חייב לשתף אתכם בחתימה מגעילה שנתקלתי בה ב-Bit-Tech.. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף אתכם בחתימה מגעילה שנתקלתי בה ב-Bit-Tech..

SuB

Recommended Posts

תראו כולכם..דעתי היא שיש הבדל בין לצחוק על יהודים לבין לצחוק על אירוע שקרה, מישוה זוכר מה קרה תאומים? אז למרות שזה היה בתקופה ה-"אחרונה" יש אלפי בדיחות שרצות על האירוע הזה, אז מה מישהו אומר משהו? אף פעם לא הייתם במופע סטנד-אפ ושמעתם בדיחות על עדות? מרוקאים, גרוזינים, פרסים, אשכנזים וכו'?

אפילו על קבוצות בעם יש בדיחוץת..בלונדיניות, משוגעים רופאים וכו וכו...ראיתם פעם מישהו מתנגד לבדיחות מהסוג הזה?

בדיחות כאלה הן בסדר מצידי כל עוד הן לא "עוברות את הגבול"...על כל אירוע בהסטוריה ישנן בדיחות וכל עוד הן לא בדיחות נאציות הפוגעות באופן ישיר ביהודים אין לי בעיה לגביהן ואני לא חושב שלמישהו צריך להיות אכפת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מה שאני רואה זה שהתשובה שקיבלתי מכל מי שהגיב לי כאן היא שאכפת לכם מהיותם יהודים , לא מהבן אדם עצמו...

וכל מי שהגיב לי פה הגיב לי לי כמו מי שאמר כאן בפורום (לא זוכר בדיוק) : מי שצוחק על זה בן זונה...

yotamoo אתה חושב שאתה יודע הכל ובעצם אין לך תשובה למה שאמרתי...  כולכם כאן בראש של "מה לא אכפת לך מיהודים? יא בן זונה!" כמו כל ישראלי מצוי...

אתה איש טיפש במיוחד...

כן צריך להיות איכפט לך מזה שרצחו 6 מליון יהודים רק בגלל שהם היו יהודים, כי גם אתה יהודי וזה אומר שגם אותך יכלו לרצוח (לא אותך אבל את המשפחה שלך יכלו להעלים).

וגם היום כשפוגעים ביהודים בגלל שהם יהודים אתה צריך להבין שהאלימות הזאת מכוונת לכל היהודים, גם אליך איש קשה.

בגלל שאישית לא נגעו בך ולא ניסו לרצוח אף אחד ממשפחתך אז אתה מרשה לעצמך להתעלם מהכל ולשים פס על כל מה שקורה וקרה בעבר הלא רחוק, בגלל שהתמזל מזלך ואתה פה (אני ממש לא מבין למה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע...נכון שאי אפשר להשוות מבחינת המספרץץאבל לפחות לדעתי- אין הבדל בין פיגוע שבו נהרג חיל אמריקאי אחד לצורך הודגמא, או הפלת מגדלי התאומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה איש טיפש במיוחד...

כן צריך להיות איכפט לך מזה שרצחו 6 מליון יהודים רק בגלל שהם היו יהודים, כי גם אתה יהודי וזה אומר שגם אותך יכלו לרצוח (לא אותך אבל את המשפחה שלך יכלו להעלים).

וגם היום כשפוגעים ביהודים בגלל שהם יהודים אתה צריך להבין שהאלימות הזאת מכוונת לכל היהודים, גם אליך איש קשה.

בגלל שאישית לא נגעו בך ולא ניסו לרצוח אף אחד ממשפחתך אז אתה מרשה לעצמך להתעלם מהכל ולשים פס על כל מה שקורה וקרה בעבר הלא רחוק, בגלל שהתמזל מזלך ואתה פה (אני ממש לא מבין למה).

אני טיפש?? קודם כל אני אמרתי שאני מדבר בלי קשר אם עשו (או יכלו) לעשות משהו למשפחה שלך . וגם כל מה שאתה אומר פה זה שכל מה שאכפת לך זה מעצמך ולא מאחרים! אני לא אומר שיש משהו רע בזה רק שאל תשחק אותה שאכפת לך מהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...