MOHAA - זה סוף זה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MOHAA - זה סוף זה?

אורח athlon

Recommended Posts

שיחקתי בשבוע האחרון MOHAA העלילה במשחק טובה, לא מצוצה מהאצבע כמו בRTCW, הרבה יותר ריאליסטית. המנוע הגראפי והגראפיקה במשחק פשוט מעולים. המשימות מעולות ודי מורכבות ביחד למבחר שיש בשוק. אבל מה? מסיימים את המשחק בדיוק כמו שמסיימים משימה, זה נראה כאילו חתכו את המשחק באמצע, בסוף של משימה מסויימת. המשחק פשוט קצר מדי, אני לא האמנתי שאחרי שהורסים את המפעל לגז המשחק יגמר שם.... פשוט רצים לתוך רכבת ופתאום זה רושם THE END. אני אמרתי לעצמי: מה כבר נגמר?!?!? זה באמת היה משונה...

אני חושב שמתכנתי משחקים צריכים להשקיע קצת יותר מחשבה בנוגע לסיום המשחק, כי זה פשוט הורס את כל המשחק. אני ממש לא מבין את זה הסוף של המשחק אמור להיות השורגים שישה חיילים נאצים עולים על רכבת ובזה נגמר המשחק? WTF? אפילו הם לא ניסו לתקוע איזה קצין בחיר יותר שאמר לך תודה או משהו, או מספרים איך הסיפור הזה מתשלב בנצחון של המלחמה, פשוט כלום. רק תקפוץ על הרכבת וTHE END!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים משחק עם אותו מנוע גרפי פחות או יותר ועלילה אפילו יותר טובה

ומשחק מורכב יותר ...

שחקו ב

NO ONE LIVES FOREVER

פשוט גדול !

במיוחד הסוף !!!!

בחיים לא הייתי מנחש אותו וגם אתם לא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בשבוע האחרון MOHAA העלילה במשחק טובה, לא מצוצה מהאצבע כמו בRTCW, הרבה יותר ריאליסטית. המנוע הגראפי והגראפיקה במשחק פשוט מעולים. המשימות מעולות ודי מורכבות ביחד למבחר שיש בשוק. אבל מה? מסיימים את המשחק בדיוק כמו שמסיימים משימה, זה נראה כאילו חתכו את המשחק באמצע, בסוף של משימה מסויימת. המשחק פשוט קצר מדי, אני לא האמנתי שאחרי שהורסים את המפעל לגז המשחק יגמר שם.... פשוט רצים לתוך רכבת ופתאום זה רושם THE END. אני אמרתי לעצמי: מה כבר נגמר?!?!? זה באמת היה משונה...

אני חושב שמתכנתי משחקים צריכים להשקיע קצת יותר מחשבה בנוגע לסיום המשחק, כי זה פשוט הורס את כל המשחק. אני ממש לא מבין את זה הסוף של המשחק אמור להיות השורגים שישה חיילים נאצים עולים על רכבת ובזה נגמר המשחק? WTF? אפילו הם לא ניסו לתקוע איזה קצין בחיר יותר שאמר לך תודה או משהו, או מספרים איך הסיפור הזה מתשלב בנצחון של המלחמה, פשוט כלום. רק תקפוץ על הרכבת וTHE END!

בדיוק אותה הרגשה שאני חוויתי...בדיוק !!

גם בכל משך השלב ואפילו בבריפינג לא נותנים לך את התחושה שזו המשימה האחרונה...!! אתה חושב שאתה בדרך לעוד משימה ופוףףף - המשחק נגמר.

אז אוקיי יש יותר BAD GUYS בשלב הזה ויוצא לך לפוצץ להרבה יותר אנשים את הראש...אבל השלב עם הצלפים על הגגות הרבה יותר קשה לדעתי...

בקיצור חבל שקילקלו לי \ לנו את הסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצהההההההההההההההההההההההה :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( מה אני היחיד בפורומים שאין לו את המשחק הזה ?

איזה אכזבה ! טוב בינתיים אני כנראה אשמע חוויות מאחרים לגבי המשחק ...

איזה באסה ! איך המשחק מבחינה גראפית ותוכנית ???

ודרך אגב עוד לא היה ולא נברא משחק יותר מרתק מ PROJECT I.G.I פשוט משחק ענק גראפית הוא לא כזה מלהיב אבל הוא ממש נחמד

האיי סי קיו שלי סתם למי שרוצה לספר לי על MOHAA ושאר משחקים הוא 116806730

ושיהיה לכם יום טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IGI?

IGI זה אחד המשחקים הפאתטיים ששיחקתי בהם. הגרפיקה דווקא בסדר אבל אופן המשחק פשוט משעמם לגמרי.

אף פעם לא הבנתי את החוכמה של חיילים "ממוחזרים"...

חיסלתי את כל האנשים בבית עם רימון, אני הולך הלאה פתאום יוצאים משם עוד חמישה אנשים ומתחילים לירות עלי. בפעם הראשונה זה מוזר, בשניה זה מצחיק ובשלישית נורא מעצבן.

בקיצור, משחק מטומטם לגמרי, לא מגיע לקרסוליים של MOH:AA...

אגב, Integrale, השלב עם הצלפים על הגגות לא בהכרח קשה יותר, הוא פשוט כיפי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IGI?

IGI זה אחד המשחקים הפאתטיים ששיחקתי בהם. הגרפיקה דווקא בסדר אבל אופן המשחק פשוט משעמם לגמרי.

אף פעם לא הבנתי את החוכמה של חיילים "ממוחזרים"...

חיסלתי את כל האנשים בבית עם רימון, אני הולך הלאה פתאום יוצאים משם עוד חמישה אנשים ומתחילים לירות עלי. בפעם הראשונה זה מוזר, בשניה זה מצחיק ובשלישית נורא מעצבן.

בקיצור, משחק מטומטם לגמרי, לא מגיע לקרסוליים של MOH:AA...

אגב, Integrale, השלב עם הצלפים על הגגות לא בהכרח קשה יותר, הוא פשוט כיפי יותר.

שמת לב איך אתה נוגד את עצמך?

מצד אחד אתה אומר ש-IGI הוא משחק דבילי בגלל "החיילים הממוחזרים", ומצד שני אתה מהלל ומשבח את MOH:AA...

לידיעתך, ב-MOH:AA ישנה גם התופעה הזו(לפחות ברמה הקשה ביותר) חיילים צצים ממקומות שביקרת בהם מקודם אם

אתה משוטט יותר מדיי זמן באותה סביבה בחוסר מעש...יש מה לשפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...