קיץ וסרקולציה... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיץ וסרקולציה...

KoM

Recommended Posts

לא משנה כמה טובה הסרקולציה שלכם, אם טמפרטורת החדר חמה, כלומר 26-28, המחשב ירתח, ואעשיתי כל כך הרבה בדיקות בשביל זה, פשוט אין דרך להמלט מזה !

אמנם אפשר לשמור על טמפרטורת החדר, ואולי לרדת מעלה, אבל קירורק אמיתי לא יהיה אף פעם, בטח לא מאויר שנכנס מהחדר החם... >:(

ואני רוצה שמישהו יוכיח אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כמה טובה הסרקולציה שלכם, אם טמפרטורת החדר חמה, כלומר 26-28, המחשב ירתח, ואעשיתי כל כך הרבה בדיקות בשביל זה, פשוט אין דרך להמלט מזה !

אמנם אפשר לשמור על טמפרטורת החדר, ואולי לרדת מעלה, אבל קירורק אמיתי לא יהיה אף פעם, בטח לא מאויר שנכנס מהחדר החם... >:(

ואני רוצה שמישהו יוכיח אחרת...

מה אם יש להם VAPOCHILL ;D ;D ;D ;D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

במערכת הזאת אין מים

זה מקורר בגז , ואין שם גם פלטיירים

גז נטו , עובד על העיקרון של מקרר עם מדחס גז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יישמע לכם קצת דפוק ומשוגע אבל זה כל כך מטורף שזה עובד בשנה שעברה כשהיה לי פנטיום3 450 בימי קיץ חמים זה מה שהייתי עושה: פותח את המארז מדליק מזגן בחדר לשיא הקור שם את המחשב על הקצה של השולחן כתיבה שלי ( הכבלים הגיעו עד לשם)

ושם 4 מאוררים קטנים ( האלה ששמים בהם בטרייה אחת והם עובדים חזק) מאורר אחד על כל דפנה של המחשב ( בקצוות בעזרת גומייה אלסטית ) ומפעיל מאורר ביתי גדול על עצמי ( אחרי כל המאמץ ולפעמים על המחשב ) ומתחיל לשחק ולחרוש, אבל מה מעצבן לפעמים הרעש אחריי שעה שעתיים הייתי מתפקע בגלל הרעש והולך לנוח, וזה יום ממוצע אצלי בקיץ בשנה שעברה,

כמובן שכיום את זה עוד לא עשיתי כי את המחשב החדש שלי יש לי 9 חודשים ואני זקוק לרעיונות מה לעשות בקיץ כדי לקרר את המחשב אפילו שיש לי מזגן בחדש אני לא חושב שזה יעזור לדעתי אני פשוט אפתח את המארז ואביא למחשב לספוג יותר אוויר ( את המארז אני פותח רק לקצת זמן כדי ששום דבר לא ייהרס או יתלכלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכו, זה רק ההתחלה. עוד יהיה יותר גרוע. אני מציע לעשות כזה דבר: בקיץ לוותר על OC ולעשות את זה רק בחורף. אני החלטתי היום שאני אוברקלוקר עונתי. אני מתחיל לעשות OC בסתיו ממשיך עד האביב ואז מפסיק עם זה בקיץ. ממש כמו ציפור נודדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...