גם לי גנבו. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם לי גנבו.

yambtz

Recommended Posts

אחרי שלמישהו פה גנבו 500 ש"ח, ולאחר 1.400 הגיע תורי.

אני באתי לאילת לכמה ימים כדי לחפש עבודה ואני עובר לפה עוד שבוע כדי לעבוד עד הגיוס. הלכתי עם מישהי אחר הצהריים לים, היא שמה את הדברים שלה בתיק שלי ונכנסו לים. ישבנו על הרפסודות (משטחי שיזוף) שעה וחצי וכשיצאנו אין תיק. נגנב. ה***-**** האלה הסתלקו עם שני פלאפונים, שני ארנקים, קצת פחות ממאתיים ש"ח, מפתחות לבית שלי, תעודות זהות שלנו, כרטיסי אשראי, שני משקפי שמש (מזל שלא יקרים) הבגדים שלנו ומגבת.

אבא שלי גר באילת אז הוא בא לקחת אותנו, אחותי שבמקרה פה בחופשה נתנה לה בגדים שלא תסתובב בביקיני ונסענו למשטרה. ביטלנו את הכרטיסי אשראי ונעלנו את הפלאפונים, אבל זה מבאס רצח. גם הפסדנו רכוש בשווי מאות שקלים, (זה כולל פלאפונים) , גם צריך להחליף את המנעול בבית, גם צריך להוציא תעודות זהות וכרטיסי אשראי חדשים וגם כל המספרים ששמורים בפלאפון הלכו. אני אפילו לא יודע עכשיו את המספר שלה.

קיצר, נדפקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחח..... אתה מצחיק אותי.... אתה באמת חושב .... שהאיש שגנב ונגיד והוא בפורום... "וואלה באמת לא יפה מצידי עכשיו אני מחזיר לבן אדם את מה שגנבתי !"

יש גבול לשטויות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיוט :'(

ואטוס למה להמשיך עליו מסכן...

אבל דבר 1 אני לא מבין..איך משאירים תיק עם כזה ציוד על החוף? מה אנחנו גרים באירופה?

למדת לקח......כנראה היית חרמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בצחוק... ניסיתי להבין את מהות התארד

עקרונית יש 200 מקרים כאלה ביום

זה , אין מה לעשות... ילדים בכיתה ז גונבים פלאפונים שילדים מהשכבה שלהם מסתובבים לשתות בקולר

חרא של עם חרא של תרבות

השארתי בטעות תיק ליד באר באירופה, 2 מטר משם היו קבוצה גדולה של צעירים

חזרנו אחרי שעה וחצי - שעתיים, התיק היה בצד מקופל שמור אחרי שכבר הרימו את הכיסאות שלנו, חיכה שנחזור

שום דבר לא נגנב שום דבר לא נעלם, אנשים עם כבוד וחינוך כמו שצריך

בארץ היו גונבים לנו את התיק גם אם היינו עוזבים אותו ל2 דקות...

אני לא אומר שישראל הארץ היחידה וכל שאר העולם אנשים טובים, אני רק אומר שבארץ יש אחוזי אוכלוסיה גדולים מאוד של אנשים בלתי אמינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיוט :'(

ואטוס למה להמשיך עליו מסכן...

אבל דבר 1 אני לא מבין..איך משאירים תיק עם כזה ציוד על החוף? מה אנחנו גרים באירופה?

למדת לקח......כנראה היית חרמן

חחחחח ... לא יפה.... ועוד ואטוס נותן לו בקטנה ... אז מה איתך ?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התרבות הישראלית המסריחה

אין כבוד לרכוש של אחרים

כשעושים סקי נגיד באירופה אז תמיד משאירים את הסנובורד מחוץ למסעדה כשנכנסים ואף פעם לא גונבים(למרות שיש לי בורד יקר)

לעומת זאת בחרמון השארתי את הבורד בחוץ ומישו דפק לי אותו

במזל החרמון אתר קטן ודיי מהר איתרתי את הבורד הגנוב...כמובן שהגנב טען שהוא "התבלבל"

בטח התבלבל...בין מגה-לייט חדש דנדש ובין ציוד שכור מגעיל של החרמון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי אני לא מבין אותכם אנשים!

רק תסבירו לי דבר אחד בבקשה! , נגנבו לכם דברים - אוקיי חבל עצוב מבאס , אבל מה הקטע לבוא ולפתוח כאן תראד כל יום על הדברים האלו.

מה אתם רוצים שנבכה בשבילכם? נתבאס בשבילכם? , מה יוצא לכם שאתם מדברים על זה כאן? להיזכר בזה ולהתבאס עוד יותר?!

*פותח התראד כמו ששמת לב אני לא מדבר עליך ספציפית , אני מדבר בכלליות.

אז די , צריך לעשות בחוקי הפורום: "אין לפרסם הודעות על זה שגנבו לכם דברים בשווי מליון שקל וכד'"

צריך להתחיל לנעול מעכשיו תראדים מעצבנים כאלו , גם לטובת הפורום , וגם לטובת אלה שנגנב להם משהו(שפחות יתבאסו מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, "כללי" זה כותרת קצת.... כללית

והיא תופסת יותר מידי נושאים

צריך להגביל את זה ל "כללי - אבל דברים חשובים"

50 אחוז מהתארדים בחודש האחרון הם ביזארים לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין מה להגיב על זה

מה כל אחד שיכנס לפורום יגיד לו "משתתפים בצערך" ?

אף אחד לא יכול לעמוד בנושא של תארד כזה וזה נגרר ל OFF TOPICS רצחניים

ובגלל זה מודרים יכנסו וינעלו את התארד, כי אין שום דבר רציני להגיב בדיון כזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, רוב מי שבן 17 כבר מסתובב עם בערך 100 ש"ח, פלאפון, תעודת זהות וכו'. מה שכן, באמת היה עדיף להחביא את זה בבגדים שלנו או משהו ולשים אותם מחוץ לתיק. לומדים מטעויות, אבל על טעויות משלמים. לא נורא, גם ככה זה פלאפון מסריח של sendo שעכשיו יש לי תרוץ להחליף ;D

ובקשר לבדיחות, אין בעיה, חופשי, אבא שלי כבר דאג לצחוק עליי, למה לא אתם?

למזלי אבא לא כועס, ואמא במרחק 300 ק"מ ויהיה לה יום שלם להרגע עד שאני אחזור, וגם אם היא לא, אני עובר לאילת עד הגיוס (עוד המון זמן) ככה שזה לא ממש משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...