R9800 : POWERCOLOR VS MSI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9800 : POWERCOLOR VS MSI

Dutchy

Recommended Posts

שלום

הציאו לי כרטיס

Powercolor 9800 pro 256bit במחיר של 1200 שקלים

עכשיו חשבתי בהתחלה ללכת על הMSI 9800 PRO שהוא עולה 1380 שקלים, אבל עם שנה אחריות, לעומת זאת הציעו לי את אותו כרטיס עם 3 שנים אחריות במחיר של 1500 שקלים

כרגע אין לי את הכסף להשלים ביניהם, אבל בכללי, האם שווה באמת להוסיף 300 שקל בשביל כרטיס מסך עם R360 וקירור טיפה יותר טוב?(בסיקור שכולם התלהבו מהכרטיס הראו שלקירור יש גם פדי יקור לזכרונות, זה לא נכון, לפחות לא בארצנו, נציד פנדה אמר לי שבגירסא שמיובאת לארץ אין את הפדים הללו)

אני לא כזה , פשוט אני מעוניין שהכרטיס יהיה BANG FOR THE BUCK, אני מתכוון הכי שווה למחירו, כי הMSI עולה בארה"ב גרושים ואני מרגיש מנוצל.

אני חוזר על שאלתי, האם 300 שקל עדיפים בשביל מה שאמרתי? (דרך אגב לPowercolor יש גם 3 שנים אחריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, הבנתי לבד כבר שהוא שווה

הקטע זה אם 300 שקל תוספת שווים בשביל הכרטיס הזה

תשמע אני חייתי כמעט שנתיים עם 4 MX, ואני עוד איתו עכשיו

ומישהו אמר שהקטע של הצריבת ביוס לXT נותנת רק 7 אחוז בביצועים

7 אחוז בשביל תוספת של 300 שקל? אני לא חושב כך

אלא אם כן מישהו יכול לתקן אותי, אתם מוזמנים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מוסיף בשביל זה אבל עקרונית אם אתה לא ממש רוצה להשקיע עוד את ה 300ש"ח וטיפה קשה לך

אז לך על ה כי זה אחלה ואין עם זה בעיה בכלל. כמובן למקרה שזה 256BIT באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי איך שעשיתם מה הזה מלך של השכונה משו מפחיד ...

ה XT המקורי שבא עם ה DDRII וה 256 MB עוקף את ה 9800PRO בכ 10% במצב הטוב, והיתרון הזה נובע ממהירות השעון הגבוהות של ה XT מכמות הזיכרון ומליבה משופרת. עכשיו, משלושת היתרונות אתם מקבלים רק אחד וגם את זה לא בשלמותו, כי אי אפשר להשתמש בפיצ'רים של ה R360 מלבד מהירות השעון שאפשר להגיע אליה ללא החלפת קירור(שאי אפשר לקרוא לזה ממש פיצ'ר) ורק בגלל זה כולם הפכו את הכרטיס הזה משום מה להכי כדאי שאפשר למצוא היום, מה גם שהוא מגיע רק עם שנה 1 אחריות (ומתוך ניסיון זה לא מספיק), אז תצאו מהסרט ומהר!! כי במצב הטוב יהיה איזה שיפור של אחוזים בודדים אם בכלל .

אם תמצאו R9800 PRO עם 256 MB ועם R360 (ובמחיר הגיוני) יהיה אפשר לצרוב עליו את הביוס של ה XT ולקבל כרטיס R9800XT לכל דבר עם כל הפיצ'רים, אבל על ה R9800P עם 128 MB אי אפשר לצרוב את הביוס המקורי של ה XT (כי הוא תומך ב 256MB), לכן האפשרויות של הליבה ישארו רדומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300 שקל זה הרבה כסף!

לכרטיס לא שווה להוסיף אפילו עוד 100 שקל!

בחנות שאתה קונה את הכרטיס אמרו לך שהכרטיס עולה 1400 שקל?

כי בחנות שלי אמרו לי 1600! שקל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אז תיתרחק מזה רחוק רחוק!!

תוסיף 190ש"ח ותקנה 9800פרו של מפנדה וזהו הכרטיס הזה מעולה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה את הגירסא של ה128

אני קונה את ה256ביט, רשום בעמוד של המוצר שזה 256 ביט, הם עושים מחירת מלאי אז הם רוצים להיפטר מזה, הוא עשה לי מחיר בשביל 1200 שקלים

חוץ מזה תראה באתר של TUL

http://www.tul.com.tw/global/productlist.aspx?folderid=1&cat1=12&cat2=1&cat3=9

אין להם בכלל כרטיס 9800 פרו עם 128 ביט! איך הגעת לזה בכלל? ועל איזה חנות אתה מדבר בכלל?

אולי התכוונת לכרטיס הזה

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=301&catcode=79

זה ה128 ביט! ובעמוד של המוצר שבחברה שאני יקנה בה יש בכלל תמונה של ה256 ביט! וגם תיאור של ה256 ביט!

ה128 ביט משווק פרטית דרך ארה"ב כי זה לא מיובא לארץ

הנה אתר של חנות אחרת שמוכרת את אותו כרטיס ב100 שקל יותר,אבל זה הכרטיס

http://www.datech.co.il/product_info.php?cPath=1_4_525&products_id=3423

אבל זה הכרטיס! זה 256 ביט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...