יום ההולדת הכי עצוב או, שנה לקיצוצים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום ההולדת הכי עצוב או, שנה לקיצוצים

Merrymoon

Recommended Posts

בטח שתתפנקי באירופה\ארה"ב\אוסטרליה\קנדה, כמו כל היהודים שם.

אבל אחרי כמה דורות בום המשטר הישראלי נופל ומתחילים פרוגרומים.

אפשר לסכם את הת'ראד הזה ולומר שהמצב גרוע, וכנראה ימשיך להיות גרוע.

כל אחד יסתפק בפחות ופחות עד שנגיע למצב של הודו ואפילו אפריקה.

אפשר רק לדחות את זה, לא למנוע.

אני תמיד אומר...... להיות אופטימי זה חרא לא מוביל לשום מקום.....

חייבים להיות פסימיים רק ככה נצליח!!

NOT!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיהייה מצב שהערבים יכבשו את הארץ: אולי המדימה תלוייה על "יהייה בסדר" אבל אם המצב יהייה ממש קשה, אז כולם ישכחו את המוסריות וכל הדברים האלה וייעשה מעשה שאחריו באמת יהייה יותר טוב...

הכלכלה: לפי דעתי מה שקורה כאן זה מה שקרה בברית המועצות (מה שגרם להתמוטטות..): לגבי אנשים נהיים פרזיטים ומוצצים את כל הכסף מהמדינה. הגענו למצב שאי אפשר לגבות יותר מיסים, אבל המיסים הנוכחיים לא מספיקים! זה באמת לא צודק לשלול את הקיצבאות של הזקנים והנכים, אבל מצד שני, אם יהיו יותר מיסים על ההון אז לא יהיו השקעות ולא ייוצרו מקומות עבודה... אני מציע לאזן את השכר בשירות הציבורי! אני לא חושב שחבר כנסת או כל משרת ציבור אחר צריך לקבל משכורת פי 10 יותר גבוהה מפקיד שתאכלס עושה עבודה לא פחות חשובה. לפי דעתי, אחרי שהעובדים הבכירים ייבכו קצת וינסו לחפש עבודה במגזר הפרטי, הם יבינו שאם הם לא רוצים להיות עוד שם ברשימה של המחליף שלהם (אם במיקרה הם עובדים בביטוח הלאומי או בלישכת התעסוקה...) אז הם צריכים לחזור לעבודה! בכלל, אני חושב שצריך לאסור שביתות או לפחות להגביל אותם לשבוע מקסימום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר שאומרים שאין מספיק מיסים כי כבר חלבו את הפרה עד שנהיה ממנה אבקת מרק אינסטנט - דופקים אותנו עם המע"מ, מס הכנסה על משרה שניה הוא (תופים בבקשה...) 60% (!!!), מס פה, מס שם, ארנונה, עוד ועוד... וכמה אפשר? אנשים מרוויחים כאן בשקלים אבל שכר דירה הם משלמים בדולרים. איפה ראיתם דבר כזה? זאת מדינה אוכלת יושביה. כשאני אומרת להטיל מס על ההון, מדובר בכמה מאות שקלים, לא מאות אלפי שקלים. כמה אפשר לחלוב את החלשים? זה לא יעודד אותם לצאת לעבוד, זה יגרום להם להתאבד.

בזמנים כאלו לפעמים נדמה לי שסוציאליזם כבר יותר טוב. אחת הבעיות המרכזיות אצלינו היא העובדה שישנו פער כל כך גדול בין המעמדות. התפתחה ופרחה דיי מהר בגלל היסודות הסוציאליסטיים שעליהם נבנתה. אין לי זיקה לקומוניזם אבל בשביל מדינה צעירה שאין לה כמעט משאבים טבעיים, נשמע שזה הפתרון היחיד, לפחות עד להתאוששות מוחלטת. הרעיון של עבוד כמה שתוכל ותיקח כמה שאתה צרייך נשמע לי דיי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר שאומרים שאין מספיק מיסים כי כבר חלבו את הפרה עד שנהיה ממנה אבקת מרק אינסטנט - דופקים אותנו עם המע"מ, מס הכנסה על משרה שניה הוא (תופים בבקשה...) 60% (!!!), מס פה, מס שם, ארנונה, עוד ועוד... וכמה אפשר? אנשים מרוויחים כאן בשקלים אבל שכר דירה הם משלמים בדולרים. איפה ראיתם דבר כזה? זאת מדינה אוכלת יושביה. כשאני אומרת להטיל מס על ההון, מדובר בכמה מאות שקלים, לא מאות אלפי שקלים. כמה אפשר לחלוב את החלשים? זה לא יעודד אותם לצאת לעבוד, זה יגרום להם להתאבד.

בזמנים כאלו לפעמים נדמה לי שסוציאליזם כבר יותר טוב. אחת הבעיות המרכזיות אצלינו היא העובדה שישנו פער כל כך גדול בין המעמדות. ישראל התפתחה ופרחה דיי מהר בגלל היסודות הסוציאליסטיים שעליהם נבנתה. אין לי זיקה לקומוניזם אבל בשביל מדינה צעירה שאין לה כמעט משאבים טבעיים, נשמע שזה הפתרון היחיד, לפחות עד להתאוששות מוחלטת. הרעיון של עבוד כמה שתוכל ותיקח כמה שאתה צרייך נשמע לי דיי טוב.

אין לי עכשיו הרבה כוח להתעמק, (מת מעייפות....) אבל אני אנסה לפחות קצת. הרעיון באמת נשמע טוב, אבל זה גורם למצב שדיי מדכא את האוכלוסיה ומדלל את "הגיוון" שלה. אבל הבא נחשוב ברמה גלובאלית, עד כמה שלא יהיה כאן טוב, ונניח שנסתדר בסופו של דבר, עדיין אנחנו (יחד עם שאר העולם) נלך לכיוון של "כוכב עולם שלישי" כבר יש פיצוץ אוכלוסין ברחבי העולם (סין, הודו ובכלל בכל המדינות העניות. כמובן יש גם גידול שלילי נניח כמו בגרמניה, אך הוא זניח לעומתם) בסופו של דבר אם לא יעשה שום דבר

(ואני הייתי מהמר על זה שלא יעשה כלום, כי תמיד יש מושחתים ובכלל כולם מושחתים, זה בתוך ה"דם שלנו" בני אדם הם יצורים רוכשניים, ובכלל לא בנויים למצבים חברתיים

מסובכים כמו אלו. מצבים שבהם מדינות המערב מנצלות את מדינות העולם השלישי (עכשיו אםילו גם בהייטק) (למה ? כי שוב רוצים עוד כסף למה ? כי הם מושחתים למה ? כי הם בני אדם.) בסוםו של דבר לא יהיה לאן יותר לברוח ובני האדם יתחילו להכחד (מהזיהום של הסביבה (שזה כולל בתוכו את המים האוויר היבשה, התקררות כדוה"א) ואולי אף נשנה כ"כ את האקלים שלא נצא ממנו, אנו בדרך ל , וכלום לא יעזור. אלא אם כן נוריד דראסטית את שיעור הילודה לא נזהם את הסביבה, נכבד אחד את השני  ונהיה חכמים יותר, ופחות בני אדם מ"תקופת האבן". אבל זה כבר בידי האבולוציה, או שמא הגיע זמננו להכחד וגזע חדש יעלה וישלוט ?

ועדיין האבולוציה שלא כ"כ הוכחה (כמובן שיש התפתחות, אבל ממה היא נובעת ?) יכול להיות שיש כאן אפקט של גאיה ?

וכאן מגיע הזמן שלי לישון : )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יופי של רעיון לדילול הילודה באפריקה. במקום אוכל וכספי סיוע, נשלח להם קונדומים ונגיד להם לחזור לקניבליזם - זה יציל אותם מאיידס, פיצוץ אוכלוסין ומרעב גם יחד!

אני מסתכלת על הודו ורואה כמה מחלות יש שם, ובכל זאת זה לא פוגע בשיעור הילודה שלהם והם רק גדלים וגדלים. , אם אינכם יודעים, היחס שם בין נשים לגברים הוא 1 ל-5 כך ש-4 מתוך 5 מתים בלי להביא ילדים ומספר הבנות רק קטן כי הזוגות מעוניינים ללדת רק בנים כי... אין להם פנסיה והם צריכים שהבן יפרנס אותם והם ישאפו לבן גם אם זה אומר להרוג את הבנות. מה עוד שנשים רבות מסין מציעות את עצמן לנישואים באינטרנט לגברים מערביים כדי לברוח מהקומוניזם/עוני ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...