dues ex - help - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dues ex - help

huber

Recommended Posts

שיחקתי במשחק הזה שעות רבות (ומהנות) עד היום.

היום כשניסיתי לעלות את ה SAVE שלי ולהמשיך לשחק, הוא זורק אותי החוצה עם איזושהי הודעת שגיאה עלומה!

אז התקנתי מחדש את המשחק - ונאדא, גורנשיט, כלום! עדיין אותו קקה!

אז ניסיתי לחפש צ'יט שיקפיץ אותי לשלב בו הייתי (כי בכל זאת, הגעתי לשם לבד ולא ממש מתחשק לי לחזור לשם מאפס) ומצאתי את הצ'יט הבא.

אז מה הבעיה אתם שואלים? הוא לא עבד!

אז פה אתם, כן אתם, נכנסים לתמונה ::)

יש למישהו SAVE'ים שמורים של המשחק או צ'יט אחר?

אני נמצא כרגע בשלב שאחרי הקרב עם הבחור שנראה כמוני (ההוא שמשוויץ שיש לו אוגמנטטים כמו שלי רק עם FIRMWARE טוב יותר)

ניצחתי אותו והשתמשתי בצוללת לצאת מהבסיס ולפגוש את ההוא על הגג (ההוא שאומר לך שעומדים לשגר טיל בכדי להשמיד אותם).

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זכרוני קבצי השמירה בdeus ex הם גדולים מאוד החל מ4 מגה וכלה ב28 מגה, לא נראה לי שהבקשה שלך מעשית.

הם בין 5 ל15 ואחרי כיווץ הם בערך בין 1 ל 5...

היום אפילו עם מודם 56K זה ריאלי... שלא לדבר על ADSL.

סה"כ צריך נכונות לעזור - את הכלים ה"ריאליים" כבר יש, לא?תחשוב כמה אתה היית מעוניין שיעזרו לך אם משהו שהשקעת בו ממיטב זמנך היה "הולך פקקט", לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקודים עובדים, מניסיון... :o

אין לי שום שמירה לשלוח לך, כי עוד לא הגעתי לשלב הזה, אבל אם השמירה נדפקה (וזה קרה לי פעם, אבל אני שומר על 4 שמירות וכל פעם מקפיץ את האחרונה להתחלה למקרה שאני אעשה איזה פשלה ואשמור) אני מציע שתתחיל מהתחלה, יהיה מאוד מבאס לנסות לסיים את המשחק עם האקדח שאיתו אתה מתחיל.. וחוץ מזה, Deus Ex הוא אחד המשחקים שהכי קל להתחיל אותו מהתחלה כי הוא מלא דברים סודיים ויש איזה 10 דרכים לעבור כל משימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש, הוא דווקא די ליניארי (לא שזה פגם בהנאה)

יש מעט מאוד מקומות בהם יש לך בחירה, אך בחירה זו לא משפיעה על העלילה (כמו האם להרוג את הסוכן עם מילת הקוד או להילחם בו)

ד"א - בסוף מצאתי קודים שעבדו וחזרתי לנקודת המוצא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לזה התכוונתי.. הכוונה שלי היא שכל משימה אפשר לעבור בשלוש דרכים לפחות. בסופו של דבר אתה עושה מתקדם בעלילה בצורה לינארית יחסית, כן, אבל כל עוד אתה נשאר בקו העלילה הבסיסי - אתה יכול לעשות מה שבא לך. המשחק לא יתן לך לחסל את Walton Simons בתחילת המשחק (וניסיתי, טיל לא הרג אותו :) ), אבל ב-UNATCO HQ אתה יכול לעשות מה שבא לך, בניגוד למשחקים לינאריים לחלוטין כמו RTCW או SOF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...