תגידו לי תתחדש! סוף סוף קניתי מגבר סטריאו וזוג רמקולים :) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לי תתחדש! סוף סוף קניתי מגבר סטריאו וזוג רמקולים :)

elad2k

Recommended Posts

אחרי חיפושים והתייעצויות אין ספור כמובן גם האזנות מצאתי את השילוב שלי:

מגבר אינטיגרטד של אונקיו - http://www.lasercity.co.il/Product.asp?Pid=9211&Cat2Cat1ID=14&Cat2ID=61

וזוג רמקולים רצפתיים של ג`אמו - http://www.home-car.co.il/Product.asp?Pid=E-670&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=8

אחרי התלבטות קלה במקום עם זוג מדפיים של B&W אהבתי יותר את מה שיצא מ ה- JAMO

מחר או מחרתיים הם יגיעו לחדרי ואז אנ יוכל להתרשם עוד יותר :)

(דרך אגב הכל עלה לי 4700 שקל ,לא מצאתי יותר זול מזה ,אז אם מישהו מעוניין לדעת יותר אני קניתי אותם מסטריאו שופ בחוצות המפרץ חיפה,אהבתי את השירות ,המגוון - מקום מומלץ ביותר!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

אני גר ליד טבריה (חחח אתה מוזמן לבוא ולנסות את מערכת האבטחה החדשה שבניתי- ביטוח חיים חובה!  ;) )

הרמקולים נשמעים באמת על רמה! הם נחשבים הכי טובים בסדרה של ה 600 

אגב למישהו יש את המגבר הזה? אני מוכן לשמוע ביקורות בכיף לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי את המגבר, ולמרות ששמעתי מגברים אחרים של החברה (במהלך חיפושי אחר צירוף דומה) אני חייב לציין כי האיכות טובה, אך במחירים דומים ישנם מכשירים איכותיים עוד יותר. וכמובן חזקים עוד יותר. במפרט המכשיר יש 70W ב-6אוהם, לרוב האנשים זה מספיק... לי לא ::) אני כרגע עם 100W ב-6אוהם ואני לא מסתפק, כך שכרגע אני מחפש לפחות 50% יותר.

הרמקולים עצמם טובים מאוד גם כן. רק חיסרון אחד אצל ג'אמו, הרמקולים שלהם נראים כמו ארונות. חלק יאהבו את זה (אני גם דיי אוהב את זה) אבל חלק פשוט ישנאו את זה (אם קנית אני מניח שאהבת).

כמובן, תתחדש! תעדכן אותנו בנוגע לאיכות שלהם והעוצמה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט המכשיר יש 70W ב-6אוהם, לרוב האנשים זה מספיק... לי לא ::) אני כרגע עם 100W ב-6אוהם ואני לא מסתפק, כך שכרגע אני מחפש לפחות 50% יותר.

בפעם המאה, נתון וואטים של מגבר לא משקף עוצמה במישרין. אני לא אומר שמגבר עם נתונים יותר מרשימים לא ישמע תחת אותם התנאים חזק יותר, אלא יש עוד שרשרת של גורמים ונתונים שמשפיעים, אם לא יותר, על ה"עוצמה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על ה-SNR ושאר הגורמים אשר זהים ברוב המגברים בשוק.

אני למשל השוותי את המפרט, ואת המפרט בלבד! ללא שום קשר לאיכות ךימאה AX396. ההבדל שלו הוא רק בעוצמה שהיא 100W לכל ערוץ ב-8 אוהם ומלבד זאת הכל זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על ה-SNR ושאר הגורמים אשר זהים ברוב המגברים בשוק.

אני למשל השוותי את המפרט, ואת המפרט בלבד! ללא שום קשר לאיכות ךימאה AX396. ההבדל שלו הוא רק בעוצמה שהיא 100W לכל ערוץ ב-8 אוהם ומלבד זאת הכל זהה.

אני גם לא דיברתי על SNR. דיברתי על עכבה והתנגדות הרמקול, גודל חדר, toe-in, מיקום המאזין וכו'

הנתונים שאתה מדבר עליהם הם "יבשים" ולא באים לידי ביטוי במלואם בפועל. מה שחשוב זה ביצועי העולם האמיתי - וליתר דיוק במקרה הזה אתה צריך מד SPL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, אך מעטים הם האנשים אשר עומדים בידיהם האמצעים למדוד נתונים אילו. במיוחד כאשר אתה מאזין בחזר התצוגה של החנות ולא בחדר ההאזנה בביתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, אך מעטים הם האנשים אשר עומדים בידיהם האמצעים למדוד נתונים אילו. במיוחד כאשר אתה מאזין בחזר התצוגה של החנות ולא בחדר ההאזנה בביתך.

נו, אז זה אומר שעוצמה נמדדת ע"י וואטים? לא, היא נמדדת ע"י דציבלים. בדיוק כמו שאתה בודק תאוצת 0-100 ולא מקטלג עוצמה לפי נפח המנוע שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב במציאות, החדר שלי ממש לא גדול (למרות שהקניה הזאת באה לשרת אותי גם יותר בעתיד עם חדר יותר גדול)

את הימאהה לא יצא לי לשמוע (כמה הוא עולה בכלל? ) ,משום מה נראה לי גם שיש לו רק שנה אחריות (תקן אותי אם אני טועה)

הרמקולים במקרה מצאו חן בעיני גם חיצונית למרות שמראה חיצוני אף פעם לא מעניין אותי ברמקולים רק מה שהם מוציאים :) ולכן גם בחרתי בצבע שחור שהוא הרבה פחות יפה לדעתי מהשני רק בגלל שהוא יותר מתאים לחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימאהה עולה כ-1900 שקלים אם זיכרוני אינו מטעה אותי. למרות שהצלחתי למצוא עליו הנחה ולקבל ב-1500-1600 במזומן.

ובחדר קטן לא שמים חזקים כיוון שאז ישנן תופעות אשר הורסות את הצליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שהימאהה הוא 100W לא יודע למה אבל כל מפרט שאני מחפש הוא רשום כ 60W ??? למשל:

http://www.discount-home-electronics.co.uk/products/AX396-Yamaha.shtml

והקטע של הרמקולים הוא די ברור , ציינתי כבר שבתכנון לעבור לחדר יותר גדול (יקח קצת זמן), וזה היה טיפשי לקנות משהו קטן/חלש יותר ולהצטער עליו עוד מ"ס חודשים , לא?

האחריות על הימאהה היא שנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...