איך מתחסנים נגד תוכנות ריגול ?? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מתחסנים נגד תוכנות ריגול ??

tzahi04

Recommended Posts

אני משתמש בכל התוכנות הפופולריות להסרת תוכנות ריגול. הבעיה שאחרי שאני מסיר את התוכנות הם חוזרות

לי למחשב כבר באותו יום !!! דופקות לי את הווינדוס..

איך מתחסנים ??

לא יכול להיות שאין שום תוכנה שמונעת מהתוכנות האלה להיכנס בזמן אמת נכון ??

ידוע לי שבתוכנה SPYBOT יש אופציה בשם IMMUNIZE אבל היא לא עוזרת כיוון שלSPYBOT אין עידכונים יותר מחודשיים.

עזרו לי !! מה לעשות ?? HELP ! הצילו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אני מכיר חלק מהם. אבל השאלה שלי הייתה איך מתחסנים...

מה שעשיתי בינתיים זה הוא להוריד קראק לAD AWARE שאני אוכל להשתמש בAD WATCH שאמור לחסום

ספאמים בזמן אמת.. מה עוד אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיירוול זה דבר ראשון, דבר שני לשים לב שכאשר אתה מתקין תוכנות זה לא מתקין איתם ספיירוור אחרי זה

ואם כן אז ישר לסרוק עם ADAWARE או משהו כדי להסיר אותן.

פעם בשבוע לסרוק לספייוור.

אני מניח שהשאלה שלך היא איך לא להידבק בזה, את זה אני חושב שאני יודע ממש או אם אפשר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גולשים באתרים מפוקפקים, לא לוחצים על yes באף Security warning, לא מתקינים תוכנות שלא מגיעות מבית תוכנה שאתה מכיר או שאתה סומך עליו, לא מקבלים קבצים מאנשים שלא מכירים. אם אתה לא סומך על עצמך מספיק בקטע הזה, תעבוד עם משתמש שהוא לא administrator.

בשנים האחרונות אני לא חושב שהיו לי יותר מ-3-4 ספייוורים, וגם הם בדרך כלל מדברים שאחותי התקינה. מאז שהיא עובדת עם יוזר נפרד שהוא לא Administrator, לא היתה לנו אף בעיה כזאת.

עריכה:

אגב, תחסוך מאיתנו בבקשה את הדרכים שבהן אתה משיג את התוכנה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני בטוח שכל הפורום קנו את תוכנות האנטי ספיי שלהם במחשב. ובקשר לפיירוול, המחשב חדש, ומאז שנכנסתי לאינטרנט בפעם הראשונה הוא כבר היה עם פיירוול וזה לא עזר. ולא משנה לאיזה אתרים אני נכנס תמיד יש ספיי.

הFIREFOX נראה מגניב.. השאלה האם הוא באמת יכול להיות תחליף לאקספלורר ולא סתם עוד משהו בנוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי מאיפה אנשי הפורום מביאים את התוכנות שלהם, כל עוד הם לא מדברים על זה.

קרא בבקשה את חוקי הפורום להם הסכמת כשנרשמת והתחלת להציב הודעות. כך גם תדע להמנע מתוספות כמו "בבקשה כנסו" לכותרות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה..... אופס... טוב... לקחתי לתשומת ליבי.

בקשר לפוקס, התקנתי אותו. כבר שמתי לב שיש בעיה עם הסמן של העכבר, כאשר הוא עובר מעל קישורים הוא לא משנה את עצמו לסמן של אצבע, אז זה כבר פחות נוח מהאקספלורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי עוד בעיה בFOX. למשל באתר צהבת (www.tzahevet.co.il) כל שורה ראשונה בכתבות באתר

עולות על התמונות. ובאקספלורר זה לא ככה שם רואים אותם נורמלי.

באתר ליונטוורק כשלוחצים על התפריטים הפרסומת שאמורה להיות מתחתם עולה ומסתירה אותם בצורה מוזרה...

בקיצור אין מה לעשות.. אין לאקספלורר מתחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...