אילו באגים יש לPrescott. - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו באגים יש לPrescott.

Psycho17

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא תומך.

אני לא אומר שהוא מעבד טוב יותר מהנורת'ווד, אבל מעצבן אותי שאנשים רצים לקטול משהו על בסיס דברים שאנשים אחרים אמרו, ומציגים אצ זה כאילו מדובר בנסיון אישי שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא תומך.

אני לא אומר שהוא מעבד טוב יותר מהנורת'ווד, אבל מעצבן אותי שאנשים רצים לקטול משהו על בסיס דברים שאנשים אחרים אמרו, ומציגים אצ זה כאילו מדובר בנסיון אישי שלהם...

רב האנשים פה לא מתבססים פה על דברים שאנשים אחרים אמרו, אלא על עובדות, בפרסקוט קיימת בעיית חום, הרבה אנשים יודעים את זה, יודעת את זה, אנחנו מוודאים שמי שמתכנן לקנות פרסקוט יודע את העובדות - זהו.

יש גם עובדות אחרות, אם היית בא לפורום מפרטים ומבקש מחשב לקידוד סרטים קשה לי להאמין שמישהו היה מתחיל להתווכח איתך על או לא .

אף אחד לא אמר שהפרסקוט הוא מעבד גרוע, אני בטוח שהוא מאוד חזק, אבל לא כולם היו רוצים להחזיק מעבד שעובד ב70-80 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל מהתחממות זה הופך ל"באגים" ו"המעבד גרוע" וכו'.

אני לא מאמין שאנשים יקנו את המעבד רק כדי לראות אם הביקורות צודקות או לא, ולכן בהכרח הם מבססים את מה שהם אומרים על אותן ביקורות, שהאובייקטיביות שלהן לא ברורה...

מעולם לא עבדתי עם , ואני מניח שאם לא הייתי מתעסק בהקלטות הייתי בהחלט שוקל לנסות את המוצרים שלהם, אבל אין לי את הכסף להפסיד במקרה שיתברר לי שהם נחותים מהמעבדים של .

שוב, מה שאני מתרעם עליו הוא הנטיה של אנשים לצטט דברים של אנשים אחרים ולומר אותם כאילו הם התנסו בהם בעצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש פה אנשים שיש להם הרבה יותר נסיון מכפי שאתה משער.

דבר שני, אין פסול בללמוד מנסיון של אחרים או מבדיקות של אחרים.

דבר שלישי, מה אכפת לך?  אתה רוצה לתקן את העולם? תשמח שיש מקום שבו אפשר להתייעץ עם אנשים אחרים. תלמד להבדיל בין עובדות לדעות, ובין יתרונות להעדפות וקח מה שאתה רוצה ואל תקח מה שאתה לא רוצה. ככה תהנה מהפורום. אז מה אם אנשים לפעמים מדברים שטויות או טעונים רגשית בלי שום סיבה. ככה זה אנשים - ככה כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאתה צודק, אתה חושב ש4 מאמרים של 4 אתרים שונים, עם 4 כותבים שונים שנמצאים ב4 ארצות שונות עם מעבד אחד זהה יגידו שהוא חם ויוכיחו את זה עם ותוכנות יטעו ויטעו אנשים אחרים? (אני מניח שיש הרבה יותר מ4, סתם אמרתי 4 כי הוא מספר נחמד :))

יכול להיות שלהסתמך על מאמר אחד זה לא כל כך חכם, במיוחד אם זה אתר לא אמין, כי ברשת כל אחד יכול כל דקה להעלות אתר ולהתחיל לפרסם דברי שקר, אבל יש מאמרים שבהחלט כדאי ואפשר להסתמך עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרוש כן. הוא יתן לך פחות ביצועים, במיוחד בקידודים. כי עוד כמה זמן שהוא יתחיל להיות איטי בשבילך ותרצה לעשות איזה OC מתון אז עם הפרסקוט לא תגיע רחוק. רק על הכסף של המיזוג היית יכול לקנות איזה 3.4.

אני קניתי לוח אם של כי לי היתה היציבות יותר חשובה מהכל. עכשיו אני בוכה כי יש לי 1.6 שזה בן יונה של אוברקלוקר ואני גם עובד עם קידודים ואני לא יכול לעשות לו OC מינמלי. דברנו על טעויות.

ודי, רד מזה. אתה לוקח את זה קשה מדי. אני מוכן עכשיו להחליף אתך מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה של זה להוציא סידרה חדשה עם מה שיש ולהשתפר תוך כדי תנועה

כל הסדרות שהם הוציאו בעשר השנים האחרונות התנהגו כך

קודם כל מוציאים מעבד עם כמה פגמים בולטים ובתוך חצי שנה מוציאים גירסה משופרת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...