצויין למשחקים וגם מעבד לטווח יותר ארוך.

חוץ מזה, שלמשחקים כרגע, ה9800P עם OC קל יכול להיות אחלה פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא מכפיל את הביצועים על הנייר, אבל יותר מ 9800 פרו לא צריך היום לדעתי, כך שאתה משלם הרבה כסף בשביל משהו שלדעתי לא ממש צריך. מעבר לכך, 2500 לא ממש יכול להוציא מהכרטיס הזה את הביצועים שלו. תקרא את הכתבה באתר הזה.

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1088773385,83882

עריכה: ביצועים כמה שיותר גבוהים זה לא הענייין. אם זה העניין אז למה אתה קונה אינטל או . תקנה סיליקון גרפיקס... הנקודה היא שאנשים רוצים תמורה טובה לכסף שלהם, ואחד מהקריטריונים לכך זה שלא תשלם על מה שאתה לא צריך או שתשים את הכסף במקום אחר כדי להעלות את הרמה של המערכת (למשל מסך 19, צורב , יותר , טובים יותר וכו וכו וכו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא נתקלתי בשום משחק שיכול להראות לך שינוי ביצועים ברמה של פי 2 מR9800 PRO אז אתה לא ממש יכול להעריך את הX800 ככה... נכון שהוא יותר טוב אבל לא ברמות כאלו... זה ברור לכולם שהסיבה היחידה שהמחיר שלו כזה יקר זה כי הוא עדיין חדש... ברגע שיצאו דגמים חדשים יותר המחיר שלו יצנח...

(העלות של הבניה שלו מאוד דומה לזו של הR9800 ככה שאין סיבה למחיר המופקע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה (אבל לא הדגישו את זה כ"כ) ה2500+ פשוט לא ינצל את הX800.

כל כרטיס מעבר ל9800XT כבר לא ייתן שיפור אמיתי בביצועים עם מעבד שהוא (מה לעשות) חלש יחסית כמו ה2500.

לכן עדיף לקחת את ה +A64 3000 עם 9800P מה שייתן ביצועים טובים הרבה יותר - מפני שהמעבד לא יגביל את הכרטיס בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את מה שכתוב בהשואה שנתתי?

ממש מסקנה לא נכונה.... זו לא השאלה. X800 על 2500@3200 לא ממש שווה לא מנצלים את הכרטיס כמו שצריך.

אני שאלתי את השאלה ואני מנסה להסביר לך שזו שאלה של ביצועים ולא אחוזי ניצול הכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את עצמך:

כדאי כי ======> הביצועים של X800 פי שניים מ 9800פרו===> לכן, X800 עולה פי שתיים מ 9800פרו ======> נשים X800 על 2500 כדי לשפר ביצועים=======> נקבל 60-70% מהביצועים של X800 ===> שזה קצת יותר טוב מ 9800פרו ======> אז שילמנו ל X800 וקיבלנו 9800 פרו פלוס...=====> לא כדאי...

קפיש...

עדיף תקנה ב 1300 שקל 9800 פרו ותעשה OC לאזור ה XT, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה לא יגמר לעולם. אני חוזר לשאלה הראשונה שלך, למה לא ממליצים על 2500@3200 עם X800. את התשובה קבלת. יש X כסף למפרט ורוצים לנצל את הכסף בצורה הטובה ביותר. אתה טוען שבמקום לעלות ל 64 ביט כדאי לעלות ל X800. פשוט לא נכון. המעבד הוא עדיין החלק החשוב ביותר במחשב ובלי מעבד חזק ומתקדם פשוט לא תנצל את היכולות של הכרטיס שאתה קונה ואת המערכת כולה ולכן חבל על הכסף. אל תשכח שלא הכל משחקים ושמערכות 64 ביט בעתיד ובנוסף זה סוף עידן הבארטון. להמליץ לבן אדם להשקיע את הכסף בקידום של רזולוציות מטורפות וריבוי פילטרים במקום בקידום המערכת כולה זה לא נכון לעשות. זה שאתה עושה OC ל3200 לא עוזר כמו שאתה חושב ואת זה הוכיחו - מהירות זה לא הנקודה היחידה. צורת העבודה של המעבד ובמה הוא תומך חשובה לא פחות.

אבל, אתה מוזמן להמליץ לאנשים על מה שאתה רוצה... במפרטים של 14000 שקל יש מקום לכרטיסי מסך האלה, אבל רוב התקציבים פה הם חצי ורבע מהנ"ל...

עריכה: עכשיו אני מבין מה מבלבל אותך. אתה הסתכלת על משחקים עם רזולוציות מטורפות ופילטרים מרובים. לא יגיעו לשם כי ה FPS נמוך מדי . זה כמו לסוע בפררי טסטה רוסה על הילוך ראשון ולנסות לעבור את ה 200 קמ"ש. תסתכל במאמר שלך על רזולוציות יותר נורמליות עם פילטרים וגם על סיכום המאמר שלך שם הוא אומר בדיוק את מה שאמרו בלינקים בפורום ומה שאני אומר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...