אני חדש כאן ויש לי כמה שאלות על האינטרנט המהיר! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חדש כאן ויש לי כמה שאלות על האינטרנט המהיר!

baraktb

Recommended Posts

1. איזה הכי כדי כאילו כבלים או wow?...-הודה לכם אם תגידו למה...

2. אם אני עושה wow (כמעט בטוח שאני עושה את זה-לא את הרגיל, אלה wow extra) אז כמה עולה לי להשכיר מודם?

3.אם אני יקנה כרטיס ב-50 ש"ח אז זה עדיין יעבוד לי (שאני משחק ברשת-למשל פיפא2002) חלק ?

כי עכשיו זה לא עובד לי חלק...

תודה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איזה הכי כדי כאילו כבלים או wow?...-הודה לכם אם תגידו למה...

2. אם אני עושה wow (כמעט בטוח שאני עושה את זה-לא את הרגיל, אלה wow extra) אז כמה עולה לי להשכיר מודם?

3.אם אני יקנה כרטיס ב-50 ש"ח אז זה עדיין יעבוד לי (שאני משחק ברשת-למשל פיפא2002) חלק ?

כי עכשיו זה לא עובד לי חלק...

1. לפי דעתי ADSL - WOW יותר טוב ויותר אמין מה-CABLE.

אני על ADSL - 0.5MB ונהנה ממש מהמהירות מקסימילת של שליחה והורדה 64-70KB.

אני רואה אצל חבר שלי את הכבלים ויש המון תקלות המון פעמים האינטרנט קורס וחוזר אחרי

מספר שעות זה ממש עם מלאה בעיות יש כאלה שאצלם לא אני מדבר ממה שאני יודע בקיצור

כדי לבוא לנזק :)

2. אתה צריך כרטיס 10\100. אם אתה לא מבין בזה לך לחנות מחשבים הקרובה לביתך

תבקש כרטיס לחיבור ADSL. הם כבר יבואו לך. אני לא מאמין שתמצא ב50 שקל כרטיס

ואם כן יכול מאוד להיות שהוא דפוק וכל זה ולא כדאי. תקנה באופיס דיפו ב70 ש"ח או כל חנות

אחרת כרטיס לADSL עולה משהו בין 70-85 ש"ח בלבד! שלא יעבדו עליך!

3. בקשר לשחק פיפא 2002 או כל משחק אחר. במילה אחת ברור. המשחק יזוז לך

באינטרנט מהר כאילו אתה משחק נגד מחשבך בכל משחק זה אמור להיות ככה אם השרת אליו

אתה מתחבר מהיר :)

* וסתם שהיה לי 56KB שחקתי 2002 נגד איזה אחד לו היה ADSL לי 56KB ושחקנו

שתינו חלק ממש חלק בלי תקיעות בלי שום דבר...

מקווה שעזרתי לך... :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADSL עדיף אם אתה גר בעיר או בישוב גדול ואם אתה יחסית קרוב למרכזיה

כבלים לעומת זאת יעבדו טוב בישיובים ומושבים מרוחקים יחסית מכיוון שאין להם הגבלת מרחק

אך הזהר כאשר יש הרבה משתמשים מהירות החיבור שלך תקטן מכיוון שאותו קו מתחלק בין מספר אנשים

לכן אם אתה גר בישוב קטן לא תהיה לך בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשכיר מודם ADSL עולה 20 שקל בחודש (ולקנות 399 או 480 - לא ממש ברור). למיטב ידיעתי בכבלים אי אפשר להשכיר... בכל מקרה לא יהיה יעיל יותר לשאול את השאלות האלה את בזק?! צלצל 199 זה חינם.

אני ב ADSL 1.5 - ערוצי זהב מציעים חבילות מגוכחות לעומת זה.

לגבי כרטיס - מספיק כרטיס 10M אבל ההבדל במחיר לא שווה את ההתפשרות על שדרוג בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADSL עדיף אם אתה גר בעיר או בישוב גדול ואם אתה יחסית קרוב למרכזיה

כבלים לעומת זאת יעבדו טוב בישיובים ומושבים מרוחקים יחסית מכיוון שאין להם הגבלת מרחק

אך הזהר כאשר יש הרבה משתמשים מהירות החיבור שלך תקטן מכיוון שאותו קו מתחלק בין מספר אנשים

לכן אם אתה גר בישוב קטן לא תהיה לך בעיה

צודק בהחלט.

תומך בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשכיר מודם ADSL עולה 20 שקל בחודש (ולקנות 399 או 480 - לא ממש ברור). למיטב ידיעתי בכבלים אי אפשר להשכיר... בכל מקרה לא יהיה יעיל יותר לשאול את השאלות האלה את בזק?! צלצל 199 זה חינם.

אני ב ADSL 1.5 - ערוצי זהב מציעים חבילות מגוכחות לעומת זה.

לגבי כרטיס - מספיק כרטיס 10M אבל ההבדל במחיר לא שווה את ההתפשרות על שדרוג בעתיד.

על מה אתה מדבר ?!! זה שאתה תקוע על ADSL ובגלל שלך יש את זה אז אתה חושב שהדבר השני לא טוב.

זה בעייה שלך...

אבל לידעתך:

• ניתן להשכיר מודם גם באינטרנט בכבלים
  • לערוצי זהב יש גם חבילות יותר גדולות מאשר ADSL
  • המחירים של ערוצי זהב יותר זולים בכל חבילה
  • ולי לפחות אין שום ניתוקים, ואני כבר 3 שבועות מחובר
  • לעומת זאת שמעתי המון תלונות על ה - ADSL מאנשים שזה כל הזמן מתנתק להם
  • ובנוסף אל תשכח שכבלים יכול להגיע לאן ש ADSL לא !!!

אז להבא, בבקשה תבדוק דברים לפני שאתה סתם רושם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק ניתן להשכיר מודם בערוצי זהב?

לא יודע לגבי ערוצי זהב לא שאלתי.. אבל אולי כן אפשר,

מה שכן במתב אפשר ותבל יהיה אפשר...

לי יש אי די אס אל ואני מוריד מאתרים מחול ב200-400

כי לך יש חבילה של 2.5 אז אם אתה מוכן לשלם כל כך הרבה תהנה לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר ?!! זה שאתה תקוע על ADSL ובגלל שלך יש את זה אז אתה חושב שהדבר השני לא טוב.

זה בעייה שלך...

אבל לידעתך:

• ניתן להשכיר מודם גם באינטרנט בכבלים
  • לערוצי זהב יש גם חבילות יותר גדולות מאשר ADSL
  • המחירים של ערוצי זהב יותר זולים בכל חבילה
  • ולי לפחות אין שום ניתוקים, ואני כבר 3 שבועות מחובר
  • לעומת זאת שמעתי המון תלונות על ה - ADSL מאנשים שזה כל הזמן מתנתק להם
  • ובנוסף אל תשכח שכבלים יכול להגיע לאן ש ADSL לא !!!

אז להבא, בבקשה תבדוק דברים לפני שאתה סתם רושם אותם.

תשובות לנקודותיך, גיא מי"א 1:

א. כשדיברתי עם ערוצי זהב לפני שבועיים הם אמרו לי שאי אפשר להשכיר מודם אולי זה השתנה מאז. אבל אתה לא יכול להגיד שלא בדקתי.

ב. מה זה חבילות גדולות יותר? המודם מגיע בקופסה גדולה יותר?

ג. מכיוון שאין להם חבילות תואמות אי אפשר להשוות חבילה לחבילה אבל למשל ב ADSL חבילה של 500\64 עולה פחות מחבילת ה 150\64 של ערוצי זהב. אני משלם לבזק על 1500\96 סכום של 129 ש"ח לחודש. ב 10 ש"ח פחות אני יכול לקבל *חצי* מזה - 750\96 מערוצי זהב. בעיני זה מגוחך.

ד. אני לא יודע על ניתוקים בד"כ זה אשמת המחשב הדפוק של הלקוח. בכל מקרה לא אמרתי על זה כלום - אתה מגיב על הודעה של מישהו אחר.

ה. לי אין בעיות בשירות ADSL, וכך גם לכ -10 אנשים שאני מכיר. אבל זה לא אומר כלום כמובן.

ו. ולחלופין יש מקומות שאין בהם כבלים אבל יש ADSL. אז מה?

ז. בעין

את כל הדברים שכתבתי בדקתי כאן:

http://www.aztv.co.il/serve/forYourService/General/mivtza_in.asp?docID=241

יאללה ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אני גר בפ"ת אז אני אלך על איידיאס אל

wow extra

אז איזה ספק הכי כדי לי??

נ.ב- אני רוצה להחליף ספק כל חודשיים כי ככה זה יעלה לי יותר זול (ככה חבר שלי אמר לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יפה עשית שבחרת בADSL!

לפי דעתי יותר טוב ויותר יציב ואין שום ניתוקים לפחות ככה אצלי!

אחי אל תלך לספקים הזולים של 10$ לחודשיים וכל זה. זה סתם סבטוחה וכל זה כל חודשיים

לעבור ספק וכו'....

לך על ספק 1 אמין וטוב מהיר הכל פועל חלק שרתים בחו"ל עובדים מהר הכל טוב ויפה!

במילה אחת ישראסרב - ד"א אחלה תמיכה טכנית עד 12 בלילה.

www.IsraSrv.net.il -> כנס שם ל ADSL ותראה את כל הפרטים תתקשר אתה מתחבר

מיידי אתה בוחר שם משתמש וסיסמא אני התבחרתי איזה יום אחד בערב וקבלתי סיסמא והכל במקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות לנקודותיך, גיא מי"א 1:

א. כשדיברתי עם ערוצי זהב לפני שבועיים הם אמרו לי שאי אפשר להשכיר מודם אולי זה השתנה מאז. אבל אתה לא יכול להגיד שלא בדקתי.

ב. מה זה חבילות גדולות יותר? המודם מגיע בקופסה גדולה יותר?

ג. מכיוון שאין להם חבילות תואמות אי אפשר להשוות חבילה לחבילה אבל למשל ב ADSL חבילה של 500\64 עולה פחות מחבילת ה 150\64 של ערוצי זהב. אני משלם לבזק על 1500\96 סכום של 129 ש"ח לחודש. ב 10 ש"ח פחות אני יכול לקבל *חצי* מזה - 750\96 מערוצי זהב. בעיני זה מגוחך.

ד. אני לא יודע על ניתוקים בד"כ זה אשמת המחשב הדפוק של הלקוח. בכל מקרה לא אמרתי על זה כלום - אתה מגיב על הודעה של מישהו אחר.

ה. לי אין בעיות בשירות ADSL, וכך גם לכ -10 אנשים שאני מכיר. אבל זה לא אומר כלום כמובן.

ו. ולחלופין יש מקומות שאין בהם כבלים אבל יש ADSL. אז מה?

ז. בעין

את כל הדברים שכתבתי בדקתי כאן:

http://www.aztv.co.il/serve/forYourService/General/mivtza_in.asp?docID=241

יאללה ביי.

א. כבר אמרתי שכרגע בערוצי זהב אי אפשר להשכיר מודם אך בתבל ומתב אפשר !

ב. חבילות גדולות יותר הכוונה לחבילה של 1.5 ושל 2.75

ג. בדיוק אין חבילות תואמות, החבילה של ה - 750 של הכבלים צריכה להיות שווה לזו של ה - 500 של ADSL והיא שווה מבחינת המחיר ויותר טובה ממנה !!! החבילה של ה - 150 צריכה להיות תואמת ל - ISDN של בזק והיא הרבה אבל הרבה הרבה יותר שווה מISDN !!!

ד. על ניתוקים אני יודע מחברים שלי שמתלוננים כל הזמן לא יודע לגביך.

ה. זה באמת לא אומר כלום.

ו. רוב המקומות אין ADSL (למרות התחייבות של בזק לחבר 90% מהארץ !!!) ויש כבלים... (אל תשכח שלכבלים אין מגבלה של 4 ק"מ)

ז. בעין גם לך.

וחשוב לזכור שיש הרבה אנשים שיש להם רגיל או ADSL על קו מיוחד שהם התקינו במיוחד לשם האינטרנט. שעולה להם עלות חודשית של 70 שקל אם אני לא טועה. בנוסף ה - ADSL עולה יותר כסף... למעשה יש כמה סיבות והנה ההשוואת

אינטרנט בכבלים - חבילה 750/96 - מחיר חודשי לספק - 32 דולר (22 דולר בברק) ועוד 119 לחברת הכבלים (4 חודשים חצי מחיר!)

אינטרנט בבזק - חבילה 500/64 - מחיר חודשי לספק - 31 דולר (20 דולר בברק) ועוד 119 לחברת בזק (חודש ראשון חינם)

בבזק יתכן מצב שבו אתה משלם עוד דמי אחזקת קו חודשים בעוד בחברת הכבלים אתה לא תופס בכלל קו !

נכון שבבזק יש עוד מסלול שבו אתה רוכש את המודם (כמו בערוצי זהב לדוגמה) אך המחיר למודם עומד על 480 שקל !!! והתחייבות אל בזק למשך חצי שנה ואז עולה 99 שקל לחודש... בכל מקרה המחיר על מודם מופרז ולא כולל התקנה של עוד 99 שקל...

אני עדין חושב שעדיף כבלים !!

נ.ב

בנוגע לסעיף ג' אצלך :

אתה אומנם משלם 129 שקל לחודש וטוען שעבור 10 שקל פחות אתה מקבל חצי מזה...

אבל שכחת פרט קטן וחשוב מאוד.. כמה אתה משלם לספק , זה לא משהו כמו 47 דולר ?!?!?!?!?!?!

בעוד שעבור החבילה של חצי פחות אתה משלם 32 דולר.. .זה הפרש קטן של 15 דולר שבימנו זה משהו כמו 70 שקל לפחות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...