האם תעמדו בצפירה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תעמדו בצפירה?

WizMaster

האם תעמדו בצפירה היום ומחר?  

379 הצבעות

1. 1. האם תעמדו בצפירה היום ומחר?

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נטורי קרתא הם החבר'ה האנטי ציוניים שגרים ב100 שערים

אבל זה לא קשור

רוב החרדים לא עומדים כי זה מנהג של גויים... ולא אכפת להם משום דבר.

חלק מהערבים כן עומדים וחלק לא... זה תלוי בארועים שמקיפים את היום... ואת הרגשת השייכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לגרש את כול האנטי ציונים(ערבים,נטורי קרטא)מהארץ שלנו כי אנחנו לחמנו אל הארץ ומגיע לנו לשהות בה

ולערבים ולנטורי הקרטא לא מגיע לשהות בה - צריך לגרש את כול האנטי ציונים.

כרגע נזכרתי בת'רד - "תנשקו לאפריים בתחת" ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהערבים צריכים לעמוד ביום הזכרון.

תגיד שהם אנטי ציוניים? נכון, הם לא ממש שמחים שבאו יהודים מאירופה ומברית המועצות והתיישבו בארץ שהם ישבו בה הרבה מאוד שנים.

בבקשה, אל תביא לי את התירוץ המטומטם שזה שלנו כי ככה כתוב בתנ"ך, שבעתי מזה כבר.

אבל מה? הערבים הם אזרחים ישראלים וכל עוד לא קיים חוק שמחייב לעמוד ביום הזכרון, הם לא צריכים לעמוד.

אתה מציע להעיף גם את ערביי ישראל? בחיי ש nice-1 צדק...

זה כמו שארה"ב תחליט להעיף את כל מי שלא "פטריוטי" אל מחוץ לגבולותיה.

לגבי נטורי קרטא, אתה צודק ב100% (ולא רק לגביהם, יש עוד כמה קבוצות).

כאן תרשה לי לצטט את טומי לפיד שאמר ש"הם אומרים להלחם בים, באוויר וביבשה אבל בעצמם לא לוקחים נשק" (הציטוט לא מדויק כי הוא כוון אל אפי איתם בזמנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לגרש את כול האנטי ציונים(ערבים,נטורי קרטא)מהארץ שלנו כי אנחנו לחמנו אל הארץ ומגיע לנו לשהות בה

בראבו........ ואחר כך נגרש את אלה שיש להם שיער כחול ואחר כך את אלה שלא מתגלחם במכונה חשמלית..... כי לא מגיע להם להיות פה.

תגיד אתה חושב שניה לפני שאתה כותב????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטורי קרתא הם אנשים אשר לא מאמינים בקיום הארץ מבחינה אידאולוגית.

לדעתם, מדינה יהודית תקום רק כאשר יגיע המשיח.

ולכן כל חלל/איש אשר נפגע במהלך פעולת איבה או שנפל בקרב הוא אינו ציוני/יהודי אמיתי, ולכן ניתן אפילו למצוא ערבים ויהודים חרדים צועדים ביחד בהפגנות כנגד קיום מדינת (תהלוכה כזו הייתה לפני חודשים מספר בניו-יורק).

לדעתי לא צריך לגרשם אותם, רק לא ליחס להם חשיבות ולא לתת להם לקבוע לנו את סדר היום ואת אורך החיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממי נראה לך שנטורי קרתא חיים?

ממך וממני.

הם לא עובדים, לא עושים כלום למען המדינה אבל בכל זאת, מקבלים סכומי עתק למימון הישיבות שלהם, מהמדינה שבקיומה הם לא מאמינים.

אז מה ההגיון בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחפש היגיון.

ברור שהם חיים מכספם של משלמי המיסים (אנחנו) ...

לכן אמרתי שלא צריך לתת להם לנהל לנו את החיים.

לדעתי, כל התנועות החרדיות והדתיות שיושבות בממשלה ומחוצה לה, הן חסרות דעה פוליטית.

המפגלות הללו יצטרפו לכל ממשלה בראשותו של כל מנהיג פוליטי כל עוד הוא ידאג להעביר להם כסף וכמה שיותר כדי שהם יוכלו לממן את הישיבות שלהם.

בושה לפוליטיקה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת, אידיוט.

בעוד כמה מילים, אין לך מושג על מה אתה מדבר...! אתה זורק סיסמאות אינפנטיליות לאוויר (אני עדיין לא יודע למה אגב) - למה נראה לך שערביי צרכים לעוף מפה ?! ארה"ב מעיפה את כל ה"זרים" ששוהים אצלה ?! באמת נראה לך שצה"ל היה רוצה לגייס את ערביי כדי שיילחמו כנגד אחיהם בצד השני ?! איפה לעזזל אתה חי...?! אתה רוצה להעיף אנשים מהמדינה שבה אתה חי רק בגלל שהם לא שרתו בצה"ל ?! אתה שרוט נשפית.

מי נראה לך אנטי ציוני ? הדרוזים שאותם אתה מחשיב ערבי אשר נלחמים ונהרגים כמו כל חייל יהודי ?! איך לעזזל אדם המחשיב את עצמו כחלק מהעם היהודי אשר עבר את השואה יכול לחשוב על כזה דבר ?!

פרט לכך - זה נכון שיש יותר מידי בעיות עם החרדים. אני נגד הדת או יותר נכון מה שהם עושים ממנה, אך אני ממש לא חושב שצריך לגרש אותם מהארץ - יש פיתרונות הרבה יותר טובים - לגייס אותם לצה"ל לדוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם מה שיובל ומיני אומרים

רק מעצבנת אותי ההשוואה לארה"ב

ואם ארה"ב היו לאומנים קיצוניים

זה היה בסדר?

לא צריך להסתכל על השכנים. לאומנות קיצונית זה חרא.

חוץ מזה שאני לא מעריץ גדול של ארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאן כל הבעייה חבר'ה אתם א חושבים שיותר כדאי שכל אחד ישמור את דעותיו לעצמו ? כאילו מה משעמם לכם חרא לכם בחיים ילדות קשה מה העניין אני לא מבין אתם מתחילים לחרבן פה את כל הפורום עם זיבוליי השכל שלכם ואני מתכוון לכווווווווווווווווולם

נמאס כבר להכנס לכל ת'רד ולראות איך הוא בלי שום קשר גולש לנושאי דת ופוליטיקה זה לא מעניין אף אחד זה לא ישנה כלום אלי ישי וחבריו לא יבואו מחר כי כמה חברה פה באתר אמרו שלא נוח להם שהכל סגור דייייייייי נמאס זה כל החיים שלכם היה ת'רד דבילי של תנשקו לאפריים בתחת כל אחד אמר את פניני החוכמה שלו והנה לאט לאט כבר לא התייחסו אז הבאתם את זה הנה יאללה כל אחד שיחיה את החיים שלו ויום טוב!

מינימייזר כמה שאני רואה שאתה בסדר בפורומים ובאמת ללא כל נימת תוקפנות אל תשנא אותי על מה שאני אומר לך אבל אני לא אתפלא אם יום אחד אני ילחץ על כניסה לנושא בעל הכותרת "תעזרו לי בהתקנת ווינדוס" וכשאגיע לעמוד שלישי רביעי אני לא אמצא משהו שאמרת על הדתיים הת'רד הוא האם נעמוד בצפירה חשבתי שהוא מיותר עוד שאני הייתי המגיב השלישי בו ועכשיו עוד יותר אני חושב שהוא מיותר

יש לי שתי שאלות לכל מגיבי הת'רד

א. נראה לכם שע"י טונות של הודעות נגד הדת הדתיים ודרך החיים שלהם שהם חיים על חשבון החילוניים וכו' נראה לכם שפה זה המקום לשנות נראה לכם שככה תשנו משהו ?

ב. היה לכם פעם את הספק ואפילו הקל ביותר שיש משתמשים דתיים או שומרי מסורת שכל מה שאתם אומרים מאוד יכול לפגוע בהם!

לא מבין אותכם אני מרגיש כאילו אני אכנס לפורומים באירופה ויראה שם בפורום החופשי את הגזענות והאנטישמיות חוגגת

בדיוק ככה אני מרגיש איתכם ותתבישו שאנשים עם ראש בוגר קצת יותר משלכם צריכים שוב ושוב ושוב ושוב לקרוא כמעט בכפייה כבר את כל הדברים האלה כמו אינפקציה שנדבקה לכל ת'רד בפורומים תתחילו להיות טיפה יותר בוגרים ותחיו את החיים שלכם ותשמרו את הדעות שלכם לעצמכם תנו לגולשים להנות מהפורומים כמו שהם רוצים!

הבהרנו את הנושא בת'רד תנשקו לאפריים בתחת היה דיון שעסק כולו בנושא אז שישאר שם אל תחרבנו את הפורומים בפוליטיקה

NICE-1 ... עזוב אחי אתה יותר בוגר שמור בלב ממילא אתה יודע שזה לא ישנה סתם זה מתחיל לקבל ריח לא טוב וזכור את הספק שיש גולשים שאולי פגעת בהם שלא לדבר על מינימייזר עם הבעת הדעות הברוטלית שלו זה פשוט לא יפה :-/ ולא המקום ולא היום המתאים :'(

אני עמדתי בצפירה וראיתי משפחות שכולות ובינהם אב חובש כיפה וניציגים דתיים חילוניים שמאלנים וימניים בניהם ראש עריית ראשון לציון נואמים ומלוכדים שכול באשר הוא הוא כאב נוראי ויש לכבדו והכאב הוא אותו כאב ובכאב של השכול לא נעשית הבדלה בין דת הזיקה אל הדת

וצריך לכבד את היום הזה והשכול כמו הכותרת של הנושא הזה לא קשורים בשום דרך לדת!

אני מקווה שהחזרתי את הנושא הזה לתלם תנו את הכבוד הראוי

יהי זכר הנופלים במערכות והנספים בפעולות האיבה ברוך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא דרך לסגור נושא שאתה לא מסכים איתו.

זה נכון שאלי ישי ואריק לא יבואו לשבת איתנו פה בפורום OFFTOPIC , אבל אני כן יכול לנסות להשפיע על כל אחד מאחד ממשתתפי הפורום.

וכשאני רואה את התגובות, זה יותר מ"אני יכול לנסות", זה "אני חייב לנסות".

אמרו פה דברים קשים שצריך להגיב עליהם... מעניין אותי שזה יפגע בדתי (במיוחד שאני רק נותן ביקורת, תקרא את ההודעות שלי ושל מיני) בדיוק כמו שאתם מוטרדים מזה שההערות הגזעניות (ממש גזעניות, לא ביקורת) יפגעו בערבי ישראלי שיכול להכנס לפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...