אילו באגים יש לPrescott. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו באגים יש לPrescott.

Psycho17

Recommended Posts

אף אחד לא אמר שלAMD אין חסרונות, פשוט כרגע, אין לאינטל מעבד שיהווה תשובה לA64, ופשוט מונעים מאנשים לעשות טעויות עם הכסף שלהם, אני בטוח שאם לאינטל הייתה תשובה לA64 היו ממליצים גם עליה.

חוץ מזה, שאתה מוזמן לראות כמה מפרטים מבוססי יצאו כאן, יש אנשים שבכל מקרה רוצים ומפסיקים לריב איתם על זה ונותנים להם מה שהם מבקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עובד עם הפרסקוט 3.0 החדש שלי כבר שבוע, בינתיים נתקלתי באפס בעיות.

הוא רץ בבאס 220, מריץ פריים95 בלי תקלות, מריץ קיובייס עם המון המון פלאג-אינס בלי בעיה.... בקיצור, חוץ מהעובדה שהוא מגרד את ה-80 מעלות מלמטה כשאני מריץ שני מופעים של CPU Burn, הוא בסדר גמור  ;)

80 מעלות זה מטורף!! לדעתי פיספסו פה בענק! המעבד מסורבל יקר ולא שימושי, אין שום סיבה לקנות אותו! יש את ה A64 שנותן הרבה יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם הפרסקוט 3.0 החדש שלי כבר שבוע, בינתיים נתקלתי באפס בעיות.

הוא רץ בבאס 220, מריץ פריים95 בלי תקלות, מריץ קיובייס עם המון המון פלאג-אינס בלי בעיה.... בקיצור, חוץ מהעובדה שהוא מגרד את ה-80 מעלות מלמטה כשאני מריץ שני מופעים של CPU Burn, הוא בסדר גמור  ;)

תשמע, אז אולי תריץ 3 מופעים ותטגן חביתות. 80 מעלות? מה זה כוכה נוגה? תקנה מארז מאסבסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Psycho17

אפשר לדעת למה אתה לא רוצה

AMD?

פשוט תסביר...

אני לא מבין.......

אני כמובן הייתי הולך על 64 ביט

אבל מישהו יודע למי בארץ כרגע יש מעבד 64 ביט כי כל מקום שניסתי אין...בעיה עם היבואן

גרררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אין שום בעיה לעבוד עם המעבד בטמפרטורות האלו, וגם אני לא נתקלתי בבעיות מיוחדות.

בכל מקרה אני מחליף מארז ל-6919 של קומפיוקייס, אבל זה בגלל שהמארז הנוכחי שלי לא מספיק שקט ומתחמם מדי.

בתכל'ס, רוב האנשים שאומרים שפרסקוט זה חרא פשוט מצטטים ביקורות של אנשים אחרים, ולא התנסו במעבד הזה בעצמם.

אני סולד מהקטע הזה של "למה לא AMD?" בכל מפרט שמבקשים פה.

קיבינימט, הבנאדם רוצה לקנות , מה הבעיה?

בקיצור, הבעיה היחידה שיש לי עם הפרסקוט היא שאני חייב להפעיל מזגן בחדר כשאני עובד איתו בצורה מסיבית, כי כשהמעבד תחת עמוס המחשב משמש כמפזר חום קטן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבינימט, הבנאדם רוצה לקנות אינטל, מה הבעיה?

אף אחד לא מכריח את הבחור לקנות . בסוף היום מי שיעשה את הקנייה וישים את כל החלקים זה הבחור ולא אנחנו.

הוא שאל על מעבדי Intel. אנחנו פה בפורום רוצים לעזור לכל אחד לקנות לפי התקציב שלו את הטוב ביותר. והיום טוב יותר.

ותקן אותי אם אני טועה אבל אין שום סיבה לקנות .

נכון הIntel C הוא תותח וחזקמהBarton . אבל המחיר של הBarton הוא חצי מחיר.

אבל הA64 הם באותו סכום והA64 מציג ביצועים טובים יותר וכמובן תומך ב64bit.

אז אני נתתי לבחור ביקורת מול הA64Vs P4 שיעיין בה ויחליט לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי אין שום בעיה לעבוד עם המעבד בטמפרטורות האלו, וגם אני לא נתקלתי בבעיות מיוחדות.

בכל מקרה אני מחליף מארז ל-6919 של קומפיוקייס, אבל זה בגלל שהמארז הנוכחי שלי לא מספיק שקט ומתחמם מדי.

בתכל'ס, רוב האנשים שאומרים שפרסקוט זה חרא פשוט מצטטים ביקורות של אנשים אחרים, ולא התנסו במעבד הזה בעצמם.

קיבינימט, הבנאדם רוצה לקנות , מה הבעיה?

בקיצור, הבעיה היחידה שיש לי עם הפרסקוט היא שאני חייב להפעיל מזגן בחדר כשאני עובד איתו בצורה מסיבית, כי כשהמעבד תחת עמוס המחשב משמש כמפזר חום קטן  ;)

מה אתה רוצה שאינטל יגידו אחרי שהוציאו מליארדי דולרים, מנקנקת אותם ויצאו המוני פרסקוט לשוק. בטח שאפשר לעבוד איתו אבל אתה עונה לעצמך כי בחיים לא שמעתי על חדר שצריך למזג בגלל מחשב רגיל ועל זה שאתה כבר חייב להחליף את המארז. ראיתי חדרי שרתים מסיביים שממזגים אותם. אבל חדר של מחשב למשחקים...חחחח... תשים גם מטף כיבוי ליד.

אף אחד לא אמר פה בפורום שהפרסקוט לא יעבוד. כולם אמרו דבר אחד, אם , ואם יש נורטווד אז זה פשוט יותר טוב כי לא צריך מזגן, ולא צריך להחליף מארז ואפשר לעשות בקלילות OC הרבה יותר טוב ממה שאתה עושה.

לגבי . אני הרכבתי לא מעט מערכות וכולן אינטל. ואני אוהב את אינטל ומאמין שיתנו עם הזמן תשובה ל . אבל המחשב משחקים הבא שאני בונה עכשיו יהיה ולא רק בעצת האנשים שפה בפורום. למה? כי זה פשוט יותר נכון. נקודה.

אבל מה שאתה אומר זה פשוט לא נכון ואפילו מכעיס. אנשים פה בפורום מקדישים מהזמן שלהם הרבה מאוד, בייעוץ לאנשים שלא מבינים כלום. ועושים באמת מעל ומעבר כדי לעזור לאחרים לעשות את ההחלטה הטובה ביותר.

הסיבה שממליצים על AMD היא שב AMD אתה יכול לקבל בפחות כסף אותם ביצועים ברוב האפליקציות או מחשב הרבה יותר מאוזן באותו הכסף. ולבן אדם עם תקציב מוגבל, זה הדבר הנכון לעשות.

המעבד זה לא הדבר היחידי שחשוב. מעבד AMD 2500 עם כרטיס מסך טוב זו למשל אופציה למשחקים הרבה יותר טובה מאשר פנטיום 4, 3.4 גיגה עם כרטיס מסך מאפן. חוץ מזה, תמיד כשהבן אדם מבקש אז עוזרים לו פה לקבל את האינטל הכי טוב שאפשר. לא אומרים לו "אם אתה לא מקשיב לנו ולא קונה AMD אז תלך....".

זה שעשית טעות וקנית פרסקוט זה בסדר. והטעות היא ממש לא נוראית, כי כמו שאתה אומר זה עובד, עם מזגן ומטף, אבל עובד. אבל זה שעשית טעות לא נותן לך את הזכות להשמיץ את האנשים פה בפורום ולא מתקן את הטעות שעשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שעשיתי טעות?

מי אמר שהמחשב שלי בכלל מיועד למשחקים?

במקרה, המחשב שלי משמש כתחנת הקלטת אודיו. בגלל זה הצורך בשקט שגרם לי להחליף מארז לבסוף, ובגלל זה ההעדפה לאינטל, שע"פ רוב הדעות עולה על בהרצת תוכנות כמו Cubase.

נכון, הייתי יכול לקנות 3000+ 64, אבל זה כבר היה עולה בדיוק כמו הפרסקוט שקניתי, וכנראה שהיה נותן ביצועים פחות טובים עם הקיובייס. שלא לדבר על העבודה ב-Dual Channel.

אמנם, העדפתי מעבד נורת'ווד, אבל KSP כבר הפסיקו להביא אותם, וההפרש שהיה יוצא לי בלקנות את המעבד מחנות אחרת היה גבוה מדי. אז לקחתי סיכון והלכתי נגד הזרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, עשית טעות.. לא בבחירת החברה אלא בבחירת המודל.... ועשיו אתה משלם עליה.... ואין בעיה עם זה שעשית טעות. כולם עושים טעויות וזה חלק מכל תהליך למידה......... אני עשיתי טעויות הרבה יותר גדולות ממך, ושילמתי עליהם הרבה יותר ממך...אבל, זה שאתה משמיץ לא ממש עוזר לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עד כדי כך סיכון.... סך הכל המעבד יכול לעמוד בטמפ' האלה.

אף אחד לא אמר שלAMD אין חסרונות, פשוט כרגע, אין לאינטל מעבד שיהווה תשובה לA64, ופשוט מונעים מאנשים לעשות טעויות עם הכסף שלהם, אני בטוח שאם לאינטל הייתה תשובה לA64 היו ממליצים גם עליה.

זה שאין לאינטל מעבד 64 ביט אומר שאין להם תשובה? שאני אבין, זה לא ברור לך שב5 שנים הקרובות לא תראה אף תוכנה שהיא רק 64 ביט? אם כבר תצא גירסת 64 ביט זה יהיה בנוסף לרגילה. סך הכל גם בעוד כמה שנים רוב השוק יהיה עדיין בעל מעבדי 32 ביט, ואף יצרנית תוכנה לא תיהיה מוכנה להפסיד נתח שוק כזה גדול. בקשר למהירות המדוברת (שיפור ביצועים), בינתיים מביקורת שקראתי על WIN 64bit המהירות בערך אותו הדבר אם לא איטית יותר לפעמים (זאת בטא, אבל בכל זאת). לדעתי אם קונים A64 זה לגיטימי, אבל אם קונים אותו בעיקר בגלל שהוא 64 ביט אז חבל. אם אתה קונה את המעבד הזה אתה עוזר לחברות להחדיר את הטכנולוגיה לשוק, עוד כמה שנים כשעוד אנשים ילכו כמוך ויהיו לה ממש אחוזים אז גם יתחילו לפתח תוכנות ביתיות כך שמשתמשי הטכנולוגיה *באמת* ירוויחו ממנה. עד אז, רוב מי שקונה 64 ביט היום יחליף למעבד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. אז לקחתי סיכון והלכתי נגד הזרם.

הלכת עם הזרם

הלכת על אינטל

שיהיה לך במואי כיף

אני בטוח שב64 ביט הקיובייס ההי עובד לאט...פחח ההבדלים הם קטנים מאד ואני לא בטוח לגבי קיובייס אלא לגבי תוכנות גרפיות ואמ פי 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...