התייעצות אחרונה למפרט לפני הקניה (קונה עוד 6 ימים) [נערך- שאלה חשובה מאד] - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות אחרונה למפרט לפני הקניה (קונה עוד 6 ימים) [נערך- שאלה חשובה מאד]

KvodHagab

Recommended Posts

שאלה חדשה בהודעה שלי למטה יותר לגביי הRAM

שלום לכל מי שנכנס ^_^

בלי הרבה זיבולי שכל - מפרט (מניו אגג, ואני אבקש מהם לשלוח את זה לבית של דודה שלי ששם אני אתגורר ואזמין עם הכרטיס שלה, לא צריך להיות בעיה נכון?)

[עמוד השדרה של המפרט הוא סוקט 939 והמעבד הנ"ל.. את אלה בבקשה שלא לשנות. עוד משהו "חיוני" יהיה לדעת שיש לי מערכת של 4.1 ולכן הכרטיס קול)

overall 1555$

Proccesor-499$

AMD 64 3500+

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc.asp?description=19-103-463&depa=0

MOBO

?

RAM-118$

OCZ Enhanced Latency Series Dual Channel Gold 184 Pin 512MB(256MBx2) -4000

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc.asp?description=20-146-933&depa=0

(i really wanted to shove a 1gig 512X2 into that one.. but it seems like my budget is too low for that, if you can find a way to do it, do so)

GPU-400-600$ (550$)

Soundcard - 42$

Creative Labs Sound Blaster Audigy ES PCI Sound Card, Model "SB0162" -OEM

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc.asp?description=29-102-166&depa=1

HDD-XXX$

(I think any 8buffer 80GB 7200RPM hardrive will do)

PSU-56$

TT sulent Purepower 410W

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc.asp?description=17-153-018&depa=1

Case-65$

Chenming full tower(1:1 chiftec dragon DA)

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc.asp?description=11-125-469&depa=1

אחרי כל הפריטים האלה (ובהנחה שהX800XT יעלה 550 דולר - זה היה החישוב שלי ) נשאר לי 225 דולר להרדיסק וללוח אם (אפשר להעלות את זה עד ל300 דולר אבל לא יותר מזה)

(יש כרגע רק 3 לוחות אם לסוקט 939 ואין אפילו ביקורות.. לכן אני אחליט על רק כשיצאו הביקורות וזה למה עדיין לא בחרתי, ככה שההתיעצות האמיתית היא בקשר לHDD)

אם יש איזו שהן הצעות /שיפורים אני פתוח להצעות

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוכנן OC כמו שאני רואה.. אבל עדיין נראה לי במחשב במחיר הזה גיגה ראם זה דיי הכרחי.

ואתה מתכוון בטח לכרטיס קול audigy 2 ZS? איזה רמקולים יש לך\אתה קונה?

והארד דיסק קח כמה גיגה שאתה צריך... סמסונג נחשבים למעולים וזה מה שכולם לוקחים עכשיו... בסדר למרות שיש כאלה שאומרים שהם מתים מהר אבל לי\מי שאני מכיר זה לא קרה. MAXTOR לא שמעתי כלום שמשהו קורה להם (מתים מהר) והם חברה אמינה. קח מה שיש לו יותר אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מתכנן OC.. ;)

לגביי הרמקולים

אני לא אודיופיל או משהו.. ועל הלוחות אם של 939 יש 8.1 פשוט אני לא רוצה שזה יוריד לי ביצועים.. יש לי רמקולים inspire 4400 פשוטים יחסית

פשוט הלכתי על הכרטיס קול הכי זול שבא עם 24BIT.. אישית אני לא הכי מבין אפילו בתחום האודיו..

ואני יודע אני ממש רוצה להכניס לשם גיגה ראם

אבל זה עולה בעוד 100 דולר בערך ותיזמונים על הפנים (הכי זול שיש בניו אגג זה PC3200 בתיזמונים של 3-3-3-8)

בקשר לHDD אני חושב שאני פשוט יקח אחד בארץ וזהו.. אחריות וזה.. וייקנה אותו עוד איזה חודשיים שלוש ככה ועד אז יסתדר עם הmaxtor IDE הישן והטוב שלי (בן 4 ועדיין רץ כמו סוס :P )

מה דעתך על שאר המפרט? יש משו לתקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDRAM זה כנראה המרכיב היחיד במחשב שהמחיר שלו עולה בתקופה האחרונה. אני יודע שקצת באסה לך, אבל אתה צריך ג'יגה זיכרון, תקצץ איפהשהוא, אולי לX800 פרו במקום XT (אני בוכה פה בשבילך). מחשב בOC עם באס גבוה לא נותן לך את האפשרות לוותר על ג'יגה זיכרון, להפך, אם ההארד דיסק יהיה צוואר בקבוק, הביצועים שלך יהיו על הפנים. אני קניתי ג'יגה זיכרון PC4200 של לפני חצי שנה ב$292, היום הוא עדין בניואג ב$280. אני מאוד מרוצה ממנו, עובד מעבר למהירות של 4200 ועם תזמונים יותר טובים מה3-4-4-8 שהוא מוגדר להם. חוץ מזה, בDDR400 אפשר להשתמש גם ב2-3-3-6.

זיכרון עולה היום הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDRAM זה כנראה המרכיב היחיד במחשב שהמחיר שלו עולה בתקופה האחרונה. אני יודע שקצת באסה לך, אבל אתה צריך ג'יגה זיכרון, תקצץ איפהשהוא, אולי לX800 פרו במקום XT (אני בוכה פה בשבילך). מחשב בOC עם באס גבוה לא נותן לך את האפשרות לוותר על ג'יגה זיכרון, להפך, אם ההארד דיסק יהיה צוואר בקבוק, הביצועים שלך יהיו על הפנים. אני קניתי ג'יגה זיכרון PC4200 של לפני חצי שנה ב$292, היום הוא עדין בניואג ב$280. אני מאוד מרוצה ממנו, עובד מעבר למהירות של 4200 ועם תזמונים יותר טובים מה3-4-4-8 שהוא מוגדר להם. חוץ מזה, בDDR400 אפשר להשתמש גם ב2-3-3-6.

זיכרון עולה היום הרבה כסף.

אפשר תדגם המדוייק של הזכרון שלך ?

ואם אתה אומר שההארד דיסק יכול להיות צוואר הבקבוק.. אז על איזה היית ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ספציפי, התכוונתי למצב של שימוש אינטנסיבי בזיכרון וירטואלי. במקרה הזה שום הארד דיסק לא יהיה מהיר מספיק. מישהו פעם נתן לי דוגמא, כדי שהארד דיסק יהיה במהירות של , קצה החוד של המחט שקוראת צריכה לנוע בפי 3 ממהירות האור והיא צריכה לשנות את כוון הסיבוב שלה במספר ננו-שניות בודדות.

קח ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ספציפי, התכוונתי למצב של שימוש אינטנסיבי בזיכרון וירטואלי. במקרה הזה שום הארד דיסק לא יהיה מהיר מספיק. מישהו פעם נתן לי דוגמא, כדי שהארד דיסק יהיה במהירות של , קצה החוד של המחט שקוראת צריכה לנוע בפי 3 ממהירות האור והיא צריכה לשנות את כוון הסיבוב שלה במספר ננו-שניות בודדות.

קח ג'יגה.

זהו התפלאתי כשאמרת שHDD יכול להיות צוואר בקבוק

אני ינסה לקצץ פה ושם ונראה איך אני מגיע לגיגה.. תודה!

עריכה :

אוקיי אני דיי מבולבל פה

מצאתי שנכנסים לתקציב שלי של גיגה

אבל הם PC3500 (433)

עכשו.. הרי סוקט 939 הוא DUAL

אבל בלוחות אם שלו כתוב שהם תומכים עד 400 DDR

אז לקנות מעל 3200 יהיה בזבוז לא? אלא אם אני עושה OC כמובן

אבל אם אני יעשה OC אז אני לא מאבד את ה DUAL ? (אנ ילא מתכנן OC גדול מדיי.. סהך הכל מ2.2GHZ ל2.8GHZ כדי להביא אותו למצב של 3800+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בOC לא מאבדים את הדיואל.

ה3800+ עובד במהירות של 2.4 ג'יגה הרץ לא 2.8. לעשות עד ל2.8 זה לא קטן בכלל!

הזיכרון שלך יתן לך לעשות עד ל 2387 מגה-הרץ שזה עד למהירות של ה3800+, אם תעבוד עם תזמונים נמוכים יותר אני מניח שתוכל להגיע יותר רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...