הדג נחש - שירת הסטיקר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדג נחש - שירת הסטיקר

DJ_Ladi

Recommended Posts

אני אישית שונא אותם,

אבל אם תמשיך בגישה של "הלהקה אמרה שזה ככה אבל" באמת שלא תצליח להנות ממוזיקה כמו שצריך

כל ההנאה במוזיקה זה שכל אחד מפרש את זה כמו שהוא רוצה, וזה מה שרוב הלהקות תומכות בו, גם אם הן נותנות את הפרוש האישי שלהן לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדג נחש שמלאנים!!

הם באים לצחוק עם הסטיקרים!!

תשמעו את השיר היפ הופ ציוני..... הוא שמלאני ביותר........!!

הם סתם צינים וצוחקים כפול על מי שחושב שזה שיר ימני ואומר לעצמו שזה שיר מגניב כי הוא ימני.......

אני ימני ואהבתי את השיר אבל לא בגלל הציניות שבו אלא כי הוא סתם נשמע טוב :)

אבל מצד שני אם אני אשמע שיר של רמשטיין והם צועקים מוות ליהודים בגרמנית וזה נשמע טוב אני אשמע את זה?

פרדוקס רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומרים אפילו לא פעם אחת בשיר מוות לערבים!

מה שאומרים שם זה מוות לערכים, אולי דרך השמיעה הם ניסו לרמוז כי סך הכל כולה אות אחת שונה... (ערבים - ערכים)

דבר נוסף, אני גר באיזור חיפה והקריות ולא הבנתי את "טסט בירקא" :-\ מאיפה זה בא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם תמשיך בגישה של "הלהקה אמרה שזה ככה אבל" באמת שלא תצליח להנות ממוזיקה כמו שצריך

עובדה שאני מצליח יופי

כל ההנאה במוזיקה זה שכל אחד מפרש את זה כמו שהוא רוצה, וזה מה שרוב הלהקות תומכות בו, גם אם הן נותנות את הפרוש האישי שלהן לפעמים

יותם, אני מדבר על זה ששאלו אותם אם הם באים לצחוק על הסטיקרים והם אמרו בפירוש שלא. אתה יכול להגיד שהשיר צוחק על הסטיקרים אבל זאת ממש לא הייתה הכוונה שלהם.

תיראה שאלו אותם לגביי כל מיני פירושים לשיר ואם זה היה כמו שאתה אומר אז הם היו אומרים תביני את זה איך שאתם רוצים ולא היו אומרים על מה באמת נכתב השיר.

אני בעיקרון שונא את כל הספרות והשירה והפרשנויות המפגרות שמורים מדביקים לסיפורים ושירים

זה מזכיר לי שבבחינת בגרות הייתה שאלה על המאמר של ירון לונדון בהקשר של כיצד כותרת המאמר משפקת את עמדתו של הכותב ועוזרת לו להביע את הרעיון ה"מילה פלצנית כל שהיא" וכו.. וירון לונדון בעצמו לא ידע לענות על השאלה. זה אומר בדיוק מה שווה השאלה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארטון, זה שהם אמרו בראיון שהם לא התכוונו לכלום לא אומר שהם באמת לא התכוונו, הם פשוט לא אומרים כלום כדי שלא יזהו אותם עם אף קבוצה, ז"א שגם שמאלנים יפי נפש וגם ימנים פרימיטיביים יוכלו לשמוע אותם בלי להיות מזוהים עם אף צד. זה טוב לעסקים זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדג נחש שמלאנים!!

תשמעו את השיר היפ הופ ציוני..... הוא שמלאני ביותר........!!

הם סתם צינים וצוחקים כפול על מי שחושב שזה שיר ימני ואומר לעצמו שזה שיר מגניב כי הוא ימני.......

תגיד אתה בסדר ?

אתה צריך עזרה נפשית ?

FAN BOY ימני קיצוני, טראנד חדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צועק !!! הם שמאלנים !!!!!!!

כאילו זה איזה פשע...

אני לא יודע על איזה בסיס אתה יודע את העמדות הפוליטיות של חברי הדג נחש... כאילו מה...

איך שאתה כותב את זה נראה כאילו הם בוגדים או משהו * מדמין לעצמי בראש אותך וחברים שלך ברחוב ואז אתה צועק על קבוצה של אנשים, תתפסו אותם !!! הם שמאלנים ! *

אסוציאציה שעברה לי במוח... אני מקווה שלא רק לי (למה אחרת אני יוצא קצת דפוק, לא ?)

גם זה לא ממש היה קשור לשום דבר בדיון, סתם פתאום... הם שמאלנים... WTF ?! ()_O

טוב אני לא אגיד לך שלא היה פה דיון על ימין/שמאל אבל... בכל זאת איך שאמרת את זה... פשוט נראה רע ולא קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צעקתי (או יותר נכון כתבתי) שהם שמלאנים לא כאילו הם "שמלאנים תזהרו!!" אלא "הם שמלאנים לא ימנים!"

זה ידוע שהם שמלאנים מה זה מאיפה אני מביא את זה........ כל השירים שלהם שמלאנים.................................

שמעתי אותם מדברים על הדעות הפולטיות שלהם בטלווזיזיה..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...